מלאכים בשמי אמריקה

אכן סדרה מעולה

משחק שמאוד לא אופייני לסדרות המיינסטרים האמריקאי ולכן רואים מיד שהי אמבית HBO.

lumiere noire

New member
סידרה מדהימה.

בדרך כלל האשליה של הקולנוע לא עובדת עליי, אבל הפעם.. "מלאכים באמריקה" מרתקת אותי לכיסא בכל פעם מחדש. הנושא לא-קונבנציונלי, הדמויות מיוחדות כל-כך (האהובות עליי הן פריור, שאלוהים עושה לו את זה, והידיד השחור שלו, האחות), והן נחתכות כל הזמן ומדממות. מי שלא ראה, להדליק את הטלויזיה היום בערב. חובה. אגב, מישהו יודע מה היה הקטע הזה בעברית בפרק האחרון (פרק 3)? לא הצלחתי לתפוס את הפרטים, והייתי מאוד רוצה לדעת מה זה.

galileo2003

New member
זהו גם אני לא...

פשוט נראה לי שזה היה אחד מההזיות שלו.. היא לא באמת דיברה בעברית. הדמות האהובה עליי דווקא זו הארפר! שמתם לב שהשחקנית זו ההיא מעגבניות ירוקות מטוגנות?! מגניב...

noa128

New member
זו הייתה תפילת אשכבה

כן, בעברית, מצמרר.... וזה אכן ע=נ-ק.

Anwanis

New member
יואו, זאת סדרה ענקית

אני לא מפסידה אף פרק, כולל השידורים החוזרים... מדהים.

thesurvivor

New member
מלאכים בשמי אמריקה

אני מאוד אהבתי את הסידרה. קשה להבין אותה . יש הרבה קטעים אלגורים שקוטעים את רצף הסיפור . אך עושה מן הסידרה הזאת סידרה מצויינת . גם התמונות ממקומות שונים שרצים במקבלי יוצרים מתח ועיניין סידרה גדולה כמו רבות מן הסדרות של HBO .

dht160

New member
הפרק השבוע היה הרבה מאוד

דמיון ופנטזיה לעומת האחרים. זה הפריע לי כי זה לקח קצת מהעלילה גיא

lumiere noire

New member
לקח קצת מהעלילה?

הקטעים ההזויים האלה (אתל רוזנברג, הפריורים, העברית וכו') הם העלילה. זה מה שכל-כך מייחד את הסדרה הזאת. לקחו אנשים רגילים, חולים, דפוקים, ונתנו להם תפקיד מיסטי. זה יפהפה. אני מודה שהגזימו קצת עם המלאכים מהתקרה (ביאת השליח לקחה בערך 10 דקות שלמות של הרס פיזי וחוסר-התקדמות עלילתית) ועם כל הוריאציות של "הסוף קרב".

dht160

New member
הקטע הראשון אצל הרופאה אפילו

צהחיק קצת שהוא הזה בור באמצע המרפאה והוא הלך כזה מסביב כאילו לא ליפול גיא YESניק בנשמה

למעלה