מסיבת הרווקות שלי

באלאדיה

New member
מסיבת הרווקות שלי ../images/Emo48.gif

תודה רבה לכולם על הברכות המרגשות. במוצ"ש האחרון התקיימה מסיבת הרווקות שלי על גג מהמם של חברה בפלורנטין. היו מלא חברות, אוכל ואווירה (אני שתיתי בשביל כולן..) כולל גם החברות המופלאות שלי מהחוג לריקודי בטן והמורה המדהימה שלי. ואז לפתע הגיעה אחת הרקדניות החביבות עליי בארץ - תמר
(אני לא יודעת את שם משפחתה אבל אני חושבת שהיא תלמידה של פיפי...). בכל אופן זו היתה ההפתעה הכי יפה בעולם. תמר נתנה הופעה.... המילה הכי מתאימה שעולה לי לראש זה EXQUISITE (מצוינת, מעודנת - מטריפה). ישבתי בפה פעור ונהנתי מכל שניה. אח"כ עשינו מעגל ועקבנו אחריה, וגם רקדנו ריקוד (הבנות מהחוג) וגם אילתרתי קצת לבד (מה שהוריד לי שנים מהחיים וגרם לי להחליט לא לשתות לפני הריקוד בחתונה). בקיצור, קינוחים וקשקושים - היה ערב ק-ס-ו-ם שאני לא אשכח לעולם. תודה לכל מי שהגיע ועזר ואולי קורא... המון אהבה

tlingit

New member
ברוכה הבאה לידיה../images/Emo24.gif

איזה יופי שהצטרפת לפורום

tlingit

New member
נשמע שהיתה ממש מסיבה נפלאה

ועם התאור שלך ממש הכנסת אותנו לשם, כמעט לשבת בפה פעור בעצמנו.
איזו הפתעה יפה ארגנו לך החברות, אין מה לומר. נראה לי ממש מסיבת רווקות כיפית ומקסימה. (ועוד הזדמנות לחזרה גנרלית לפני החתונה..
) אני מקווה שתהיה לנו הדמנות לראות את תמר בהופעה, ממש השארת אותי מסוקרנת. הרבה הרבה מזל-טוב!

fifi ness

New member
EXQUISITE (מצוינת, מעודנת - מטריפה)

תוכלו להציץ בתמר מחר בסדנא אצל אמורה,היא השתתפה יחד עם רקדניות מקצועיות אחרות וכמובן שהיו בינהן גם רקדניות שמתעסקות עם הריקוד בשביל הנפש והאתגר. דברתי עם אמורה דבי גולדמן, על אפשרות לבוא ולצפות בריקוד ואכן כן אתם מוזמנים שעה אחת לפני הסוף,במרכז ערבי יהודי ביפו בסטודיו למחול,מקום מדהים מול הים ברח קדם 109 יפו. לא לפספס הזדמנות זו see you! פיפי נס.

fifi ness

New member
שכחתי לרשום את שעת ההזמנה

בהמשך למה שכתבתי אתם מוזמנים לשעה 3 אחרי הצהריים ברחוב קדם 109 ביפו. ביי פיפי.

למעלה