מסגרת חברתית לבעלי קושי חברתי (ADHD

nashsun

New member
מסגרת חברתית לבעלי קושי תקשורתי

שלום , הייתי מעוניין לקבל פרטים אודות מסגרת חברתית עבור אנשים בגילאי 20-30 , אשר מתקשיים בתקשורת חברתית. פנייתי הינה בשל חבר מיוחד בגיל 27 , אשר חי חיים עצמאיים, גר לבדו, משכיל ונבון ,אך מתקשה ביצירת קשריים חברתיים בשל מחסום תקשורתי אשר מאיב עליו. לכל היודע פרטים אודות מסגרות/קבוצות מעין אלו , או מעונין ליצור מסגרת חברתית אשר תפגיש אנשים מיוחדים אלו אשמח לקבל הודעות בכתובת :[email protected] תודה מראש

nashsun

New member
מסגרת חברתית לבעלי קושי חברתי (ADHD

שלום , הייתי מעוניין לקבל פרטים אודות מסגרת חברתית עבור אנשים בגילאי 20-30 , אשר מתקשיים בתקשורת חברתית. פנייתי הינה בשל חבר מיוחד בגיל 27 , אשר חי חיים עצמאיים, גר לבדו, משכיל ונבון ,אך מתקשה ביצירת קשריים חברתיים בשל מחסום תקשורתי אשר מאיב עליו. לכל היודע פרטים אודות מסגרות/קבוצות מעין אלו , או מעונין ליצור מסגרת חברתית אשר תפגיש אנשים מיוחדים אלו אשמח לקבל הודעות בכתובת :[email protected] תודה מראש

kniaper

New member
אם הבנתי אותך נכון אז

אתה מחפש לחבר מסגרת טיפולית שתעזור לו להתמודד עם בעיות חברתיות. החלק החשוב בהודעה שלך אך המעורפל הוא הנושא של המחסום התקשורתי שמעיב עליו. אני לא יודע למה הכוונה ויכולות להיות אינספור בעיות תחת המינוח הזה כך שלייעץ לך ייעוץ לגבי מסגרת טיפולית אני לא יכול. אם הוא צריך טיפול מקצועי אני חושב שהוא צריך ללכת לרופא פסיכיאטר ולדבר איתו על זה. הוא כבר יוכל לייעץ לו על מסגרות ותוכניות טיפול מתאימות. אני יכול להציע לחבר שלך את שירותי הקהילה שלנו כמקום מפגש חברתי מוגן יחסית. הוא לא צריך להזדהות ואני בטוח שחברי הקהילה ישמחו לשמוע אותו ולסייע לו בתמיכה ובהבנה.

למעלה