מסך כחול בעליית המחשב

aoded4

New member
שלום. יש לי מחשב קצת ישן. Win 10. לפני מספר ימים עקב תזוזה של המחשב שהדלקתי את המחשב קבלתי את המסך הכחול. Youy device ran into a problem ואז המחשב כאלו בודק את עצמו . נכבה עולה מחדש . שעולה מחדש נכתב automatic repair ואז מקבל מסך של תיקון אוטמטי, המחשב שלך לא הופעל כראוי. ויש 2 אפשרויות . הפעל מחדש ( שזה כמו loop ולא קורה כלום) ואפשרויות מתקדמות שניסיתי את כולן בעזרת מספר סרטונים. ללא הואיל. וגם בעזרת bootable installation media.
כמובן גם משורת הפקודה. את הפקודות
Bootrec/rebuildbcd
אמנם כתוב תהליך בהצלחה. אולם כתוב total installation: 0 . כאלו win לא מותקנת?
Bootrec/fixmbr
Bootrec/fixboot
לאחר fixboot אני מקבל את ההודעה access is denied
גם שמחליף אות מ x ל c לא הולך.
וגם את הסדרה של הפקודות:
Diskpart
בחירה ב disk1.
Diskpart
בחירה ב partition 1
Diskpart
לרשום Active

וגם :chkdsk /f/r c

וגם ניסיון משורת הפקודה בנתיב
Cd\ windows\ system32\ config\regbeg
מקבל הודעה the system cannot find the path specified
1. יש פתרון אחר?
2. האם אפשר לדעת האם המערכת מותקנת? באיזה מחיצה או אות. כי אני לפחות יכול משורת הפקודה להגיע ל notepad וללכת לנתיב? כי שאני עושה את זה והולך לאות c אני רואה שבתיקיה זאת קיימים רק תיקיית temp. ושני קבצים : recovery ו bcdbackup. כך שאולי כבר עשיתי משהו. מצד אם אני הולך למחיצה e אני רואה שיש שם תיקייה windows ו system32 אבל אין בתוכה program file. אבל יכול להיות שלפני כמה שנים הדיסק הישן לא עבד טוב או התקלקל ורכשתי כונן ssd שעליו התקנתי את ה windows.
תודה לעונים.

קבצים מצורפים

• 20211217_145045.jpg
    20211217_145045.jpg
    3.7 MB · צפיות: 2
  • 20211217_145147.jpg
    20211217_145147.jpg
    3.6 MB · צפיות: 2

barakbarkae

New member
שלום רב,
התקלה שלך מאוד מורכבת ויש צורך לגשת למעבדה או טכנאי מחשבים שיבדוק לך את המחשב.
אני יכול לשער רק על סמך מה שכתוב בלבד שיכולות להיות מספר בעיות למחשב שלך אך אתה צריך להבין שאני "כותב באוויר" כי צריך לבדוק פיזית את המחשב.

קודם כל המחשב עובד שזה כבר סימן טוב.
אם המחשב עושה BOOT כי הוא לא יכול להיכנס למערכת ההפעלה אז חסכת הרבה כסף
אם המחשב עושה BOOT כי יש בעיה בלוח האם או תקלת חומרה אחרת אז זה בעיה שתהיה לך קצת יותר יקרה.

לגבי כניסה לווינדוס וכדומה. בדרך כלל מה שאני הייתי עושה זה שולף את הדיסק הקשיח, שם במארז חיצוני ודבר ראשון עושה לו גיבוי. לאחר הגיבוי מוודא איתך שכל הקבצים שגובו מאומתים (ולא לקורונה אלא שזה סך הגיבוי הכולל שלך). לאחר מכן מתקינים מערכת הפעלה מחדש או מנסים לבצע איפוס למערכת ההפעלה כשמדובר באיפוס יש לקחת בחשבון כמה שעות טובות כי זה לוקח הרבה זמן ביחס לפרמוט והתקנה מחדש של מערכת הפעלה ווינדוס. יש לקחת בחשבון שצריך להתקין גם דרייברים, מדפסת ושאר התוכנות.

המקרה שלך מורכב ולדעתי לא מומלץ להתחיל ולטפל בתקלה לבדך אלא יש לתת אותו לטכנאי מקצועי ואמין.

למעלה