מכתב ששלחתי לדויד יומיים לאחר ההופעה במצדה.

קובי186

New member
מכתב ששלחתי לדויד יומיים לאחר ההופעה במצדה.

דויד יקר, שלום רב. אני כותב לך את מילים האלו בזמן ש "שפה שלישית" מתנגן באוזני.. היה לי חשוב לשתף אותך בשלושת הימים שביליתי מולך בבמות של רמת גן, מבצר שוני וביתך השני..במצדה. כאשר נפגשנו לאחר ההופעה ברמת גן וציינתי בפניך שהגעתי מעפולה כדי לראות אותך...היה לך מבט מלא פליאה שעברתי את המרחק הזה רק כדי לראות את מופע ההשקה שלך.. וכומבן יום למחרת במבצר שוני, הופעה מדהימה וקסומה במקום כל רכך רומנטי וכובש כמו מבצר שוני שלי זו הפעם הראשונה שאני שם.. ואיך אפשר בלי המופע זריחה במצדה...שמחתי לפגוש אותך במוזה בערב ההופעה וגם את נילי המקסימה שאין ספק ואני בטוח שהיא האש, ההשראה, הלב והתשוקה לאלבום מלא אהבה ורומנטיקה. וכמובן, בבוקר שלאחר ההופעה..ההרמת כוסית שהודתה לכולם ולכל אותם אנשים יקרים שעזרו לך בפרוייקט הנפלא הזה, בתמונה שעשינו יחד...ואז עשית דבר נפלא..לא יודע אם אתה זוכר...בדיוק נגמרה לי הסוללה כאשר רציתי לצלם אותך יחד אם מורן חברה שלי, ואתה, בהכי טבעי שיכול להיות שלפת את הבלאק ברי שלך וצילמת את שניכם ושלחת את זה אליה למייל..בקרוב אני אשלח לך תמונות אלו למזכרת. דויד יקר, את כל זאת אני אומר כ חשוב לי לומר לך שככל שהשנים עוברות אתה רק הולך ומשתבח כמו יין ספרדי אדום ומשובח..מדהים וראוי להערצה בעיניי איך כל שנה..כבר שמונה עשרה שנה ברצף קרוב לאלפיים אנשים הולכים אחריך אם לב מלא אהבה אליך עד המצדה בשעות מטורפות של הלילה..וכמובן בניהם אני.. עבורי, תמיד הייתה ותמיד תישאר קרש ההצלה וחוף המבטחים לטלטלות והסערות שבחיי. שלך בהערכה ואהבה רבה קובי.

SHANILIROY

New member
../images/Emo45.gif

מחמם את הלב ,בקרוב יש יום הולדת לדיויד ברוזה ,אנחנו נעשה כאן שירשור מיוחד עם ברכות

קובי186

New member
:)

נהדר שני. מה אם פגישה אם האיש שאיתנו במהלך החגים..? יש משהו בדרך..? קובי.

glitter8

New member
כמה מרגש...

אכן, קרש הצלה בתקופות טלטלה בחיים...גם עבורי דיויד ושיריו היו עודם ויהיו תמיד קרש הצלה.. מדהים כמה כח יש בשירים וכמה ביטחון האדם המיוחד הזה משרה בחיים של כולנו..
קיבלת ממנו תשובה?

למעלה