מסעדות טובות בכפר סבא

מסעדות טובות בכפר סבא

מישהו יכול להמליץ על מסעדה טובה? אשמח לשמוע על האוירה, השירות, המחיר והאוכל כמובן.

Adidason326655

New member
ג'אנק פוד טוב :

המבורגר - צ'ופה פיצה - קאסה דלה פפה על האש - מאג'די או אווזי הכי אותו דבר.

Pipe Dreamer

New member
עזוב על האש

אם יש דבר אחד טוב במאג'די זה חומוס פטריות. וכמובן הבקלאווה (לא השעירה, השניה הנורמלית) והקפה בסוף.

Adidason326655

New member
השעירה מלכה!

פטריות לא הדבר האהוב עלי בעולם. אבל כן יש להם חומוס טוב.

Pipe Dreamer

New member
כמה המלצות

פיצה - אני חושב שאין על זה תחרות, 2FOR1 לוקחים בגדול לכל מי שמחפשת פיצת ג'אנק טובה ומשמינה. המחירים ממש זולים (11 ש"ח ל-2 משולשים גדולים, 80 לשני מגשים XL). השירות? כמו בכל פיצריה. המבורגר - כמו שעדי אמר, צ'ופה. הבשר טוב, לא ברמה של מוזס או אגאדיר, אבל עדיף בהרבה על הזבל שיש במקדונלדס ושות'. המחירים קצת יקרים. 25 שקל להמבורגר 220 גרם. שווה בשביל המבחר היחסית אינסופי של תוספות. בשרים וכו' - לדעתי סטקיית הכפר לוקחת את אווזי. האוכל באותה רמה אבל יש יותר מבחר ממה שאני זוכר, המחירים יותר טובים והשירות ממש טוב, לפחות כשלא עמוס שם (לא מומלץ להגיע בסופי שבוע בערב, בד"כ מפוצץ במשפחות עם ילדים קטנים שעושים חור בראש. שעות אחה"צ המוקדמות הכי טוב, אחרי שכל הילדים הלכו לישון שנת צהריים). בלי קשר, אני רוצה להמליץ על בית הקפה החדש יחסית שנפתח במרכז אהרוני איפה שפעם היה AMARETTO. למקום קוראים Coffee Shop, ולדעתי הוא לוקח בגדול את קופי בין/ארומה ההמוניים. נחמד לשבת שם בחוץ אם מזג האוויר נעים, אבל בפנים האווירה פשוט מצויינת. עיצוב נעים ומודרני, מוזיקה פשוט מעולה (ישבתי שם 3-4 פעמים ולא יצא לי עדיין לשמוע שם שיר שלא אהבתי), השירות טוב, והמחירים - בדיוק כמו כל בית קפה אחר.

למעלה