מנהיגות מדעית - השקר הגדול?

אימם

New member
אני איתך!

השנה הבן התחיל כיתת מצויינות בחטיבה והיה אמור להמשיך ללכת יום בשבוע לכיתת מחוננים.
השנה זה כבר יותר צריני מבית ספר יסודי ולא רצינו שהוא יפסיד יום שיש בו מתמטיקה מצוינות ועוד מקצועות שיצטרך להשלים
זאת היות ולפי נסיון משנים עברו הוא לא התאמץ להשלים, אז ויתרנו על יום העשרה.
יש אפשרות שהיא תקבל "רק" קבוצה אחת שעה וחצי פעם בשבוע? אולי תדברי עם בדיסקרטיות מנהל הפרויקט ותנסו למצוא שעה שבה המקצוע פחות קריטי
גם בבית ספר יסודי יוכלו לשנות מערכת בהתאם.
תעדכני מה עשית. בהצלחה!

אני אעדכן אותך בהמשך איך נסגר

הן 2 בנות שעובדות יחד. הן קיבלו 2 קבוצות כי יש נרשמים מ-4 שכבות. בביה"ס השני יש רק 2 שכבות ולכן קבוצה אחת

"מחר" דברת עם מנהל התוכנית או מנהל בית הספר?

זכיתי לעבוד ליד נוער ממנהיגות מדעית בשנים האחרונות והם מקבלים שם המון כלים: מדעיים, הדרכתיים וכדומה
הם לא ניתנים על שעות בית הספר היסודי כך שהחוג לא מחליף את המורה למדעים
במקרה הספיציפי כזה הייתי מערב את מנהלי בתי הספר ומנהל התוכנית, מכיוון שיתכן שאפשר פשוט לשנות יום ולפתור את הבעייה
אם את זקוקה לפרטי הקשר - שלחי לי ה"פ או מייל ואקשר בניכם

תודה. כבר יצרתי קשר ראשוני עם מנהל התוכנית

דרך המייל.

הוא ידבר איתי בטלפון ויענה לשאלות וייתן לי עוד טלפונים של נציגים באזור שלי שיענו על שאלות בהמשך

כרגע הכי בוער לי זה לוודא שהשיעור הראשון לא יהיה על שיעור שלה.
שאר השאלות הן פחות בוערות אבל גם הן יצטרכו למענה כמו מה קורה אם יש מצב של ריב בתוך הקבוצה, מה מותר ומה אסור לה לעשות כשיש מצבים לא קלים בקבוצה במהלך השיעור ועוד

מעדכנת

דיברתי עם מנהל הפרוייקט, שיחה ארוכה מאוד

בנוגע לתהיות שלי אם הילדה מוכנה להתמודד במצבים שונים במהלך השיעור נענתי שיש צוות שלם שמגבה, גם בזמן אמת וגם לאחר מכן וזה מתחיל בש"שינית, אחראית המדעים בביה"ס ומנהלת ביה"ס ועד לאחראית אזור של הפרוייקט ועד למנהל עצמו

הוא אמר שאסור שייווצר מצב של הפסד לימודים. הוא ביקש שאתן לילדה לטפל בזה (דבר שמסתמן שהיא חושבת שאי אפשר לשנות ואני צריכה ממש להתווכח איתה על זה) והוא במקביל בודק מול אחראית האזור איך קרה כזה דבר ושיסדרו את הבעיה.

הסעות אין להם ולא יהיו. הילדים ייצטרכו להסתדר. לילדה שלי ולזו שעושה איתה את ההדרכה יש אותי ב-90% מהמקרים.

לגבי המערכים המקוצרים - הוא אמר שיעשו רק קבוצה אחת וייצטרך להמצא פתרון לקבוצה השניה אבל לא על גב המדריכים (הילדה שלי וחברתה) ולא על גבי הילדים שבחוג.

למעלה