מנסה להכין מזרקה מאבן

unicornus

New member
מנסה להכין מזרקה מאבן ../images/Emo126.gif

כמובן שתראה בסופו של דבר כמו מסלע אמיתי אשמח אם מדובר בחומר קל, זול אם אפשר, שניתן לעבד אותו ביד ולא ביציקה כבדה כזו, וכמובן אם צריך, באיזה סוג צבע כדאי להשתמש?
באיזה חומר מומלץ להשתמש? באיזה שיטת עבודה מומלץ לנקוט? בפורום "עשה זאת בעצמך" המליץ לי חובב על יציקה בחול, האם משהו יכול לתת לי טיפ או שניים בנושא? אני מנסה ליצור מעין תיבה אטומה כזו (חשוב שכאן מדובר בחומרים העמידים במים) אני משלב בה תאורה חשמלית
ושהמראה שלה יראה כמו סלע (עם חריצים ובליטות, כמו באמת). והרעיון הוא להפעיל בה מנגנון עם משאבה שאותה תכננתי. האם ניתן ליצור תבנית כזו? איך אפשר?
אשמח לשמוע את עצות המומחים וללמוד משהו חדש
שיהיה לכם ערב מקסים ותודה על התגובות ובאהבה ענקית, יוניקורנוס

ורק הבהרה...

חובב נתן לך המלצה מצויינת, מה שאתה רוצה ליצור, אפשר ליצור ביציקת אבן (מלט וחול)

unicornus

New member
תודה רבה גבירתי היקרה

ואין כמו אספרסו חם ביער לשמח את את הלב ולהשכיח כל צער.... מתוך הספר לחישות לסוס כרך 6 פיסקה 17...

נחלית

New member
לגבי מזרקה, מציעה להשתמש

במלט לבן עם חול בנין. תוכלי לקבל עצות ממטבע שהכינה מיזרקה מהממת היא מופיעה בגלריה של עבודות האבן. אני בטוחה שהיא תשמח לסייע לך.

unicornus

New member
אלפי תודות גם לך יקירתי

כאלפי נחלים הזורמים אל הים אלפי סוסים הרוקעים ברגלם גם לך יקירתי אומר יפה תודה הסוס מהאגדה

unicornus

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

נילקי1

New member
../images/Emo124.gif נחלית? מישהו? (מנצל"שת)

ניסיתי להכין יציקות ממלט לבן וחול והן לא אטומות. המים מחלחלים ויש לי שלולית מתחת לקערה. קרה למישהו? מה עשיתי לא נכון?

נילקי יקירתי,אני הוספתי למלט בי.ג'י

בונד, ואף הכנסתי תוך כדי היציקה רשת לולים לחיזוק, יצאה לי קערה דיי כבדה, והיא אטומה כמובן! נילי,אפשר להציל את הקערה שלך: רוקני אותה ויבשי אותה היטב היטב, אחר0כך מירחי בצד הפנימי בי.ג'י.בונד, יבשי ומלאי רק מים לראות אם זה אטם אותה. בהצלחה.

מיששש

New member
אצלי בי גי בונד לא הספיק

ומרחתי גם סילר. זה אמנם לא מאוד זול, אבל עושה את העבודה מצוין!

למעלה