מנופים

מצב
הנושא נעול.

haim8821

New member
מנופים

מנופים
מה קורה עם מנופים?מישהו יודע משהו?המנייה כל השבוע בירידות,כדאי למכור?קניתי ב312 תגידו לי מה דעתכם?היא עוד תעלה?|סדגש

לידידי היקר

מנופים
מה קורה עם מנופים?מישהו יודע משהו?המנייה כל השבוע בירידות,כדאי למכור?קניתי ב312 תגידו לי מה דעתכם?היא עוד תעלה?|סדגש
לידידי היקר
מנופים היא בועה. כל מי שהריץ אותה כבר מזמן יצא ואתה יחד עם רבים אחרים תקועים! ! אמרתי שזה מה שהולך לקרות עוד כשהמניה היתה בשיא, אבל העדפת להאמין שיש ``עסקאות בקנה``. מילא אני, אפילו DW כתב כאן שהנייר הזה נראה כמו בועה קלאסית. עכשיו לגבי המכרז. השבוע בימי שני ושלישי הייתי בוועידת אנרגיה 2006 בכפר מכביה. שרים, מנכ``לים, מדענים, חברי כנסת, ירוקים, אנשי עסקים שונים, נציגים של משרדים ממשלתיים, יזמים ועוד... כולם נוכחו שם (חוץ מתשובה). כל מי שדיבר על הפרטת בתי זיקוק העריך שאחת מחברות דלק תזכה במכרז הקרוב הן בגלל ערך מוסף שיש להן, הן בגלל שבהפרטה של בתי זיקוק שנמצאים בחיפה חברות דלק לא יוכלו להשתתף... גם אני הייתי בעבר במצב שאתה נמצא בו. האמנתי לשמועות בפורומים, רכשתי ני``ע וחיכיתי ``לחדשות מדהימות`` עד שמכרתי את הנייר המורץ. אני מציע לך שתלמד על שוק ההון ורק אח``כ תתחיל להשקיע.

../images/Emo8.gifמה קורה אח שלו? אם אתה זוכר

לידידי היקר
מנופים היא בועה. כל מי שהריץ אותה כבר מזמן יצא ואתה יחד עם רבים אחרים תקועים! ! אמרתי שזה מה שהולך לקרות עוד כשהמניה היתה בשיא, אבל העדפת להאמין שיש ``עסקאות בקנה``. מילא אני, אפילו DW כתב כאן שהנייר הזה נראה כמו בועה קלאסית. עכשיו לגבי המכרז. השבוע בימי שני ושלישי הייתי בוועידת אנרגיה 2006 בכפר מכביה. שרים, מנכ``לים, מדענים, חברי כנסת, ירוקים, אנשי עסקים שונים, נציגים של משרדים ממשלתיים, יזמים ועוד... כולם נוכחו שם (חוץ מתשובה). כל מי שדיבר על הפרטת בתי זיקוק העריך שאחת מחברות דלק תזכה במכרז הקרוב הן בגלל ערך מוסף שיש להן, הן בגלל שבהפרטה של בתי זיקוק שנמצאים בחיפה חברות דלק לא יוכלו להשתתף... גם אני הייתי בעבר במצב שאתה נמצא בו. האמנתי לשמועות בפורומים, רכשתי ני``ע וחיכיתי ``לחדשות מדהימות`` עד שמכרתי את הנייר המורץ. אני מציע לך שתלמד על שוק ההון ורק אח``כ תתחיל להשקיע.
מה קורה אח שלו? אם אתה זוכר
אמרתי בזמנו שאני לא רואה את מנופים לוקחת את המכרז, וגם אם יביאו מיליארד רוסי שישפוף פה ים של כסף ( אייל ציין זאת), אבל לא היתה לי שום בעיה לעלות על הגל ולצאת לפני התחלת הירידות. ככשאלתי בפורום אז אמרו לי ש"כל חברה יכולה לקחת מכרז לך תדע מה שמים במעטפה". קשה לי להאמין שהיא תיקח, אבל בנתיים לעשות עליה כמה גלים של עליות זה היה נחמד.

מ ת ח י ל

New member
שמע...

מנופים
שמע...
חשוב מאד לצאת בזמן ממניה מורצת... אני לא אנליסט אבל משהוא אומר לי שהיא לא תעלה בקרוב. על תראה בזה המלצה.

mimamu

New member
סתם מצחיק לראות התייעצות

שמע...
חשוב מאד לצאת בזמן ממניה מורצת... אני לא אנליסט אבל משהוא אומר לי שהיא לא תעלה בקרוב. על תראה בזה המלצה.
סתם מצחיק לראות התייעצות
בין אנשים שנקראים: "מתחיל", "רוצה להכנס" ו"בדרך ל-MA" מעניין אם העצות שלהם הכי שוות או שמא עדיף להיזהר... שום דבר נגד אף אחד, אוהב את כולכם, פשוט מצחיק שירשור עם השמות האלו... (לא שהשם שלי עדיף...)

מ ת ח י ל

New member
סבבה, העיקר שתהנה ../images/Emo13.gif

סתם מצחיק לראות התייעצות
בין אנשים שנקראים: "מתחיל", "רוצה להכנס" ו"בדרך ל-MA" מעניין אם העצות שלהם הכי שוות או שמא עדיף להיזהר... שום דבר נגד אף אחד, אוהב את כולכם, פשוט מצחיק שירשור עם השמות האלו... (לא שהשם שלי עדיף...)
סבבה, העיקר שתהנה

michaelzo

New member
לכל המלומדים שלום

סבבה, העיקר שתהנה
לכל המלומדים שלום
בנוגע למנופים גם אני הייתי מהחכמים שנכנסו אחרי גל העליות הגדול וגם אני מופסד קצת כסף... יותר מתחושה יש לי שהמניה ששמה מנופים הולכת להתפוצץ מרוב עליות... ג'קי בן זקן הוא מנהל רציני מאוד ואחד שיודע לתפור עסקאות יפות. מנופים היא אומנם שלד בורסאי שקנו אך החברה שברשותו מחזיקה נדלן מסחרי בארץ ובחו"ל עם תשואות יפות... זו דעתי האישית,ואני מציין שאני מחזיק בנייר.... להתראות בירוק הבוהק...

אתה ידעה מה זה מכפיל הון?

לכל המלומדים שלום
בנוגע למנופים גם אני הייתי מהחכמים שנכנסו אחרי גל העליות הגדול וגם אני מופסד קצת כסף... יותר מתחושה יש לי שהמניה ששמה מנופים הולכת להתפוצץ מרוב עליות... ג'קי בן זקן הוא מנהל רציני מאוד ואחד שיודע לתפור עסקאות יפות. מנופים היא אומנם שלד בורסאי שקנו אך החברה שברשותו מחזיקה נדלן מסחרי בארץ ובחו"ל עם תשואות יפות... זו דעתי האישית,ואני מציין שאני מחזיק בנייר.... להתראות בירוק הבוהק...
אתה ידעה מה זה מכפיל הון?

מאור08

New member
כולם חכמים גדולים ברגע האמת כולם //

כן אני יודע...
בוא נדבר כאן בעוד שבועים...אחרי ה50% למעלה...טוב?
כולם חכמים גדולים ברגע האמת כולם //
יהיו באשפתות. כול חברה יכולה לזכות במכרז ובטח שמנופים יכולים לזכות במכרז ואין לפסול אותם על דעתם של כמה חברה כאן שאין להם הרבה מושג בשוק ההון.

haim8821

New member
מנופים

סתם מצחיק לראות התייעצות
מנופים
אני לא כלכך בטוח שהמניה מורצת,בינתיים אני גם אם אצא עכשיו אהיה מורווח כ 20-25 אחוז וכל זה בשבועיים שאני מושקע,השאלה אם כדאי להמשיך ולהיות מושקע,כי היו לה עליות גדולות שפיתאום נעצרו,או למכור עכשיו..... גם ככה ההשקעה שלי בחברה היא סה"כ של 6000 ש"ח,ככה שאין הרבה מה להפסיד,אבל אולי בכל זאת מישהו שמבין יאמר לי מה הוא חושב על מנופים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה