מסכמים שבוע

אריה31

Member
מנהל
וואי נשמע ממש מפחיד

בטח למי שחווה תאונת דרכים לפני קצת יותר מחודש

ב"ה כולכן יצאתן בשלום

כחובבת חורף, את לא יכולה להתלונן על קפאון

גם אחיינית שלי אמרה ש"פלא" זה סרט חובה

1Shir

New member
האם השורה השלישית בהודעה שלך אומרת שחזרת למחנה של הטובים? :)

כי אני זוכרת כמה אמירות בלתי נסלחות שלך כגון חורף/גשם זה לא נורא וכאלה

גרסה שוברת לב

קראתי את הספר "פלא" והוא היה מקסים, ואני בהחלט צריך לראות גם את הסרט...
מצטער לשמוע על התאונה והחוויה הנוראית שעברה עליכם,
מקווה שכולם בסדר

חייב כבר להשלים את העונה של המדריך לרוצח...

Mrs Brightside

New member
חייב לראות!

כולם בסדר עכשיו תודה לאל :)

&nbsp
אתה חייב חייב!, הם מתעלים על עצמם מעונה לעונה

LeAnnDylan

Well-known member
קלי

גם אני האזנתי לשיר הזה השבוע אחרי שלא שמעתי אותו יותר משנה!
שיר מצוין!

LeAnnDylan

Well-known member
מסכמת שבוע

שירי השבוע
Idina Menzel - Defying Gravity
LeAnn Rimes - Carol of the Bells
Kelly Clarkson - Love So Soft
Katy Perry - By The Grace of God

משהו טוב השבוע
היה ממש כיף בטנקסגיבינג. הלכנו יום לפני לבית של אחותה של חברה שלי ועזרנו לה לקשט ולבשל ולמרות שאני לא קשורה לכל זה, זה הרגיש לי הכי בבית. היה כל כך הרבה אוכל
שגם כשכל אחד לקח הביתה אוכל שיספיק לו לשבוע, עדין נשאר מלא אוכל (היינו בערך 30 אנשים ועדין- מלא אוכל!) אז החלטנו שבמקום לזרוק, או סתם לדחוף במקרר ולזרוק עוד שבוע (כי אף אחד לא מסוגל לאכול כל כך הרבה) העברנו לחמגשיות וחילקנו להומלסים.

משהו פחות טוב השבוע
|התמרמרות פוטבול לפניך|

הסיהוקס הפסידו במשחק חשוב. וזה כל כך מתסכל כי זה הפסד של שלוש נקודות (ניקוד של פילד גול) והגענו למעמד פילד גול ב-7 שניות האחרונות אבל ה-Kicker שלנו החמיץ בכמה ס"מ. מה שכמובן גרם לכל האוהדים לכעוס ממש ולדרוש שיפטרו אותו כי הפסדנו בגללו גם לפני שבועים כשהוא החמיץ שלושה פילד גולים
הבעיה היא שהמשחק הזה זה היה מאמץ קבוצתי להיראות ממש רע. ההתקפה שלנו נוראית. שלושה ניסיונות ממרחק של 1 יארד בלבד (הנקודה הכי קרובה שיש לטאצ'דאון) ולא הצליחו להבקיע
בניסיון הרביעי הקוואטרבאק שלנו החליט שלהסתמך על חברי הקבוצה שלו לא יוביל אותנו לשום מקום והחליט לרוץ עם הכדור בעצמו. מה שהוא לא אמור לעשות. הוא מתפקד בתור כל ההתקפה שלנו. ההגנה שלנו- שבתחילת העונה נחשבה לאחת הטובות בליגה, איבדה לפציעות כמה שחקני מפתח כשבשבוע שעבר איבדנו את שחקן ההגנה הכי טוב שלנו לפציעה שתרחיק אותו מהמגרש עד סוף העונה- השבוע פשוט לא תפקדה. המאמן הראשי שלנו עשה בחירה כל כך תמוהה בסוף החצי הראשון כשהחליט לעשות Fake על פילד גול כשנותרו רק 7 שניות על השעון. אי אפשר לעשות מהלך ב-7 שניות ממרחק של 30 יארדים. זה היה ה-וטפ הכי גדול של המשחק. אז כמובן שהפסדנו את האוצפיה לפילד גול (מה שהיה יכול להשוות לנו את המשחק). הקווארטבאק שלנו אומנם מחזיק את כל הקבוצה על הגב שלו אבל הוא עלה לנו בשני טאצ'דאונים נגדיים. ועכשיו כשאני חושבת על זה, שיחקנו כל כך רע שלא ברור לי איך בסופו של דבר הפסדנו רק ב-3 נקודות.
הו וול, אומרים שקבוצה לא מחליפים. וצריך לדבוק בהם גם ברגעים פחות טובים. בדיוק בגלל זה החלטתי לנצל את הבלאק פריידי לרכישות מוצלחות מהחנות אונליין של הסיהוקס

אז אחרי שהתמרמרתי, יאללה שיגיע יום ראשון ו-Let's Go Hawks

מאכל השבוע
כל מה שאכלתי בטנקסגיבינג היה טעים. אבל הכי טעים היה לי הפירה והצלי בקר. והכנתי עוגיות שושנים שאחיינית של חברה שלי התחננה בפניי כבר כמה חודשים להכין. יצא ממש טעים

סרט\תוכנית
ראיתי רק ריברדייל. כל שאר התוכניות שלי היו בפגרה השבוע.

מה מחכה לו השבוע
מחר אני הולכת עם המשפחה של חברה שלי לצ'יינה טאון בלוס אנג'לס לחגוג לאחיין שלה יומולדת. אחרי זה דיסנילנד ופסטיבל אורות. וכבר ציינתי למעלה - המשחק של הסיהוקס (שמשחקים נגד הקבוצה שהאחיין שלה אוהד ביומולדת שלו
הולך להיות כיף
)

כל הכבוד שהעברתם אוכל להומלסים

היה לי ממש קשה לראות אותם בעיקר בקור של ניו יורק ברחובות

ריברדייל זה טוב?
עוגיות שושנים

תהני מיליונים אהובה

1Shir

New member
סיכום שבועי

שיר השבוע: יום שישי שמעתי רק משפט ממנו Halflight - Episodes (הוא היה גם אח"כ כשסגרתי את הנגן במחשב)
משהו טוב השבוע: עזרתי למישהי (אמנם אקטיבית) למצוא רחוב

משהו פחות טוב השבוע: הכיסוי התחתון של הדלת נהרס (גם בשבוע שעבר) + רשמתי לעצמי לא לבלות שוב ערב עם גרביים קצרות
מאכל השבוע: חלמתי על סוג של מכונת/מקפיא גלידה (גלידה לבנה)
תוכנית: חלמתי על מלרוז פלייס ועל Better Call Saul
מה מחכה לו השבוע: הרבה סיוטים
חייבת לגזור ציפורניים

למעלה