מנסה לשלוח לכם ממני ......

vikiberko

New member
מנסה לשלוח לכם ממני ......

משהו קטן שהכינותי מראש ...אם לא הצלחתי לשלוח נכון איתכם הסליחה והרי זה הזמן לסלוח....

רות 2

New member
ויקי אחרי שלופן של צהרים את באה לי

לי עם פטישים וצילצולים.....אבל רק בגלל התוכן ...אני מוותרת אחחחחח עולם האינטרנייט משו משו....

רות 2

New member
ויקוש את יודעת......

נתת לי חומר למחשבה...... כשי אנשים וירטואלים יוצאים מהמסך וניפגשים פנים אל פנים ... קורא משהו טוב.... במיוחד כשי חוזרים אל מאחורי המסך.... יותר קל להגיב יותר קל להתיחס.... כי כבר מכירים קורא לפעמים משהו נוסף.... כבר לא קל ופשוט להפתח לשפוך או להגיב ממש ממש בשיא הכנות...כי לא נעים כבר נפגשו עוד יפגשו.... ולוירטואלים שלא מכירים פנים אל פנים לוקח זמן להתיחס אבל לא אצל החמשושים הם יש להם מקום במחסן לכל אחד!! .... וכן תמיד יש "קקטוסים" ש"מזהים"אעלק טרולים....וכאלה ש"מתחפשים" לניק אחר אז ך אישה ..שימי פס על הפסה גם אני לומדת רק עכשיו מה זה פורפוינט.... דוז פואא על המצגת ושוב תודה על הברכה החמה!!!!!!! ואגב כבר אמרתי לך שאני נהנית לקרא את תגובותייך?? והנה זה חיוך אישי שלי ממני אליך

שרונהה

New member
אנ'לא יכולה לפתוח ת'מצגת../images/Emo4.gif

יש בעיה בהתקנה של כל הoffice אצלי.. מחר אצפה בה מהעבודה.... ואם רות2 נותנת דוז פואה על המצגת... אז בודאי שחייבים לראות... רותי אחותי... את יותר מצודקת... וגמני רוצה לשלוח חיבוק לשתיכן.. ויקי ורות2

itaf10

New member
רותי, כמה אני אוהבת את סגנון כתיבתך

שנה טובה ומבורכת לך ולבני משפחתך

vikiberko

New member
רות 2 תודה מאמי...המצגת באמת

ובתמים מכל הלב לחמשושים אילולי כך לא הייתי מתאמצת ..אני אגיד לך הייתי פה באיזה מחסן והוא נתן לי מברג ...קצת חלוד אבל משתמן עם הזמן ומתברג לאט לאט רוכש נסיון מהימנות בתוך החבורה..ומה רע שירה יפה יש פה אנשים עם כישרון לא מבוטל יש כאן ..על אהבה מדברים ומתבדחים אז על מה יש לי להלין , יש לנו שרונה וטומי שמסדרים את הענינים ודואגים לילדים שמשחקים בהפסקות בארגז החול ..תמיד יהיה בארגז איזה קקטוס זה או אחר...דרך אגב החיוך שלך ממש חמוד הרשי לי לבקשך לגשת למרפאת השיניים הקרובה יש לך קצת חורים...חחחחחחלילה טוב אישה/איש מתוקה/מתוק
ו-

hayapollak

New member
רות 2 שלום../images/Emo9.gif

לא הבנתי מדוע הפנייה שלך לויקי - הגיעה אלי....

vikiberko

New member
חוטאת חמוד ...יש לך אחלה נסיון..

יש לי עדיין מה ללמוד בגמר הקורס אני אשתכלל....

שרונהה

New member
ויקי וחוטאת במילים

עכשף שאני בעבודה, ראיתי אותן.... המצגות נהדרותתתתתתתתתתתתתת

סבאאורי

New member
ערב טוב לכולם

ויקי באיזו תכנה את עושה את ה"זיקוקים"? עבודה יפה.ברכות ושנה טובה

vikiberko

New member
../images/Emo88.gifסבא אתה מתכוון לרעשים..../images/Emo88.gif

זו תוכנת MICROSOFT POWRPOINT אני פשוט בקורס ולומדת להכיר כמה תוכנות.. יש הרבה מה ללמוד והאפשרויות פשוט מדהימ..ת'אמת התמונות והעבודות שלך ממש נהדרות ואני מנסה להכניס אותן כרקע לעבודות שלי במיוחד השלט החמוד ששלחתה לי...

סבאאורי

New member
ויקי תודה לא ידעתי...

אני כמעט לא מתעסק עם פ.פוינט אני יוצר עם פוטושופ ונעזר גם בפיינטר אלה תוכנות טובות מאד.(כמובן שיש עוד טובות) (ממליץ על פוטושופ)זה עולם ענק של אפשרויות וכמובן צריך את החשק והדמיון להתמיד... בהצלחה נ.ב. את האותיות האנגליות גופן לא שלי אני רק מרכיב מהן מה שבא לי... אני עשיתי גופן עברי מכל מיני דברים למשל ממפתחות,אטבים של כביסה,פרחים (לא גמור) ועוד שנה טובה

itaf10

New member
המצגות שלי כל כך כבדות שלא ניתנות

להעלאה בפורום (מעל 250K) כל כך חבל!

סבאאורי

New member
itaf10 ערב טוב

א. גם יותר מ 250 יכול לעלות.(אני לא יודע בדיוק את הגבול) ב. אולי ניתן לדחוס ב-gif או ב jepg

למעלה