ממש חשוב...

Steve Fox

New member
ממש חשוב...

אני עושה עבודה באנגלית ואני צריך לעשות תחקיר קצר על רד הוט צ'ילי פפרס... אילו קריטריונים לדעתכם אני יכול לרשום?

תרשום את האלבומים שלהם

קצת על כל אחד מהם וגם תזכיר את האקסים של הלהקה כמו הילל ודייב ,

תוםתום19

New member
חבוב

גם ג'ק איירונס, הוא תמיד הצחיק אותי

מה זה חבוב? חבובה אני מבקשת

אם כבר... ואמרתי כמו ...לא אמרתי את כולם, ברור שג'ק איירונס גם

angel 0f r0ck

New member
הנה קצת מידע.

חברי הלהקה הם: אנתוני קידיס(סולן42) מייקל בלזארי(בסיסט 42) ג'ון פרושאנטה(גיטריסט 35) וצ'אד סמית(מתופף 43). חברי להקה לשעבר: הלל סלובק ז"ל-היה הגיטריסט של הלהקה וחבר ילדות יקר של אנתוני קידיס ופלי הוא הקליט איתם את האלבומים הראשונים ומת ממנת יתר של הרואין בשנת 1988. דייב נבארו-לאחר עזיבתו של ג'ון פרושאנטה מהלהקה ב-92 ממנת יתר קשה של הרואין,הצטרף דייב נבארו ללהקה בשנת 1994 והקליט איתם את האלבום one hot miniute. בשנת 1997 עזב את הלהקה וחזר ללהקתו הקודמת-רייג' אדיקשן ג'ון פרושאנטה חזר ללהקה. ג'ק אוריינוס-היה המתופף של הלהקה בימים של הלל.עזב את הלהקה בעקבות מותו. אקיל מרשל-ניגן כגיטריסט באלבומם הראשון של הפפרז והצטרף ללהקה לאחר עזיבתו של ג'ון,לפני הצטרפותו של דייב(1993) אלבומי אולפן: the red hot chilli peppers-1984 Freaky Styley-1985 The Uplift Mofo Party Plan -1987 Mother's Milk-1989 Blood Sugar Sex Magik-1991 One Hot Minute-1995 Californication-1999 By The Way -2002 אוספים- What Hits!?-1990 Greatest Hits -2003 הוצאות מיוחדות: abby road- מיני אלבום יצא בשנת 1988. Out In L.A-אלבום אשר כלולים בתוכו רמיקסים והופעות לייב. Live In Hyde Park-אלבום הופעה.

angel 0f r0ck

New member
אוי יש פה משהו לא מובן

לאחר עזיבתו של ג'ון פרושאנטה מהלהקה ב-92 שסבל ממנת יתר קשה של הרואין.

angel 0f r0ck

New member
אוי עוד משהו

out in l.a יצא בשנת 1992 ואלבום ההופעה יצא בשנת 2004 והאלבום החדש שלהם צפוי לצאת במהלך שנת 2005.

Steve Fox

New member
תקשיבו...

עשיתי סיכום של כמה שורות על הלהקה.. וכמובן שהזכרתי את סלובק והלל... אבל אני מחפש עוד קריטריונים כמו סוג מוזיקה... וכו'

yoseflotz

New member
../images/Emo2.gif ...

אני ממש מאוכזב עכשיו. לא ידעתי שכל חברי הצ'ילי פפרז היו מסוממים!! גם כן איזה דרך למות...מנת יתר... ולמה דווקא הרואין?!

lollapalooza

New member
נמחקה הודעה

בפעם המי יודע כמה, אני מבקשת שלא להעתיק לכאן מאמרים של אנשים אחרים. בפרט לא כשמדובר במאמר שממילא נמצא כאן בפורום, בקטגורית המאמרים, ושכדי לפרסם אותו כאן, השגתי אישור מיוחד. פרסום כזה הוא עבירה על החוק, להזכירכם. בפעם הבאה פשוט שימו לינק למאמר שאתם רוצים להביא. קל יותר וחוקי הרבה יותר.

Steve Fox

New member
lollapalooza ...

את יכולה בבקשה להגיד לי בני כמה חברי הלהקה ומה תפקידיהם...? זה ממש חשוב לי... ואם אפשר באנגלית אז זה עוד יותר יעזור (זה לעבודה שלי באנגלית)

למעלה