מסכמים שבוע

• פותח הנושא ady18
  • פורסם בתאריך

ady18

Well-known member
שירי השבוע

מנשהו טוב השבוע

מאכל השבוע

סרט\תוכנית
מאכל

מה מחכה לו השבוע

ady18

Well-known member
באו הצלללים 0-חיים משה
מלטף ומשקר עברי לידר
עשה:בדיון שהיה פה חזרה לדברים הקטנים, עידוד לגבי משהו , פעילות על יכולות וחוזקות שנתנה חומר למחשבה. וחזרה לאוטבוס.
משהו פחות טוב:לא הרגשתי טוב במוזן שהייתי קצת במחשבות . וקצת בילבול. וגם קצת חוסר סבלנות. אולי אני קצת ראיתי קצת פחות טוב קורה לפעמים.העיקר שהסתדר.
מאכל:פתיתים \טונה אדומה
תוכניות: מחוברים החדש\קצת ראיתי רמת אביב ג ששודר בערוץ 24.
מחכה: ל צפוי משהו מיוחד מאוד .עדין פחות להרגיש בלחץ. להתחיל אולי לארגן משהו

נערך לאחרונה ב:

feldman89

Well-known member
באו הצלללים 0-חיים משה
מלטף ומשקר עברי לידר
עשה:בדיון שהיה פה חזרה לדברים הקטנים, עידוד לגבי משהו , פעילות על יכולות וחוזקות שנתנה חומר למחשבה. וחזרה לאוטבוס.
משהו פחות טוב:לא הרגשתי טוב במוזן שהייתי קצת במחשבות . וקצת בילבול. וגם קצת חוסר סבלנות. אולי אני קצת ראיתי קצת פחות טוב קורה לפעמים.העיקר שהסתדר.
מטלף ומשקר אדיר, באו הצללים אני צריך לשמוע כדי להיזכר- חיים משה זמר גדול
שמח שאת חוזרת לאט לאט לשגרה
פתיתים זה טעים כל כך
רמת אביב ג' :-):
את מחכה לשיר החדש של הזמרת נרקיס- שמוציאה אותו ביום שני הקרוב? בכלל מה דעתך עליה? אני חושב שהיא מדהימה ונהדרת

ady18

Well-known member
מטלף ומשקר אדיר, באו הצללים אני צריך לשמוע כדי להיזכר- חיים משה זמר גדול
שמח שאת חוזרת לאט לאט לשגרה
פתיתים זה טעים כל כך
רמת אביב ג' :-):
את מחכה לשיר החדש של הזמרת נרקיס- שמוציאה אותו ביום שני הקרוב? בכלל מה דעתך עליה? אני חושב שהיא מדהימה ונהדרת
לא כול גבשתי דעתה ואתה מתכוון לשמוע

feldman89

Well-known member
באו הצלללים 0-חיים משה
מלטף ומשקר עברי לידר
מה דעתך על השיר החדש של יהודית רביץ? שיר שבמקור ביצעה רונה קינן

feldman89

Well-known member
מסכם שבוע:

שירי השבוע: מועבט- עדן בן זקן
מאחלת לך- שרית חדד
עד שהגעת- ריקי גל
גלדיאטור- עדן מאירי

משהו טוב השבוע: שינו לי את שעות ההקצאה בעבודה(אני עדיין עובד 5 שעות ביום), מוסיקה טובה

מאכל השבוע: סלט כרובית עם טחינה

סרט\תוכנית: שש עם סיוון רהב מאיר אתמול

מה מחכה לו השבוע: הרבה עבודה ותלושי שכר, יום גיבוש וטיול מטעם העבודה ביום רביעי, שירים עבריים חדשים ושתורכב ממשלת שינוי ולא ממשלת נתניהו

feldman89

Well-known member
מה זה אומר שינוי העבודה?
אין שינוי מהותי, אבל מאחר ואני עובד במחלקה עם רכזות שכר של סקטורים שונים(פרא רפואי, רוקחות, מנהל, סיעוד, רפואה) ועם רכזת רווחה בסריקת מסמכים, אז קבעו לי מחדש את יומן העבודה בימי העבודה שלי, שבו אני עובד כמה שעות עם כל סקטור. כיום יום אני עובד עם סקטור מסוים או אפילו עם שני סקטורים ויום אחד בשבוע אני עובד גם עם מי שחולקת אתי את אותו חדר- רכזת רווחה ביום ראשון מתוך 5 שעות עבודה, יש לי 4 שעות עם רכזות הסקטור של הרופאים, שעה אחת עם רכזת רווחה. ביום שלישי 5 שעות מלאות עם רכזות של הסקטור סיעוד וכו... הממונה שלי בכללית החליטה על זמן ההקצבה של השעות בתיאום איתי

נערך לאחרונה ב:

feldman89

Well-known member
יפה שמתעייצים איתך
זה נכון אבל זה גם לאור זה שאני כבר מכיר את העבודה ואת העומס שיש ויודע לאיזה סקטור כדאי להקצות יותר זמן כי זמן העבודה שלחי עם סקטור משתנה בהתאם לעומס ולמה שקבעה הממונה. אלה לא החלטות שלי

ady18

Well-known member
לא מובן , אני חושבת מוקדם לנסוע אני עדין עם המשפחה ומעט קפסולה עבודה וכמובן חברים מעבר לחוג וגם בחוג חזרו הטיולים אומנם לכמה שעות אם לא טועה אבל אני לא קשור להתחייבות אני עדין מפחדת לנסוע לא שלמה ואני עדין כמה חודשים עד שאסע עדין לאט לאט.
יפה בקיצור שלא מפחד.
אני רק חזרתי לתחבורה רק לפני חודש , ומהדירה רק השבוע . למרות שבתור אחת שהייתה יוצאת הרבה מבינה שהבריאות והזהירות השנה הם שונים

למעלה