ממ......משתפת

GiRRRL

New member
ממ......משתפת

אני בת 16 ולא הייתה לא שום מערכת יחסים עד עכשיו... לא התנשקתי עם אף בחור ולא יודעת איך זה להיות עם מישהו (רק מהסיפורים של חברות)..הסיבה היחידה שאני מוצאת לזה שרק לפני כמה זמן תפסתי ביטחון עצמי..(ולא שהייתי מכוערת וגם עכשיו אני לא..פשוט משהו הפריע לי ודפק לי את הביטחון). אז אני רוצה לשאול אם לדעתכם כשאני אכנס לקשר עם בחור אני צריכה להגיד לו שלא התנשקתי..אממ הבנים שיש פה..איך הייתם מגיבים לזה? אני עומדת להיות בקשר עם בחור בן 18..הוא די בוגר אבל כל אחד והראש שלו כדאי לשתף אותו? זה סך הכל נשיקה אבל אני נורא רגישה בעניין הזה..לדעתי זה צריך להיות משהו חשוב שיהווה לי זיכרון יפה

גם אני משתפת (הנשיקות הראשונות...)

הנשיקה הראשונה שלי הייתה ממש ממש גרועה. אחרי שחשבתי על זה, הגעתי למסקנה שיכול להיות שזו הייתה גם הנשיקה הראשונה שלו (כי הוא בכלל היה בן אדם דיי מעפן, והוא גם נורא התבייש לעשות את זה, למרות שהיו לו המון הזדמנויות...) אבל עוד לא יצא לי לשאול אותו... אני חושבת שאני, בלי שום נסיון, ידעתי איך לנשק יותר טוב ממנו... איכס! קיצור, הנשיקה השנייה הייתה עם אחד ממש ממש חמוד. זה נורא הרשים אותי שהוא עשה את זה: הוא נישק אותי, ואז הוא עצר, ושאל אותי אם זו הנשיקה הראשונה שלי, אז עניתי לו שהייתה לי רק אחת (אבל לא מדברים על זה
), אז הוא הסביר לי מה אני צריכה לעשות. הנשיקה השלישית כבר ממש זרמה לי. האחרות באו בקלות. אגב, בקשר לגיל - גם אני התנשקתי פעם ראשונה רק בגיל 16 וחצי (האמת, אפילו יותר - 16 ותשעה חודשים, בערך). אבל לא נורא. השלמתי את הפער מהר...

ShayTaub

New member
הממממ נשמע דיי חמוד =]

זה לא משנה ממש מתי מתנשקים... זה העיקר שעשיתם את זה עם מישהו או מישהי שאתה אוהב.. ככה אתה בטח יודע איך להעריך את הנשיקה.. גם אם היא גרועה או לא.. לומדים עם הזמן =]

מה זה קשור לאהבה?

ומה זה בכלל קשור לתגובה שלי?? את אף אחד מהאנשים שהתנשקתי איתם לא אהבתי. טוב, אולי אחד... אבל גם אותו יותר בתור ידיד... את הרוב בעצם בקושי הכרתי...

ShayTaub

New member
ת'אמת רק הכותרת הייתה קשורה למה..

שאת אמרת.. השאר לא =] ולפי דעתי נשיקה טובה ואיכותית זו נשיקה כששני הצדדים אוהבים אחד את השני..

לא בהכרח...

לפי דעתי, פשוט אם אתה מתנשק עם מישהו שאתה אוהב, אז אתה כל כך מאושר שאתה לא כל כך שם לב אם הנשיקה היא באמת טובה או לא - פשוט כייף לך בכל מקרה... אם אתה לא מאוהב, אז יש לך נקודת מבט יותר אובייקטיבית לעניין. אתה גם לא חייב לו כלום...

ס א ט י ן

New member
זה הכרחי?...

את חייבת להגיד לו?.. את לא חייבת לעדכן אותו בכל דבר. אם הוא ישאל- אז תגידי "לא". מה קרה?... אני לא רואה מה יכול להוות בעיה בזה...או מה זה יכול להפריע לו... אז מה אם לא התנשקת...? אם היית בת 30 הייתי מצליחה להבין את הפחד שלך :) אבל זה גיל כמעט כפול מהגיל שלך עכשיו. את לא חייבת להגיד לו אם את לא רוצה, בדיוק כמו שהוא לא חייב להגיד לך עם כמה בנות הוא שכב עד שהתחלתם את הקשר...

a s t r o

New member
זה תלוי מי זה

אם הוא בן אדם מעפן אז זה יפריע לו בגלל שאת תתנשקי פחות טוב ופחות תזרמי איתו בטח......... אם הוא לא מניאק אז לא יהיה איכפת לו

לשתף

זה בהחלט עדיף לדעתי. לעבור את הדברים ביחד. מי שאת באמת. מה שאת באמת. עם הכל, לטוב ולרע. אם זה באמת נועד להיות זה, הוא יקבל אותך מה שלא יהיה. וזה בהחלט לא משנה מספר הפעמים בהם התנשקת. מה שמשנה זה איך שאתם מתקשרים. ואם זה אמיתי, זה בהחלט לא יפריע לו. ואז תוכלי לזכות בנשיקה הראשונה שלך בצורה קסומה לדעתי. בהצלחה.

NiKi†a

New member
חחחח

את לא צריכה להודיע. האקס שלי שאל אותי רק יום למחרת איך היה ואם זאת הנשיקה הראשונה שלי. ועניתי לו :) זה סתם שטויות, אם הוא ישאל, תגידי...אם לא..אז מה אכפת לך, זה לא כזה עקרוני.

rotemshi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif אני ממש מזדהה

רק לא עם בקטע של הבחור בן 18... ודווקא נראה לי עדיף להגיד... לפני הנשיקה... כהה אם יהיה לא משו אז הוא יבין...

Sky F

New member
אני לא חושבת

אני לא חושבת שאת חייבת לשתף אותו..אם הוא ישאל אותך אז בוודאי שאין צורך לשקר, אבל אם תרגישי שהנשיקה זורמת אני לא חושבת שאת חייבת לספר לו שזו הייתה הנשיקה הראשונה שלך.. אני אספר לך סיפורון
...פעם ראשונה שהייתי בקשר עם מישהו הייתי נורא לחוצה מהנשיקה..לא ידעתי מתי היא תבוא, מי יזום אותה ואיך אני אמורה להגיב..בקיצור, בכל פעם שהיינו נפגשים הייתי מנסה להתחמק מהרגע המיוחל..עד שיום אחד, לאחר שקט מביך של כמה רגעים לא שמתי לב מה קורה ו..הופ- אני מתנשקת! אני אגיד לך ת'אמת, כל העניין די הפתיע אותי, אבל השתחררתי, נהניתי מהנשיקה ועד היום אין לבחורצי'יק מושג שהוא היה הנשיקה הראשונה שלי
בכל אופן, מה שרציתי להגיד לך- שאין לך סיבה להילחץ (כן בטח, אני בטוחה שעכשיו לא תלחצי
), תזרמי, תשחררי, ואם זה יתן לך הרגשה טובה יותר- תספרי לו שזו הנשיקה הראשונה שלך..אני בטוחה שהוא לא יפסול אותך בגלל זה, ואפילו אולי רק ירצה אותך יותר. בהצלחה חמודה

תגידי.

אבל לא בקטע של "הי, אגב, לא התנשקתי" אלא אם יצא לכם לדבר על זה. אגב, מה זה "אני עומדת להיות בקשר" קובעים לזה תאריך או משהו? לא משנה. בכל מקרה, יש בנים שדווקא אוהבים את כל העיניין הזה של 'התמימות'. שמעדיפים מישהי שלא התנשקה.. ידיד שלי למשל התאכזב כשהוא הכיר מישהי וגילה שהיא התנשקה כבר.. כל אחד ומה שעושה לו את זה.

Dark Muse

New member
יש לך ביטחון?

רואים שלא
בכל מקרה תגידי לו שעוד לא התנשקת, לי אישית אם מישהי יפה וחמודה שתרצה להיות בקשר איתי עוד נסיון אז הכי טוב ללמוד\ללמד\להתלמד ביחד
לדעתי נשיקה או אפילו יותר מזה לא צריך להיות משהו חשוב, הרי בסך הכל מדובר בעניין כיפי ונחמד. בסופו של דבר אם מתנשקים מאהבה זה יזכר הרבה יותר מאשר שמתנשקים עם סתם אחד\אחת בשביל הכיף, גם בלי קשר אם זאת נשיקה ראשונה. אבל זאת דעתי...

תזרמי עם זה

אני מציע לך ללכת עם זה וכן להיתנשק איתו, יש מצב שהוא לא ירגיש שזאת הפעם הראשונה שלך, וגם אם כן אז הוא ירגיש מיוחד שהוא זה הנשיקה הראשונה שלך, בהצלחה מתוקה. ספרי איך היה

לדעתי אל תגידי

אני מצטערת, זה די מטומטם ולא במקום להודיע רשמית "לא התנשקתי". אולי אחרי שתתנשקו זה נחמד, אבל ככה זה סתם מכניס ללחצים, במיוחד אותך, לראות את התגובה שלו. חוץ מזה באיזשהו אופן, לדעתי, עם כל אדם זה ללמוד מחדש וזה שונה- הנשיקה. אז לכן זה לא ממש רלוונטי וסתם להפוך עכבר לפיל. ותאמיני לי את לא היחידה שעדיין לא התנשקה בגיל 16. וכמו שאמרו מקודם- מהר מאוד ה"פער" יושלם. בהצלחה

למעלה