ממשחקי הלילה

Rapgamer

Well-known member
מילווקי- וושינגטון
ראיתי מחצית שנייה. נחכה לסיכומי אליקו אבל אציין רק שתי נקודות- האחת היא שווסטברוק נראה יותר כשיר פיזית, מצליח להגיע לטבעת ולכווץ את ההגנה. השנייה היא העונשין של יאניס, נראה שהוא figures it out. ב-20 משחקים האחרונים הוא עומד על 77% מהעונשין, בפתיחת העונה כזכור הוא היה מתחת ל-60%. עכשיו נותר לראות האם יצליח לשמור על ה-70% ומעלה גם בפלייאוף.

קליפרס- דאלאס
זובאץ' פתח בהיעדר איבאקה והקליפרס קיבלו מימד של סקורינג בצבע,יכול להיות שהם יותר טובים ככה. יתרון דו ספרתי מוקדם של הקליפרס נמחק בפתיחת הרבע השני כשלוקה השיג מבטים פנויים והארדווי תפר אותם. פורזינגיס לומד לשחק כ-roll man ולסיים לובים, מה שפחות ראינו ממנו בשנים קודמות.
ברבע השלישי רמת האינטנסיביות במשחק עולה. קוואי מאוד פעיל בהגנה עם חטיפות ודפלקשנס, הקליפרס משיגים נקודות קלות במעבר אבל דאלאס נשארת בסביבה עם שלשות של הזינגר כולל אחת מהלוגו. ככל שהמשחק התקדם קרלייל השתמש בקליבר בתור השומר העיקרי על קוואי וזה הוכיח את עצמו, האורך של קליבר הפריע לג'אמפרים של קוואי שלא ממש ביצע את ההתאמות המתאימות והמשיך עם משחק פוסט ומיד ריינג'. אני חושב שקוואי יתקל גם בהמשך בביג מן שישמרו עליו, בפרט דיוויס בלייקרס. אבל עוד חזון למועד.
בצד השני זובאץ' קיבל את לוקה בהרבה חילופים ו-held his ground, הקבוצות כבר מכירות זו את זו אז פחות נופלים בהטעיות גוף וכו'.
דקות טובות של לו וויל ברבע הרביעי הכניסו את הקליפרס לקלאץ' ביתרון ושם כרגיל המשחק נתקע, מעט מאוד הנעת כדור. איירבולים מוגזמים משני הצדדים העידו על רמת עייפות גבוהה בשלב הזה (קוואי 40 דקות על המגרש- כמו משחק פלייאוף) אבל הקליפרס השיגו עצירות בהגנה שהבטיחו את המשחק.
בסיום 109-99 לקליפרס. נתון המשחק הוא 46-33 לקליפרס בריבאונד, על אף שדאלאס בהרכב שני גבוהים. שבעה שחקנים של הקליפרס בדאבל פיגרס, קוואי הוביל עם 22-8-7-4 חטיפות.
בדאלאס לוקה עם 25-10-16 ו-7 איבודים. היה נהדר במחצית הראשונה, בשנייה הואט קצת. זינגר והארדווי עם 20+ כל אחד.
פול ג'ורג' רואה את דאלאס ומפתח PTSD, קלע 5-18 במשחק ואפשר להמשיך לדון ביכולת שלו בהשוואה לסת' קרי, שהפעם פחות תרם במשחק הזה מתוקף היותו בקבוצה אחרת.

דיברגנט חדש

Well-known member
מילווקי- וושינגטון
ראיתי מחצית שנייה. נחכה לסיכומי אליקו אבל אציין רק שתי נקודות- האחת היא שווסטברוק נראה יותר כשיר פיזית, מצליח להגיע לטבעת ולכווץ את ההגנה. השנייה היא העונשין של יאניס, נראה שהוא figures it out. ב-20 משחקים האחרונים הוא עומד על 77% מהעונשין, בפתיחת העונה כזכור הוא היה מתחת ל-60%. עכשיו נותר לראות האם יצליח לשמור על ה-70% ומעלה גם בפלייאוף.

מאמן וושינגטון: "הרגשה מחורבנת, לא אשן הלילה"

סקוט ברוקס היה מתוסכל אחרי ההפסד הרביעי ברציפות של הוויזארדס - 133:122 למילווקי. ביל: "קשה כשאתה קורע את התחת שלך ומבזבז זמן בניסיונות לחזור למשחק". אבדיה סיפק משחק טוב, ב-NBC הודו: "יש תהליך למידה שהוא צריך לעבור"​

ynet ספורט
פורסם: 16.03.21 , 10:22

וושינגטון ספגה הלילה (בין שני לשלישי) הפסד רביעי ברציפות ושישי משבעת משחקיה האחרונים - 133:122 למילווקי - ונשרה למאזן 24:14.
הבאקס, שהוליכו ברבע השלישי כבר ב-26 הפרש (62:88), שלטו מתחת לסלים והשיגו ניצחון שני רצוף על הוויזארדס. שמונה דקות לסיום הפער צומק עד למינוס חמש, אבל ארבע נקודות רצופות של יאניס אנדטוקומבו סידרו שקט נפשי לבאקס, ששייטו ל-W בפער דו-ספרתי.

Krit123

Well-known member
פול ג'ורג' רואה את דאלאס ומפתח PTSD, קלע 5-18 במשחק ואפשר להמשיך לדון ביכולת שלו בהשוואה לסת' קרי, שהפעם פחות תרם במשחק הזה מתוקף היותו בקבוצה אחרת.
אני חולק עליך, מכיוון שקרי לא שותף אפשר לטעון שהוא למעשה היה נייטרלי, בזמן שג'ורג' רק הסב נזק לקבוצה שלו, לכן אין ספק שסת' עזר לדאלאס יותר ממה ש-PG עזר לקליפרס.

Rapgamer

Well-known member
אני חולק עליך, מכיוון שקרי לא שותף אפשר לטעון שהוא למעשה היה נייטרלי, בזמן שג'ורג' רק הסב נזק לקבוצה שלו, לכן אין ספק שסת' עזר לדאלאס יותר ממה ש-PG עזר לקליפרס.
כן, זה בדיוק המשך הדיון שהתכוונתי אליו :ROFLMAO:

שתפו את הכיתה שכולנו נכיר
ג'ורג' קיים יחסי אישות לפני מספר שנים עם הבת של דוק ריברס, מי שלימים הפך למאמן שלו בקליפרס.
הבת נשואה כיום לסת' קרי, אח של סטף. סת' משחק בפילי, המאמן שלו - חמו. חותנו.
ראה אותה ללא עלה התאנה - לא ביג דיל. אני בספק אם זוכר בכלל את האקט המיני.

Krit123

Well-known member
נאגטס - פייסרס
משחק של ריצות, בשלב מסוים הגענו מכעט 20 הפרש לפיגור 4. המון חלקים בהם אחת מהקבוצות מתקררות לחלוטין לכמה דקות. למזלנו אנחנו עשינו את הריצה האחרונה ברבע הרביעי להפרש דו ספרתי, הם נעצרו על 14 נקודות בלבד.
היה די מכוער ומתסכל לצפייה, החלק הבא מסכם אותו יפה

הסטט של ג'וקר מחמיא יותר ממה שהיה בפועל (32-14-5 ו-4 חטיפות), החטיא כמה זריקות קלות וקיבל שתי בלוקים מעליבים מטרנר, אז לא היה סופר יעיל כמו בדרך כלל (11-25 מהשדה). למרות זאת, הוא אפילו יותר יעיל ממה שהנתונים הפסיכיים שלו מעידים. נקודה שאנחנו שוכחים לגבי גבוהים היא שהם צוברים זריקות מהשדה בנסיונות לטיפ אינס מריבאונד התקפה שמנפחת את כמות הניסיונות שלהם באופן די מלאכותי. אחרי הכול שאתה רואה שמישהו היה נניח.. 9-20 מהשדה, משתמע שהוא ניסה לקלוע ב-20 פוזשנים שונים, אלא שבפועל 4-5 החטאות היו באותן התקפות (נניח החטאה שלוותה בניסיון טיפ אין כושל או בבלוק של שחקן הגנה) וחלקן בכלל לא הסתיימו כ-empty trips, זאת אומרת ההחטאה הראשונה 'תוקנה' לאחר מכן, ככה שהיא די חסרת משמעות. שווה להסב לכך תשומת לב בהקשר של אמביד, זאיון ואחרים.

אבל עזבו שטויות, משחק שלישי.. שלישי ברציפות!! שברטון ופורטר ג'וניור מסיימים עם אותו סך נקודות! הפעם 20 לכל אחד, חייב להיות חסר תקדים. ברטון התחיל ממש חד ואז חזר לעשות שטויות (סיים עם 20-6-5), פורטר לא מחטיא off the curl מחצי מרחק, צובר כמה ברצף עם לפחות 20. מורי חזר לעצמו עם 16-6-8, משתפר בלהבין את קווי המסירה של ההתקפה שלנו ולמצוא אחרים. עוד נציין את ג'מייקל גרין שקלע 4 שלשות מהספסל, גם דוזייר וקמפאסו היו סולידיים.

בצד השני, אני אני לא יודע לגבי הציוות של טרנר וסאבוניס בטווח הארוך, אני רק חושב שהם יהיו קבוצת התקפה מפחידה בהרכב מלא. אולי הגתית הם יהיו מוגבלים, אבל התקפית אני לא רואה איך שומרים אותם. סאבוניס עם כמעט טריפל דאבל, היה רחוק ריבאונד אחד מלרשום שורה סטטיסטית זהה למפגש הקודם (10-10-10). לא היה מספיק חד כסקורר אך ממשיך להשתפר כפליימייקר, ברוגדון היה מעולה. לברט עם הופעה טובה אך עדיין לא בסנכרון מלא מן הסתם. מקדורמט עם 4 שלשות, ובידצזה מהספסל, דווקא באחד המשחקים היותר טובים שיצא לי לראות ממנו, לא הרשים במיוחד, עמדה טעונה שיפור אצלהם לדעתי.

עוד הערות מאתמול: טוב לשמוע שקליבר שמר טוב על קוואי. ממה שצפיתי העונה נראה שהוא איבד מעט מהאתלטיות, חוסם פחות למרות שיא קריירה בדקות. האמת התאכזבתי קצת מההגנה שלו על לנארד בפלייאוף, ציפיתי ליותר.

הספרס ניצחו בדטרויט, חסכתי מעצמי צפייה בפיסטונס. אני לא יודע למה דמאר לא משחק, לא נתקלתי בדיווח, אני רק יודע שהם בבליץ של משחקים בחצי השני של העונה והעדרות ממושכת שלו תחסל סיכוי לגנוב מקום בפלייאוף.

שיאללה. הסרטון שצירפת מזכיר לי משחקים של אורט ביאליק/נוער מכבי ת"א בשנות ה-90'/00' כזה, שהשחקנים היו יותר גבוהים ואתלטים וכל התקפה היתה נמשכת 2.5 דקות, בגלל ריב' התקפה.

למעלה