ממשיכה לשגע אתכם עם האלבום להלנה

adi dion

New member
ממשיכה לשגע אתכם עם האלבום להלנה ../images/Emo9.gif

טוב אז השעון מתקתק
אמנם יש עוד חודש שלם, אבל תשתדלו לשלוח לי ברכות כשיש לכם זמן אוקיי? אני רוצה לראות כמה ברכות יהיו ולהחליט כבר איך אני מסדרת את האלבום וכל זה... בינתיים יש לי רק 3 ברכות.. וצריך עוד! :D כמובן, אם יש רעיונות, הצעות וכו', מוזמנים לפנות אליי
(אתם יכולים גם להמשיך פה את הדיון על המפגש פורום או משהו, זה די מתקשר
)

Oyster Girl

New member
אני כבר כמעט מסיימת אותו ../images/Emo54.gif

נשבעת לך
כל פעם אני כותבת קצת ואז אח שלי עובר לראות אם יש או אין שגיאות. יום שישי, אצלך במחשב. אם לא - את מקבלת את החולצה החדשה של חתונת הרפאים שקניתי

Oyster Girl

New member
לא נשמע לך הוגן מספיק? ../images/Emo54.gif

ויאללה מפגש פורום ב31/4
[מקובל עליכם
?]

adi dion

New member
ה-1 במאי כאילו? ../images/Emo3.gif

אם זה בסדר מבחינת כולם, אז אין לי בעיה. אה וזה בסדר, אני מרשה לך לשמור את החולצה
(איפה קנית בכלל חולצה כזאת??
)

LadySilkworm

New member
אין 31 באפריל P:

אבל גם ב-30 באפריל וגם ב-1 במאי אני יודעת שאני לא יכולה.

LadySilkworm

New member
יש לך אימייל שאפשרלשלוח לשם?

התחלתי לכתוב פה בתפוז ברכה ממש ארוכה במסרים והאתר פשוט נתקע לי וכל מה שכתבתי נמחק, ולא היה לי זמן לשחזר את זה בכלל. חייב להיות מכתב ארוך? כי אני אוהבת אותה בהחלט, אפילו מאוד אוהבת, אבל אני לא יודעת כמה אני באמת יכולה לכתוב לה..

adi dion

New member
יאפ, יש מייל...

אפשר לשלוח ל- [email protected] וכמובן שאפשר גם במסרים למי שיותר נוח. (מי ששולח למייל- תכתבו רק מי אתם בפורום אוקיי?
) פתחתי את המייל הזה לפני שנה
אממ לא יודעת זה לא חייב להיות קצר/ארוך, איך שיוצא לכל אחד... פשוט מה ששלחו לי בינתיים זה דברים שתופסים איזה חצי עמוד פחות או יותר. איך שבא לך. אין לי בעיה להכניס גם כזה דבר לאלבום. את יכולה לשלוח לי את זה ואני אראה מה לעשות
ואם את רוצה, אני יכולה לתת לך את הכתובת שלה שתשלחי מכתב ממך, אם את מעדיפה את המכתב הארוך לשלוח אישית

למעלה