מכתב ששלחתי למכבי, בשאיפה שיגיע לעיניי מזרחי:

comerte a besos

New member
מכתב ששלחתי למכבי, בשאיפה שיגיע לעיניי מזרחי:

כמובן שאם תהיה תשובה, אני אשמח לשתף אתכם בה.
ניסיתי להסביר את עיקר הדברים שמפריעים לנו הקיץ הזה.
אני מקווה שהתנסחתי כראוי...
וזה לשון המכתב:

שלום רב!
קראתי את הכתבה בynet, וראיתי ששמעון מזרחי מוכן להקשיב לרחשי ליבם של האוהדים ולבעיות שעולות בעונת המלפפונים הזו.
החלטתי להרים את הכפפה ולחדד את הבעיות שיש לנו. אני יודע שכמותי שלחו בוודאי רבים אחרים הערות שונות. בכל זאת, אני מקווה שעו"ד מזרחי יקרא את דבריי.
אין לנו בעיה עם קשיים כלכליים (קיימים או לא) במכבי. אני לא חושב שזה מן הראוי שנכנס לכיס של ההנהלה ולחישובי התקציבים השונים.
אין לנו גם בעיה עם הבאה של שחקנים זולים. ישנן דוגמאות אין ספור של שחקנים זולים יחסית שהגיעו למכבי, נתנו תפוקה ברמה מאוד גבוהה, ואח"כ הרוויחו הון עתק במועדונים אחרים.
עיקר הבעיה היא עם דרך ההתנהלות הקיימת הקיץ הזה. מתפרסמים כל הזמן ציטוטים של גורמים במועדון שלא מתאימים לרוח המכביסטית ולהתנהלות הג'נטלמנית שהייתה קיימת במועדון מדורי דורות.
כמה דוגמאות לכך:
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=274&docID=124151&lang=HE

"כרגע יש בעיות עם יותם הלפרין", אמר גורם במכבי ת"א לאתר ערוץ הספורט, "הוא רוצה חוזה לשלוש שנים בסכומים גבוהים מאוד. האופציה של מורן רוט, שהוא רכז ישראלי נהדר, תעלה לנו פחות כסף וללא התחייבות. אופציה זאת נראית לנו טובה מאוד ואולי אף עדיפה".

הרי ברור לכולנו האוהדים, ואני בטוח שגם לצוות המקצועי והמנהלתי כי יותם מתאים יותר ליורוליג. לומר כי אופציית רוט היא עדיפה זו העלבה לאינטיליגנציה שלנו כאוהדים.
אם אין אפשרות כלכלית להביא את יותם, צריך לומר זאת בפה מלא, אנחנו נעריך כנות הרבה יותר מתירוץ שעל פניו לא נראה מבוסס.

ציטוט נוסף:

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2554114
מכבי תל אביב: "המחיר של דייויד לוגן הכריע את הכף"

ידוע לנו כי בלאט רצה את לוגאן כבר בעבר, אבל הדרישות הכספיות שלו היו גבוהות מידי.
לומר בפומבי שהביאו אותו בגלל מחירו נשמע לא מקצועי.
זה עוד נדבך שרומז לאוהדים כי בונים קבוצה כלכלית ולא קבוצה חזקה מקצועית.
בעבר גם כשהוחתמו שחקנים זולים יחסית בגלל שיקולים כלכליים, לא אמרו בפומבי שהביאו אותם בגלל המחיר, אלא בגלל שחושבים באמת ובתמים שהם יתאימו למכבי ולסגל השחקנים שנבנה באותה שנה. האימרה הזו צרמה מאוד לאוזניי ועיניי האוהדים.
בנוסף לכך, בעבר כשמכבי החתימה שחקנים זולים (העלות של לוגאן היא לא זולה, אלא בטווח בינוני) היא החתימה כאלו עם פוטנציאל עתידי. כאשר היה סיכוי לנפילה או הצלחה (סימונס מצד אחד ופרקינס את פארגו מצד שני).
בנוגע ללוגאן, כולנו יודעים מה הוא ייתן, הוא לא יהיה כנראה שחקן מהדרג הראשון ביורוליג, אלא שחקן סביר. כולם ציפו לגארד ברמה של גורדון (לדעתי הוא אוברייטד, אבל זה כבר נושא אחר). ברגע שמכבי ניהלה מו"מ עם גורדון, האוהדים יצרו תקוות שווא שאם לא הוא, אז יביאו מישהו אחר ברמתו לאייש את תפקיד הגארד הבכיר. במיוחד כאשר הציעו ללנגפורד 1.1 מיליון דולר לעונה, הציפייה הזו התרסקה.
לכל זה מתווסף הציטוט מישראל היום של מר פדרמן: "דייויד שוגה בלחץ. הוא עבר את הגבול עם פאפאלוקאס".
לי ואני בטוח שגם לאחרים, היה קשה אישית לשמוע שאין גב למאמן. מאמן והנהלה צריכים לתת גב אחד לשני מול התקשורת, ולפרוס את הטענות בחדרי חדרים, כמו שהיה נהוג במכבי עשרות בשנים.

מאוד קשה לרצות קבוצת אוהדים גדולה שכזו, בייחוד כשמדובר בישראלים. בטח ובטח כשמדובר בקיץ, כשהחום גורם לאנשים להתנהג בצורה יותר אמוציונלית ועצבנית.
אחרי כל זה, אני מקווה שהקרע אם נוצר, בין ההנהלה לאוהדים יגליד ונזכה לראות את כולם פועלים בשביל הצלחת המועדון. בסופו של דבר, לכולנו מטרה זהה.

chitanat

New member
שחכת הרבה דברים

למשל למה המנויים רק הולכים ומתייקרים לעומת תקציב הסגל שרק יורד משנה לשנה
מי החליט שאנחנו צריכים את דני פדרמן בתור מנכ"ל? ולמה הוא מתלמד במכבי?ולמה הוא עושה כספים על חשבון האוהדים?
למה יש לנו "משקיע" כמו דיוויד? שאומר בכל פעם שהוא לא ישקיע במכבי
שיפנה את מקומו למישהו שמוכן להשקיע ושלא יסחוט כספים ממכבי כמו שפדרמן עושה
מלא אתה לא משקיע אבל לפחות תבנה קבוצה כמו שצריך ולא חבורה של נגרים שאמורים להיות לא יותר מאשר שחקנים משלימים

comerte a besos

New member
ברור לי שהחסרתי טענות רבות

ניסיתי לא להיכנס להם לכיס, ולחישובים הכלכליים השונים.
כי בסופו של דבר, זה לא העיקר. מה שמשנה זו הקבוצה שנבנית בסופה של עונת מלפפונים.
בנוגע למחיר המנוי, גבוה ללא ספק... אבל זה לא דבר חדש... כמו כן, העונה ביורוליג יהיו אקסטרה של משחקים בטופ 16 כך שיש להם עילה להעלאת המחירים.

סלח לי , יצאת לא רציני אם אתה כבר שולח

בשביל הטענות שהעלית בפורום , מה ששלחת עבר כביסה בחום גבוה + הלבנה.
לא שלחת שום דבר שבעיה לכבס אותו כהנהלת מכבי , הם לא יענו לך שום דבר שלא קראת בעיתון.

comerte a besos

New member
מבין אותך...

מצד שני, חשבתי לעצמי שאם אהיה יותר מידי תקיף, סביר להניח שהייתי זוכה להתעלמות מוחלטת.
תפסת מרובה לא תפסת...
בוא נראה מה תגובת מכבי תהיה בנידון....

גם התעלמות היא תשובה

אם מכבי עונים רק על שאלות קלות זה גם יגיד משהו..

אין שום טעם לשאול שאלות אם אתה לא שואל מה שאתה רוצה לשאול , אלא מה שאתה חושב שהוא רוצה שתשאל.

גם התעלמות היא סוג של תשובה

אם מכבי עונים רק על שאלות קלות זה גם יגיד משהו..

אין שום טעם לשאול שאלות אם אתה לא שואל מה שאתה רוצה לשאול , אלא מה שאתה חושב שהוא רוצה שתשאל.

lb22

New member
יש לי רק שאלה אחת ...

אתה באמת יודע מה לוגאן נותן ? מה ראית את המשחקים של עונת 2012-2013 ? איך הוא שיחק ? תגלה לנו....
לא יודע למה , לא נראה לי שאתה חוזה עתידות, אז לרשום דבר כזה לשמעון מזרחי זה פשוט לא הכי חכם שבעולם כי זו הרמה להנחתה ...והוא ינחית.
אותו דבר לגבי מה שקרה עם פדרמן ובלאט (הוא יגיד לך שפדרמןהתנצל ובלאט מקבל גב...)

כל השאר באמת מעניין מה תיהיה התגובה.

chitanat

New member
תגיד לי לא הספיק לך...

השנתיים שלו בפאו ובקאחה כדי להגיד לך שהוא לא שחקן טוב?
דיוויד בלאט מאמן מצוין אבל אי אפשר לתת לו שחקנים בינוניים כל שנה ולצפות ממנו שיעשה לך אותם דימאנטידיס ונבארו
תביא שחקניים בינוניים תהיה לך עונה בינונית
אין דרך לעקוף את הקמצנות של הנהלה. רוצים? תשקיעו. לא רוצים? לכו הביתה ותתנו למישהו אחר לנהל

comerte a besos

New member
ראיתי לא מעט משחקים של פאו בעונה שעברה

ולא רק הסידרה עם מכבי.
אז כן, אני יודע מה הוא נתן... או יותר נכון, איך אוברדוביץ' לא סמך עליו בשיט.
בנוגע להנחתות... כשרשמתי את ההודעה שלי, הבנתי שכל מיני נושאים יהיו הרמות להנחתות... ולכן החסרתי אותם מהמכתב. בנוגע ללוגאן, יש דיון רחב בעולם הכדורסל בארץ, מבחינת פרשנים רבים, על יכולותיו ועל התאמתו למכבי. לכן גם אם זו הרמה להנחתה, יש מקום להעלות את הסוגייה שלו.

Modax

New member
תשאל אותו איפה הכסף שהוא לקח לי שנה שעברה

לא מעוניין לשלם ל'מנכ"ל' 4 מיליון דולר כל שנה, אני רוצה החזר.

comerte a besos

New member
מודקס,אני אוהב את האמוציות שלך

אני לא יכול לשאול שאלה לא מבוססת שכזו את מזרחי.
אגב, אני גם מן הסתם חושב שזה לא נכון.
לדעתי הכסף זורם לכיסוי חובות עבר... רמזתי לו במכתב שכנראה יש חובות במכבי. לא נראה לי שהוא ישיב על הנושא הזה, כי זה כנראה נושא פנימי וסודי בקבוצה.
בכל מקרה, אני אשמח לפרסם את התשובה שלו כאן.

IvgenyIAS

New member
חבל רק שרוב הדברים מבוססים על ציטוטים

של איזשהם "גורמים במכבי" מבלי ציון מי הם הגורמים הללו שבאותה מידה שהם יכולים להיות גורמים בהנהלה הם גם יכולים להיות המוכרים בפיצוחיה ליד ההיכל. לדעתי אם תקבל בסופו של דבר תשובה היא תהיה משהו בסגנון של "הידיעות האלה לא מדויקות והקשר בינן לבין המציאות הוא קלוש".

חבל שלא שאלת למה רצו להיפטר מהנדריקס בטענה ש-"הוא 4.5 ורוצים 5 אמיתי" (שזה ציטוט, פחות או יותר, של אחד מחברי ההנהלה או רקנאטי או פדרמן ג'וניור) ובסופו של דבר הביאו את פופס שבעצמו 4.5.

comerte a besos

New member
חשבתי על זה- התשובה יכולה להיות פשוטה

הוא פשוט יאמר שהם נכנסו למסע ומתן אינטנסיבי עם וויאוקאס ומאריץ' ובסופו של דבר זה לא צלח.
פרוביץ' רצה גם הוא שכר שלא יכלו לעמוד בו, ופופס היה הטוב ביותר שהיה בשוק, שעדיין היה בטווח המחירים של מכבי.
זה עניין שברור לכולנו.

אבל אם רוצים 5 ולא 4 , כי למדו לקח חשוב כלשהו

א.

אז מכניסים יד לכיס כי צריך , ולא חוזרים על מה שדקה קודם הוא טען שטעות לעשות.

comerte a besos

New member
לא רציתי להיכנס להם לכיס

אין ספק שאנחנו רוצים שהם יכניסו את היד לכיס.
מצד שני, אנחנו לא מודעים לתמונה הכוללת והאמיתית בנוגע לתקציבה וחובותיה של מכבי.
כל עוד אין לי מידע שלם ואמין, אני לא יכול לבוא בטענות בצורה רישמית בנושא.

אולי ראוי לפתח דיון על נושא החובות

אם ההכנסות הן הגבוהות ביורוליג , והתקציב מאד שמרני ולא מהיום , איך בדיוק יווצרו חובות שמשפיעים כל הזמן וכל כך הרבה? אני מצטער , נכון שאנחנו לא יודעים את האמת , אבל נראה יותר הגיוני מהכל שמכבי מפילים כל סוג של גיבנת (הפאשלה עם פוט , השלמת שכר למצ'באן בשנה שעברה וכו') על התקציב של השנים הבאות במקום להכניס יד לכיס כשצריך.

זה לא סתם ש"אין ספק שאנחנו רוצים שהם יכניסו יד לכיס" , זה טריויאלי , אם בשום סיטואציה , הם לא מגבים את מכבי כבעלים , בשביל מה הם בעלים? מי צריך אותם כבעלים?
אם האוהדים מחזיקים את מכבי, שהאוהדים יחליטו .

כיבסת לחלוטין את מה שאתה באמת חושב

1- יש לנו בעיה עם קשיים כלכליים אם הקשיים האלה עושה רושם ש"קבועים" ,ולא הולכים להשתנות.
בסופו של דבר , לא כתוב בשום מקום שמכבי צריכה להיות שייכת לאנשים שזהו החזון היחיד שהם יכולים להעמיד, כשיש אי שם בחוץ חברי הנהלה ובעלים לשעבר שיקחו בשמחה את הקבוצה על עצמם וינהיגו דרך יותר שאפתנית כיאה למעמדה של מכבי באירופה.
במילים פשוטות: אנחנו לא בעונש.

2- יש לנו בעיה עם הבאה של שחקנים זולים כשהסיבה להבאתם היא בעיקר שהם זולים יותר משחקנים טובים בהרבה .
במילים פשוטות , מכבי הנוכחית מדברת הרבה על דרך , אבל בעיקר מכבסת מילים , מכבי הנוכחית לא שואפת לכלום.

waviram

New member
קיימת הנחה במכתב שלך שכל הציטוטים נכונים

ושהמידע מכל הכתבות אכן נכון.

מעניין אותי לדעת מה הייתה התוכנית של מכבי לגבי בניית הסגל לעונה הבאה עוד לפני שעונת המלפפונים החלה, עם אלה מהשחקנים שבתוכנית המקורית התנהל מו"מ רציני, ומי הם השחקנים שמכבי באמת פנתה אליהם מתוך אינספור השמות שפורסמו בתקשורת. עוד דבר שמעניין אותי הוא בנוגע לתהליך בחירת השחקנים. האם המאמן מציג מראש רשימת שחקנים שהוא מעוניין בהם לפי עמדות וסדרי עדיפויות, או שההנהלה מחפשת מועמדים שיכולים להתאים ומציעה אותם לצוות המקצועי אחרי שפנתה אליהם?

לגבי לוגאן, מעניין אותי לדעת האם בלאט העדיף אותו על פני פרקינס (שחתם לא מזמן על חוזה בסדר גודל דומה בקבוצה אחרת), ואם כן - למה?

comerte a besos

New member
קשה לי להניח שהציטוטים אינם נכונים

אלו ציטוטים מאוד בעייתיים, שאם לא היו נכונים, האתרים הנ"ל היו זוכים לתביעת דיבה.
במקום זה, מכבי לא הכחישה כלל את הציטוטים ובטח שלא פעלה נגדם.
אני בטוח שבלאט רצה את פרקינס. לא שאלתי אותם בנושא, כי זו עוד הרמה להנחתה, התירוץ של הפציעה שלו היה מגיע אוטומטית. אם לא רצו להסתכן בפציעה חוזרת, למה נכנסו איתו למו"מ מלכתחילה?

למעלה