מסטיף ספדרדי גזעי מחפש

OrlyNL

New member
לא עונים לי בטלפון שפורסם../images/Emo70.gif

יש עוד דרך ליצור קשר? אנחנו רוצים לברר - אולי ניקח אותו לאומנה / אימוץ....

פגית

New member
ומה? יש מצב לאומנה ואו אימוץ של המתוק?

מוכנה לחתום על אופי מלאכי, ככה ענק ככה אוהב,עדין, רגיש ומיוחד..

kernosh

New member
../images/Emo124.gif עדכון ....../images/Emo23.gif

רכזת הגזע יצרה קשר ולקחה אחריות מלאה על לאונרדו , יגיעו לאסוף אותו עוד היום המון תודה לכל מי שעזר , תל"ל וענת על הטיפולים והעזרה המרובה לכל מי שמעוניין לאמץ את לאונרדו המקסים ניתן לפנות לאתי גור כל מיש מעוניין לשמש בית אומן לכלב / חתול במצוקה ניתן לפנות לתל"ל שוב תודה לכולם

OrlyNL

New member
שמחתי לשמוע וגם נעצבתי ../images/Emo10.gif

ממש רצינו אותו, וחיכינו לקחת אותו אלינו. אני אצור קשר עם אתי בהקדם לברר לגבי אימוץ. אני בהחלט שמחה לשמוע שהוא יקבל את הטיפול הכי טוב שמגיע לו

תודה רבה לקרן ולאורלי

תודה לקרן על שהצילה את חייו של לאונרדו. תודה לאורלי על הרצון לאמץ אותו. אני נפעמת מהיחס הנהדר של גב' אתי גור, רכזת הגזע, ושל דורית, בעלת הוריו של לאונרדו, אשר לקחו מיידית אחריות מלאה על לאונרדו. ברגעים אלה נמצאים דורית ובעלה בדרכם למרפאה של ד"ר שיינר כדי להחזיר את לאונרדו לבית בו נולד ולתת לו הזדמנות שנייה לחיים טובים. תודה לכל מי שדאג ועזר, ענת

Ultra marine

New member
כ"כ שמחה לשמוע../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

מסתבר שהבעיה העיקרית היתה שפשוט לקח זמן עד שאתי גור שמעה על העניין. משמח אותי שאכן יש מי שדואג עכשיו ללאונרדו. מקווה בשבילו שימצא בית במהרה, יטופל ויחזור למלוא הדרו

כל הכבוד ענת וקרן ולא הבנתי משהו ענת

הבעלים המקוריים של לאונרדו באו לקחת אותו? הרי הם ויתרו עליו לאחר שנמאס עליהם, אז?

הוא חוזר לבית בו נולד

הבית הזה מכר אותו למשפחה במרכז והמשפחה העבירה אותו לבעלים שהזניחו אותו. לאונרדו חוזר לאבא ואמא אחרי שנתיים קשות.

ilufklavim

New member
איזה סיפור מרגש !

קיבלתי מייל לגבי המקסים כבר שילשום לדעתי ... ולא יכולתי להפסיק לשבור את הראש .... יש לי בבית כבר שיבעה כלבים שכולם אהבת חיי ואני לא יכולה ולא רוצה למסור ומצד שני נקרע הלב לליאונרדו ... כל כך שמחתי שכשנכנסתי לפורום דברים הסתדרו !!!! אני מאחלת לליאונרדו בהצלחה אין סופית ובית מדהים שיעריך אותו ויהנה ממנו עד יומו האחרון (לא לפני 20 ..
)..... היה לי חשוב להגיב , אכן יש בתי גידול טובים ואף מצויינים שלוקחים אחריות על כלביהם גם שנים לאחר מכירתם אני חייבת לציין ששמחתי לשמוע שמשם הגיעה ישועתו של ליאונרדו ... יש בתי גידול מקסימים ! בעיני הם ראויים להערכה ולהפרדה מבתי הגידול המסחריים בעיקר בפורום זה שבו ישנה התיחסות בסיסית שלילית לכלבים שנולדו "גיזעיים" אני חייבת לציין בית גידול נוסף מ-ד-ה-י-ם שדואג לכלביו בדיוק באותה מידה גם לאחר מכירתם , והוא בית גידול "רוח מדבר" שאני מעריכה עד אין סוף בעיקר בעקבות שיתופי פעולה אחרונים שנעשו ....שלא עברו דרך האתר במידה ויש צורך בעזרה בהעברת כלבים למשפחות אומנות (הסעה) או מיקרים דחופים נוספים כגון אלו שפשוט יש צורך להפיץ נשמח לקחת חלק - סה"כ כלבים הם חיינו ואנו מסורים באהבה אין סופית ללהקה שלנו ואיך לא נעזור לכלבים אחרים שמשום מה המזל לא האיר להם בכלל .............. גיזעיים או לא ..... כולם תלויים בטוב ליבינו שיהיו רק בשורות טובות ושהכל יבוא על מקומו בשלום ! קרן , אני מניחה שגל יסכים עם הכתוב אילוף כלבים.CO.IL

ella100

New member
OrlyNL-את הבעת נכונות לאמצו -מגיע לך

זה מעולה שהוא יהיה בידיים הכי מבינות בגזע להתאוששות אך הוא עדיין מועמד לאימוץ את היית הראשונה והיחידה שהביעה נכונות לאמצו גם במצבו הנורא אם את התאמת קודם -סביר שאת מתאימה גם עכשיו ומגיע לך לאמץ אותו. מקווה שזה יובא לידיעת אתי גור- לפחות זה מה שצריך לעשות וזה מה שנכון לעשות. אני סבורה שהנכון הוא שבזמן שהוא בהתאוששות תבואו לבקרו,שיכיר אתכם ותרכשו את אמונו. המסכן עייף מהחיים ,אחרי מה שעבר-לא פלא.

Ultra marine

New member
אין לך מה להעצב../images/Emo70.gif

(מלבד העובדה שהגיע למצב שהגיע..) תפני לאתי גור ותאמצי אותו
היא רק דואגת לו בנתיים עד שימצא לו בית.

kernosh

New member
אורלי - תודה רבה לך

אם תהיו מעוניינים לאמץ את לאונרדו בהחלט תהיה לכם עדיפות

OrlyNL

New member
טוב לשמוע ../images/Emo13.gif

כי זה לא כל כך מה שהבנתי מאתי גור... בכל מקרה - תודה לך על הנכונות להפקיד אותו בידנו, ואני אהיה איתך בקשר במסרים

למעלה