מסיידת

adidas^

New member
מסיידת ../images/Emo126.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo6.gif

אז ככה, זאת פעם ראשונה מתחילת הדיאטה שאני מרשה לעצמי לספר לכם מה קורה לי מתחילת הדיאטה, אתם בטח נורא סקרנים
טוב, אז התחלתי במשקל של 64-65 (למי שלא זוכר אני שחיינית- אז בגלל שהרבה מזה זה שרירים אז לא ממש רואים את זה) אבל בכל זאת רציתי להוריד קצת מהאחוזי שומן (אני בגובה 165) אז התחלתי בפשוט להוריד ממתקים. לא יותר מזה. גיליתי שזה עובד מצוין, זה היה כל מה שאני צריכה. פשוט בלי שוקולד אחרי הארוחת צהריים. בשישי שבת קצת יותר קשה, אז אני אוכלת כן מתוקים, אבל זה ממש לא משפיע על הדיאטה שלי. החלטתי שכדי להיות שבעה בבית ספר אני אמשיך לקחת לחמנייה גדולה, בלי חשבון על הקלוריות כי אני לא אוכלת ארוחת בוקר. אני מורחת בה איזה גבינה או משהו. ארוחת צהריים אני אוכלת סלט ושתי קציצות או סלט ומרק וזה משביע אותי. בערב אני אוכלת ירקות וגבינה ואם מתחשק אז גם קצת פופקורן. זהו. בינתיים עובד מצוין, כי ירדתי ל-60 וזה בתוך שבועיים בלבד. זהו, טוב לי!
אז נשיקות לכולם, אתם עזרתם לי אפילו בלי להיות מודעים לזה. ניפגש ב- 55!

פורומית

New member
אנחנו ועוד איך נפגש

ובקצב שלך, נראה לי שזה יהיה בקרוב ממש
את יורדת בצורה נפלאה ביותר, כל זה רק מהורדת ממתקים מהתפריט? תשמעי, את במצב טוב, אני מקנאה בך
(סתם
) בהצלחה, פורומית, שמאושרת בשבילך ובגלל ההצלחה שלך!

adidas^

New member
תודה רבה! ../images/Emo9.gif

כן, תתפלאי מה להפסיק לאכול שטויות עושה לגוף! תעדכני מה קורה איתך, פורומיתו´ש!! אני סקרנית!!

פורומית

New member
מה קורה איתי?

אם התכוונת בכלליות, אז בעצם אין עוד שינוי, אבל החלטתי שזה לא יכול להשפיע לי יותר מידי על החיים, כך שאני מנסה לשרוד
והדיאטה, טוב.. בעצם אני בכלל לא קוראת לזה דיאטה כי אני לא עושה דיאטה, אני שינתי הרגלי אכילה! לכל החיים כבר! ממתקים יכול לעשות הרבה מאוד, ואני יודעת את זה, אבל לי היה ועדין יש לי, עודף משקל גדול יחסית, שלא יכולתי להסתפק רק בהורדת ממתקים, ואני ממשיכה לרדת במשקל כל הזמן, באכילה הולך לי מצוין גם כן, אני די שולטת על עצמי ועל מה שאני אוכלת, לא חשבתי אף פעם שאני אצליח לשלוט בעצמי כל כך טוב, אבל אומרים שמי שעושה דיאטה, עובד על משמעת עצמית ושליטה, כנראה שזה עבד לי טוב
ואני משתדלת להתמיד, אני הולכת בסביבות ה6 ימים בשבוע לחדר כושר! לאחרונה חזרתי שוב לעבוד על שרירים אחרי הפסקה קצרה, וזה הכל בגלל טעות של איזה בחורה ששיגעה אותי שזה לא לטובתי לעבוד כרגע על שרירים, טוב לא נורא... חזרתי ובגדול:) והמשקל ממשיך לרדת, אבל אני לוקחת בחשבון שירדתי קצת יותר ממה שהמשקל מראה, במיוחד אחרי כל התגובות שאני מקבלת מאנשים, בזמן האחרון כל הזמן אומרים לי שרזיתי מאוד, זה כזה נחמד לשמוע את זה... אפילו שאני אף פעם לא יודעת איך בדיוק להגיב
אתמול אמרה לי מישהי בחדר כושר, (היא לא באה כל יום...) שכל פעם שהיא באה, אני יותר ויותר רזה, ובימים האחרונים אני שומעת את זה אפילו מאנשים שאני פוגשת יום יום, שבדרך כלל פחות שמים לב לשינוי, אז זה בהחלט מעודד, ואני מרגישה נפלא, אפילו שאני יודעת שיש לי עוד הרבה עבודה, ואחרי שאני אגמור להוריד, אני אהיה חייבת להחליט מה אני עושה על מנת לשמור על התוצאה לכל החיים! לא מכונה יותר לעולם כל זמן שזה תלוי בי, לחזור למשקל כל כך גבוה!!! לסיכום מה שאני אומרת זה, שאם רק רוצים, מצליחים, וכולם יכולים!

adidas^

New member
איזה כיף לך!!!

איך אני שמחה בשבילך!! באמת, מכל ה
. מקווה שתגיעי מהר מאד למשקל יעד, ובקצב שלך, בטוח עוד תגיעי לפני!!
אז ניפגש במשקל הנכסף!!! ביי ביי פורומיתו´ש, ותעדכני!!!

טטנוס

New member
פורומיתתתתת!!!!!!../images/Emo39.gif

וואו!!!!!
כל הכבוד לך על ההצלחה המסחררת בדיאטה!
ו...אני בטוחה שאת פשוט
מהלכת על שתיים!!!
תמשיכי להתמיד! תמשיכי לרצות! תמשיכי להאמין בעצמך!!!
הנה לך ההוכחה שאם רוצים תמיד יכולים! בדיוק כפי שאמרת...
מאחלת לך המון המון המון
בהמשך הדרך...עשית כמעט את כולה! ואת יכולה להמשיך ולסיים אותה! אני מאמינה בך ויודעת שאת יכולה!
שולחת עד לירושלים מלא
גדולים לדרך....
שלך תמיד, "חתומה" ב-
(
)
טטנוסית

טטנוס

New member
לפחות פה מקשיבים לי........./images/Emo8.gif

עדידוש חמודה!!!!!
כל הכבוד לך מתוקה
תמשיכי ככה! אצלי זה אותו סיפור כמו אצלך...רק שאני רקדנית (גם מקצועית) וגם אצלי החולשה היא לשטויות...
תמשיכי להתמיד ככה....ואין לי ספק שנתראה ב-55
וכמובן...תמשיכי לעזור לי לסייד
...ואולי אפילו אני אשלם לך
...תלוי במצב הקופה שלי
מאחלת לך המון המון
בהמשך...אין לי שמץ של ספק שתצליחי!
שלך...
טטנוס הצבעית

למעלה