מספר נקודות בנושאים שונים
:

SiteMap

New member
../images/Emo31.gif לא יאומן כמה אתה מסוגל לסבך שאלה פשוטה.

אני יודע מה זה מס שולי, לא שאלתי מה זה מס שולי. שאלתי מה המס בו מחוייב העובד כאשר מושך כספי פיצויים מעל תקרת הפטור. הגרלת מספר של 50%, מזל שהתעקשתי שאתה טועה. אני פשוט שואל אם המס הוא המס השולי, או מספר אחר שאתה מתכוון להגריל.

SiteMap

New member
מה ../images/Emo35.gif ../images/Emo13.gif

"לאור התחזית של מס הכנסה עד 2013 אדם שיצא לפנסיה יהיה לו פטור ממס על פנסיה בסך 9000 ש"ח כו כן לפי תקון 3 של מס הכנסה כל אדם אשר יהיה לו 4000 ש"ח פנסיה ומעבר לכך יש לו עוד כספים שיכולים לתת לו פנסיה מעל יהיו עד 500,000 ש"ח בגיל פרישה פטורים ממס למשיכה הונית" כל זה נכון, אבל לא קשור לשאלה שלי
"לגבי הכספים הפטורים מס הכנסה יפעיל בינואר או פבורואר תרנה 34א שתסגור את הכספים הפוטורים למשיכה ולכן רצוי שהכספים שאפשר למשוך שלגבהם אין מערכת עוב מעביד כלומר שאתה זכאי למשיכתם לדוגמא אם אתה לא עובד היום והחשבון שעשיתי לך על הפיצויים הפטורים יש למשוך אותם ולשים בקרן נאמנות" זה קשור לשאלה שלי, אבל לא ממש הבנתי מה אתה כותב. אז צדקתי ? כלומר, החל מינואר 2009 לא ניתן יהיה כלל למשוך את הפיצויים שנותרו, גם אם נסכים לשלם מס ?

SiteMap

New member
אבל כתבת :

"לגבי הכספים הפטורים מס הכנסה יפעיל בינואר או פבורואר תרנה 34א שתסגור את הכספים הפוטורים למשיכה ולכן רצוי שהכספים שאפשר למשוך שלגבהם אין מערכת עוב מעביד " תקנה שתסגור את הכספים...

למעלה