ממני אליכם טייסי המכתב...

ממני אליכם טייסי המכתב...

אתחיל איתך אל"מ רן. הוכחת בפעם השניה שאינך ראוי לצה"ל ולחיל האוויר. הוכחת חוסר החלטיות, בקבלת החלטות בזמן קצר.הוכחת שאינך ראוי לשמש כמדריך . ובטח לא כטייס שמתקשה לקבל החלטה.. התבכיינת במכתב "החראטה - החרטה " שלך אל דן חלוץ.. שחיל האויר הודיע על הפסקת טיסותיך בשל אילוצי תקציב.. זו היתה דרכך לנקום בו? ביזית את עצמך רן, ביזית את המדים שלבשת,פגעת באופן אישי בכל אחד ואחד מחניכיך לשעבר. חיל האוויר חייב להקיא אותך ושכמותך מתוכו ומיד. הינך תפוח רקוב ולא יותר. אתה הראשון שעליו לתת את הדין במשפט צדק! ובאשר לשאר. גם אתם שרובכם הגדול כבר מזמן לא טס מבצעית..( וטוב שכך) דאגתם לתועלתכם האישית נטו. הנחתם בצד ערך עליון! שכחתם מהשבועה אותה נשבעתם למדינה,לצה"ל, ולחיל האוויר. בדרכי פעולה מחושבת החלטתם ליצור לעצמכם תהילה, ממון ,ודרך אל מושב בכנסת ישראל. תוך כדי ניצול ציני של מעמדכם בצה"ל ובחברה הישראלית. אספתם קבוצה, בחנתם את תגובת הציבור בשזירת הודעות בעלות אופן דומה בפורומים האינטרנטיים השונים. החלטתם על מועד, ויצאתם לדרך שבחרתם. המטרה הסופית ברורה כלבנה במילואה. ראיונות אין סופיים לרשתות טמבליזיה ועיתונים עויינים,הרצאות ברחבי העולם,אולי אף כתיבת ספרי זכרונות. וכל זאת תוך כדי גריפת ממון... ומכאן.. הדרך למושב כלשהו בכנסת ישראל... קלה היא. לבשתם את סרבלי הטיסה לצורך הצילומים,הובלתם ע"י הבמאי כבובות מריונטה,הצטלמתם בדיוק כפי שאנשי הקולנוע ביקשו מכם, עם סרבלי טיסה,,לוקיישן המזכיר בסיס צבאי..פנים מוסתרות. אנשי קולנוע מביימים אתכם... והעם ברובו בז לכם. עשיתם טעות קריטית, והסטורית. בגדתם, והמרדתם רבים אחרים. לא היתי יכול לצאת לטיסה מבצעית ולהתרכז אך ורק במשימתי אילו היתי יודע שמס' 2 שלי הוא אחד מכם. היתי מוסיף עומס מיותר במחשבה על..האם מס' 2 שלי עושה את הדרוש ע"מ שהמשימה תצליח? האם הוא ישמור עלי בקרב? האם הוא יעלם בדיוק שאזדקק לו? נכשלתם.מעלתם באמון חבריכם לטייסת,מפקדכם,והעם.בגדתם בכולנו. מקווה אני שתועמדו למשפט צבאי ואזרחי. ותישפטו בכל החומרה הראויה. דעות פוליטיות יכולם להביע בדרכים אחרות, ולא תוך כדי ניצול פושע של מעמדכם בחוד החנית של צה"ל ובחברה הישראלית. כחיילים עלינו לבצע את משימתינו על הצד המקצועי והטוב ביותר. כאזרחים יש לנו מספיק במות לומר את דעתינו. לא משנה הדעה הפוליטית שמאל או ימין. מעשיכם הינו בגידה הן בערכי השמאל והן בערכי הימין. החברה הישראלית כולה! גם משמאל, וגם מימין חייבת להוקיע את מעשיכם. עליכם לתת את הדין.

למעלה