ממתי אתם.....

theshadow3

New member
ממתי אתם.....

יודעים שאתם הומו/לסבית/בי....... מענין לדעת!

בערך גיל 10....

אבל הביטחון יותר ויותר מצטבר בגיל 13......

theshadow3

New member
אני 13...

לפי מה שאני זוכר (יש לי זכרון גרוע!!). אני לא מבין איך הרוב מגיל 10.....

RedRose

New member
שאני חושב על זה..

ידעתי מגיל 6 בערך.. הגדרתי את זה כמשיכה בגיל 13-14. וכמשיכה הומוסקסואלית בגיל 15.

סְנוּפ

New member
זה מתחלק לשלבים ../images/Emo13.gif

סימנים שמעידים מגיל 4\5 בערך... ההתחלה של הגילוי היתה ב-14 בערך. ההכחשה הסתיימה ב15 ומשהו...

assafcohen1

New member
the signs

playing with dalls, get exited when the eurovision is coming, playing with my aunt hair. and everybody that knws me know i am not feminin, even manly, but still, i loved dolls. oh... and to try my mom´s cloths...assaf

RedRose

New member
אני ידעתי..

הממ.. בואי נגיד, שהגדרתי את מה שאני מרגיש רק בגיל 13 בערך.. לפני זה זה היה.. הממ.. לא יודע.. משיכה, אבל לא בהגדרה שלה.. כאילו, ידעתי את זה, אבל לא ידעתי שאני הומו.. הבנת? בכל אופן, יש לי מלא דןגמאות לזה מגיל קטן.. אני לא יכול להגיד איך ידעתי.. זה לא נפל עלי יום אחד בבוקר, אבל ידעתי, פשוט לא ידעתי שאני יודע את זה.

missing

New member
ניצול שרשור...

מצטער על האוף-טופיק אבל: אנשים!!!! תתעוררו!!! סקר חדש!!! (לא הייתי פה יומיים, הסקר חדש מהיום או שהוא כאן כבר כמה זמן?)

לירונדה

New member
איך...

מי שהוא דו....איך הוא בעצם יודע? זה נראה לי העניין הכי מבלבל שיש

נEלי

New member
אני לא יודעת איך זה אצל כולם

אצלי זה באמת היה ועדיין עניין של הרבה מאוד בילבול וכאב ראש...

InvisibIe

New member
צודקת, ממש מבלבל...

אבל פשוט תמיד ידעתי שאני נמשכת גם לנשים. "תמיד" היא מילה לא נכונה, מה שהתכוונתי זה שאני לא יודעת גיל מדוייק, פשוט זה היה ככה מהרגע שהתחיל אצלי כל העניין של משיכה מינית בכלל (גיל עשר בערך?).

RedRose

New member
אני לא חושב שזה כזה מסובך..

כאילו, דו מיני פשוט נמשך לשני המינים, אז אם מישהו מבין שהוא אוהב גברים ונשים, סימן שהוא דו מיני.. כאילו, זה נשמע פשוט שתאוריה, אבל הקטע היותר מסובך, לפחות לדעתי, הוא שלב הקבלה העצמית.. גילוי הנטייה, לדעתי, זה החלק ה"קל" יותר, כי זה פשוט רגשות..

tofy

New member
אני בי...אני חושבת...וזה הלך ככה

נימשכתי לבנים.....תמיד.... ובנות שהיו יותר יפות ממני (לדעתי-כי המון אומרים לי עכשיו שאני יפה וזה סופר מעצבן!) שנאתי וקנאתי. לאט לאט כשמעגל החברים שלי גדל (כיתה ז´-ח´-כי לפני זה הייתי חסרת חברים) הכרתי דו מינית...והבנתי את הסיפור.... ורק רציתי להתנשק עם בת לראות איך זה. לא יצא לי להיות עם מישהי...אבל בדרך נידלקתי על בנות...ופינטזתי קצת. ואז הכרתי את החברה שלי (לשעבר אומנם...אבל אני מתה עליה) התנשקנו...והתאהבתי בה.....אבל לא הלך לנו....אז אנחנו בקשר של חברות טובות.

למעלה