מן סיפור עוצמה שכזה

Mahadi

New member
מן סיפור עוצמה שכזה

קודם כל אהלן לכל תושבי הפורום. בדרך כלל אני סתם אחד שצופה מהצד אבל החלטתי להתערב לשם שינוי ואולי אפילו להוסיף לכם משהו. אז ככה...סיפור קצר של כמה שורות, אבל עד היום מהווה בשבילי הוכחה( לא שאני צריך אחת) שיש משהו מעבר למה שניתן להסביר. במן תקופה שכזו בחיי חוויתי מעין התעוררות זמנית משהו( מושג שבטח רובכם מזדהים איתו). עשיתי המון מדיטציה ועבדתי המון על עצמי ובדרך חוויתי כמה חוויות(סינכרוניות משהו) שאני ארחיב עליהן בהזדמנות. השורה התחתונה היא שנפרץ אצלי מעין מחסום בכל מה שנוגע לאמונה של מה אפשרי ומה לא אפשרי, ובשלב מסויים החלטתי לעשות כמה ניסויים ברגעים של התרוממות רוח והשראה אלוהית(ולא במושג המצומצם של המושג). בקיצור...מה שקרה זה שהסתכלתי בכמה הזדמנויות לשמיים וביקשתי שייפול כוכב במן בקשה לא בקשה, כלומר נהפכתי להיות הבקשה עצמה במובן מסויים. תתפלאו, אבל בכל פעם שעשיתי את זה נפל כוכב בדיוק באותה שניה במקום המדוייק שהסתכלתי אליו, וזה היה הרבה מעבר לסתם צירוף מקרים. הקטע היפה זה שלא הרגשתי כאילו השגתי שליטה מסויימת, אלא הפכתי להיות אותו כוכב עצמו, אותם שמיים ואותו טבע שמסביב. מקווה שעזרתי לאלו מכם שכבר איבדו את האמונה בכל מה שנוגע לגבולות האפשרי(מאטריקס משהו). To be continue.... Yours Mahadi

למעלה