מלאך???

מלאך???

אתה כל כך עסוק שכבר לא יוצא לי לדבר איתך, שלחתי לך מייל תבדוק אני יהיה פה בסביבות 21:00 מקווה שגם אתה.. מתגעגעת באמת.. זה מפתיע

מצטער....

לא עסוק מדי בשביל הפורום אף פעם הבעיה שהיה קצת לחץ בעבודה .... והיום לדוגמא סיימתי לעבוד ב9:22 ואז הלכתי לקנות לאבא שלי משהו ככה שאני פה ממתי שאני חוזר מהעבודה :) אשתדל להיות קצת יותר אך השעות שאני פה לרוב 6 ומעלה.. עד 12 בערך :) אתמול לא קיבלתי מייל ממך אבל היום כן... וכבר אחזיר לך תשובה...

תודה מלאך

כנראה שזה בדיוק מה שרציתי לשמוע, אני שמחה על הכנות ועל התשובה הבלתי צפויה. שוב תודה, אני הולכת אליו עכשיו ואני מקווה לעשות את הצעד הכי נכון..

אז כמה דברים ...

אני פה אם את רוצה וצריכה לדבר על משהו ... דבר שני החזרתי לך תשובה בכותרת מצטער קיראי... דבר שלישי... הרבה הרבה הצלחה ומי יתן ובחירתך תהיה הנכונה.. בכל מקרה תדעי שזו החלטה שלך ולא של אחרים ואת תהי שלמה איתה לכל אורך הדרך בלב שלם... ואנחנו פה איתך לכאן ולכאן בכל מה שתבחרי........ רק המלצה קטנה אם את לא חוזרת אליו לכי למקום ציבורי שלא יחליט ליזום משהו לא בכיוון שאת רוצה.... ואם את כן חוזרת אליו זה אפשרי ללכת אליו לבית... איך אומרים אל תכניס עצמך לבור מראש ובידיעה .. בהצלחה אני פה עד 12 אולי טיפ טיפה יותר

למעלה