ממשראה מלאה למשרה חלקית

מצב
הנושא נעול.

virlomi

New member
ממשראה מלאה למשרה חלקית

ממשראה מלאה למשרה חלקית
אני אחרי חופשת לידה ועברתי באופן זמני לעבודה לפי שעות. האם יש דרך לחשב מה השכר המגיע לי לשעה.

כעיקרון אם מספר שעות העבודה שלך

ממשראה מלאה למשרה חלקית
אני אחרי חופשת לידה ועברתי באופן זמני לעבודה לפי שעות. האם יש דרך לחשב מה השכר המגיע לי לשעה.
כעיקרון אם מספר שעות העבודה שלך
לא השתנה לעומת מספר השעות שעבדת בטרם הלידה, הרי ששכר שעה צריך להיות פונקציה של חלוקת השכר הקודם למספר שעות העבודה שלך. אם יש שינוי בכמות שעות העבודה - זה כבר סיפור אחר ונשאלת השאלה האם נתת את הסכמתך לעבודה בפחות שעות. אם כן, הרי שוב זה לא אמור לגרוע משכר השעה שכביכול קיבלת בעבר (חלקי את השכר הקודם למספר השעות הקודם שעבדת - זהו שכר השעה שלך גם כאשר תעבדי פחות שעות). אם לא נתת את הסכמתך לשינוי בשעות או לשינוי בשכר, תוכלי לטעון להרעת תנאים מוחשית. במקרה כזה תהיי זכאית להתפטר והתפטרותך תחשב כפיטורים לצורך פיצויי פיטורים.

משרה מלאה וחלקית

ממשראה מלאה למשרה חלקית
משרה מלאה וחלקית
ראשית מאחר ואת לאחר חופשת לידה, באם את מועסקת במשרה מלאה הינך זכאית לשעת הנקה שהיא שעה את פחות ביום אשר המעביד נושא בשכרה. שנית, לעניין התפטרות בדין פיטורים הרי שאת זכאית לה בכל מקרה עד 9 חודשים מיום הלידה.

שיר ורד

New member
האם המעבר לעבודה לפי שעות נעשה

ממשראה מלאה למשרה חלקית
ביזמתך? אם כן , התשובות של קודמי אינן רלבנטיות. השכר המגיע לך לשעה הוא השכר החודשי הישן שלך מחולק במספר שעות העבודה החודשי שלך כפי שהוגדר בחוזה בינך למעבידך. אם לא הוגדרו מספר שעות העבודה, אז זה לפי חוק שעות עבודה ומנוחה (186 שעות בחודש). שימי לב שאם את מתקרבת ל 90% משרה, עדיף לך לעבוד משרה מלאה ולקבל את שעת ההנקה המגיעה לך (גם אם אינך מניקה בפועל).

virlomi

New member
תודה השינוי נעשה מיוזמתי

ביזמתך? אם כן , התשובות של קודמי אינן רלבנטיות. השכר המגיע לך לשעה הוא השכר החודשי הישן שלך מחולק במספר שעות העבודה החודשי שלך כפי שהוגדר בחוזה בינך למעבידך. אם לא הוגדרו מספר שעות העבודה, אז זה לפי חוק שעות עבודה ומנוחה (186 שעות בחודש). שימי לב שאם את מתקרבת ל 90% משרה, עדיף לך לעבוד משרה מלאה ולקבל את שעת ההנקה המגיעה לך (גם אם אינך מניקה בפועל).
תודה השינוי נעשה מיוזמתי
אני לא חושבת שמוגדרות אצלי שעות עבודה בחוזה אני אבדוק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה