מסד נתונים מהסוף להתחלה

yair24

Member
מסד נתונים מהסוף להתחלה

שלום, 1) עשיתי לי ספר אורחים בASP (בגלל שזה זהיה לי שהיה של BSEEN נסגר...) עכשיו כשמוסיפים הודעה היא מופיעה אבל בסוף (למטה)... אני צריך להציג את מסד הנתונים הפוך מהסוף להתחלה על מנת שהודעה חדשה תופיע למעלה ולא למטה. איך? 2) איך אני חוסם משתמשים מללחוץ מליו פעם על "שלח" ואז יופיע לי הרישום שלהם מיליון פעם בספר? כדאי לחסום לפי IP? או לפי COOKIE? תודה מראש יאיר

freak2100

New member
1) איך נראת השאילתה שלך עכשיו?

תראה אותה, ונתקן לך אותה ככה שתעבוד כמו שאתה רוצה 2) תשתמש בCOOKIES, מי שרוצה להציף לא יעשה את זה בכח כשהוא שול הודעה מוחק קוקיה שולח הודעה מוחק קוקיה........

yair24

Member
תודה הנה:

<TABLE WIDTH="600" BGCOLOR="#404040" ALIGN=CENTER cellspacing=1 cellpadding=1> <tr> <td> <% Do while (Not record.eof) index=index+1 ´ this set the color of the record in the table if index mod 2 =0 then ´ if its odd it will be dark gray color="rgb(193,193,255)" ´ and if even it will be light gray. else color="rgb(168,255,211)" end if %> <TABLE WIDTH="600" BGCOLOR="#404040" ALIGN=CENTER cellspacing=1 cellpadding=1 <%= record(5)%>> <tr> <td class="NiceBlack" bgColor=<% = color%> width=20%><% = record(1)%></td> <td bgColor=<% = color%> width=40% align=left><a href="mailto:<% = record(2)%>"><% = record(2)%></a></td> <td bgColor=<% = color%> align=left><a href=<% = record(3)%>><% = record(3)%></a></td> </tr> <tr> <td colspan=3 <%= record(5)%> class="NiceBlack" bgColor=<% = color%>><pre class="NiceBlack"><% = record(4)%></pre> </td> </tr> </table> <br> <% record.MoveNext Loop %> </td> </tr> </TABLE>​

freak2100

New member
צריך את השורה

שבה יוצרים את record השורה שבה אתה עושה select לרשומות....

yair24

Member
אה סליחה. הנה זה:

Set record = oConn.Execute("SELECT * From book")​
תודה יאיר

yair24

Member
את הבדיקה של הקוקי...

איך אני עושה, לשים בONSUBMIT קריאה לפונקציה שבודקת אם קוקי קיים אצל המשתמש? (השאלה שלי היא אם זה בONSUBMIT או במקום אחר) יאיר

yair24

Member
בעצם אני גם לא יודע מה לכתוב

בפונקציה הזאת... איך אני עושה שאם הקוקיה קיימת אז שהטופס לא יישלח? זה משהו עם RETURN FALSE או משהו כזה לא? אפשר לקבל דוגמת קוד קטנה? יאיר

™Marron

New member
פשוט תשנה את הכפתור שאמור לעשות

submit לכפתור שמפעיל את הפונקציה. דרך הפונקציה אתה יכול לעשות submit לטופס.

למעלה