ממרוקו באהבה.......

ממרוקו באהבה.......

לכל החברים היקרים שלי בצט פעם ראשונה שלי בפורום וכנראה גם האחרונה נהניתי איתכםתקופה של חודשיים בערך והחלטתי לפרוש בשיאאז. מה שנותר לי לאחל לכם זה שכל אחד יצליח במה שהוא מחפש ומי שלא מחפש שגם יצליח תשמרו על עצמכם ותהיו ילדים טובים אולי יום אחד אני יחזור אבל זה יהיה בטח לחדר 50 פלוס אוהב אותכם מרוקאי

LIRI שלירי

New member
למ רוקאייייייייייי המקסיםםםםםםם

חבל שאתה פורש אתה אחלה אדם אבל כל אחד בסוף בוחר בדרך הטובה לו ואולי זה הדרך שלך אז מה שנותר לאחל לך זה שתצליח בכל אשר תיפנה ואנחנו נתגעגע אלייך מאודדדדדדדדדדדד היה נחמד להכירךךךךךךךךךךךךךך מלירי שלירי + סנדי חמש כוכבים

../images/Emo41.gifמרוקאי עוזב אותנו ../images/Emo41.gif

ישנן פרידות רבות: עצובות, שמחות, מרגיעות.... כל החיים נפרדים ממשהו ישן,ומשהו חדש מתחיל החיים האלה הם שלך - קח את הכח לבחור במה שברצונך לעשות, ועשה זאת היטב לפעמים הפרידה מלווה בעצב או דמעה לעיתים זה ניראה כמו נצח כמו לא יעבור לעולם אבל בסופו של דבר - הפרידה מטיבעה - פותחת עולם יש לך ביד קצה של התחלה ואז אתה פתאום מוצא את עצמך מולה ויש לך שמחה בלב ועצב לא מוסבר וקצת אתה עכשיו עוזב וקצת אתה נשאר.... נאחל לך רק את הטוב שבעולם! מדליקה + ג´רי

קאט בלו

New member
למרוקו...

באת כרוח סערה וככה גם עזבת... בחרת בדרך ומקווה שזו הדרך הנכונה.. מאחלת לך בהצלחה בדרכך החדשה (דרך ברוכה). ותודה שנתת לי את יעלי לימור.

למעלה