ממש לא מבינה אותם!

לימורי25

New member
ממש לא מבינה אותם!

ביליתי ערב במועדון וכל הערב החלפתי מבטים עם מישהו שהיה שם. בסוף הערב ידיד שלי ניגש אליו ונתן לו את מס' הטלפון שלי אמר לו "זה המס' של הבחורה שהסתכלת עליה כל הערב". כבר באותו ערב הוא שלח לי הודעה שכללה מחמאות ורק וידאה שאני זו הבחורה. כנראה שהוא הבין שזו אני ורק רצה להיות בטוח. עד פה היתתי בטוחה שמצאתי חן בעיניו אחרת למה הסתכל עלי, למה פנה אלי בכלל? העניין הוא שאחרי כמה הודעות אמר לי לילה טוב ומאז לא שמעתי ממנו... מה העניין? הוא רק רצה לוודא שזו אני, למה? מה עושים? אני יודעת שגם אני יכולה להתקשר או לכתוב אבל אם הוא יודע מי אני ולא מתקשר זה לא אומר משהו

k e r e n m

New member
אני הייתי מציעה לך...

לא להתעמק יותר מדיי בסוגיה..יש גם יצורים כאלה..next

seeyou

New member
את האמת?../images/Emo8.gif-הבחור מאוד ביישן!

אני זוכר את עצמי בקטע עם בנות-לפני הטירונות... ...כל הערב הייתי מחליף מבטים,חיוכים עם בנות אבל תכלס לא יוזם... ואם בחורה היתה נוקטת יוזמה ,הייתי מרגיש מושפל...ועוד איך מושפל, אחרי שידיד שלך ניגש אליו ונתן לו את מס' הטלפון שלך אמר לו "זה המס' של הבחורה שהסתכלת עליה כל הערב! יוסי

k e r e n m

New member
אבל יוסי..

הבחור כן דיבר איתה בסופו של דבר ואז נעלם...לי זה נשמע מוזר ולאו דווקא ביישנות..אולי החליט שלא מתאים לו..

Vdrums

New member
שלח הודעה אחת. לא ממש דיבר.

אפילו את הטלפון הוא קיבל מידיד שלה.

seeyou

New member
למרות שיש אמת במה שאת אומרת..

המהפכה המינית גרמה לשני המינים לא להתפתח באותה מידה... הבנים "מפגרים" בהתפתחות המיני. עדיין הגבר רוצה "להביל" במערכת היחסים. לקשר רציני,גבר מעדיף בחורה "שקטה" וללא נסיון רב בתחום המיני. אם האישה היא יפה,אינטליגנטית ועשירה אז היא שווה לפצצת אטום!

לימורי25

New member
בטוח מדובר בבחור ביישן

הידיד שלי אמר שהוא ממש הסמיק והיה נבוך, הוא גם אמר לו שזה ממש מביך אותו. אבל למרות המבוכה הסקרנות לוודא שזו אני גברה והוא כן פנה אלי (אמנם בהודעה)... אז מה עכשיו? לצלצל זה כבר יותר מביך?

k e r e n m

New member
את יכולה לעשות אחד מהשניים:..

או לצלצל אליו כי כמו שהידיד שלך טען הוא מאוד ביישן ולכן אם את מעוניינת תיזמי(רק קחי בחשבון שהוא עלול להשתנק בזמן השיחה
סתם סתם) או להעביר לו מסר דרך ידיד שלך שאת אכן מעוניינת שהוא יצור איתך קשר טלפוני..זהו ועכשיו תחליטי..

גברברת

New member
אולי הבחור שייך לאלו שצריכים לדעת

שאם ירצו זה בהישג יד ומאותו הרגע מאבדים עניין , גם אני ממליצה לעבור הלאה. וברוכה הבאה .. פעם ראשונה בים לא??

למעלה