מכתב מצמרר (תכינו טישו)

מרי לנ3ח

New member
מכתב מצמרר (תכינו טישו) ../images/Emo178.gif

לכבוד אדוני המנהל הנודע, צר לי אבל עקב עיסוקים רבים ומרובים איני יכול להיות פה בפורום בזמן הקרוב קרוב באופן שותף. אפילו שאני ממש ממש רוצה
אבל העיסוקים מאלצים אותי לראות את המחשב לשניות, רק כדי לנשק אותו ולברוח למחשב אחר (פחות מעניין) בכ"א עד שאני אחזור לתפקד באופן פעיל אני מציע שתעביר את האדום האדום הזה לידידי אביאל! מגיע לו!!!!
סבב-י?? אוהב אתכם- מרי לנצחחחח!!

מרי לנ3ח

New member
כתבתי ב"יומן"

אני העתיק לפה "אחורי זה" מה איתך? התגעגעתי לשם שינוי חח

avitano

New member
דיייי איזה יופייי

רואה?? :) איך אני שמח בשבילך!! יאיי... :) כיף... תפרט ותעדכן במסרים P: ובכלל מלא זמן לא דיברנו :\

סבבב

New member
ההעדרות לא מתקבלת...

כבר תקופה ארוכה שאני מרגיש שאתה א כמו שהיית... משהו במערכת היחסים שלך עם הפורום, כבר לא כמו שהיה? מה העיסוקים? לחץ בעבודה? רק תגיד ואני בא לעזור... בכל אופן, אני אכן אעביר את האדום לאביאל ידידנו, כי זה מגיע לו...

סבבב

New member
ברכות ל- Looking4CoolName

על האדמתו, והשקעתו הרבה בפורום... עלה והצלח...

avitano

New member
מזל טוב :)

מצטער אבל מי שיש לו אדום צריך לעבור היכרות אישית איתי P: יש לי מיטה פנויה... אין מנוס מזה, גם מרי עבר.. D:

סבבב

New member
../images/Emo2.gif

אני בהלםםםםםםםםםםםםםםםםם אבל תראה מה זה גרם למרי, זה הוציא אותו מכלל שימוש!!! אביאל - אני ממליץ לך בחום לא לחזור על הטעות של מרי... ואופיר, אני ממליץ לך לא לדרדר את האנשים פה...

avitano

New member
לא מדרדר

סך הכל נותן דוגמא אישית! חצוף ! אני יודע שגם הכחולים נותנים דוגמא אישית P:

סבבב

New member
עם כל הכבוד... ויש כבוד...

אין דין הכחולים כדין האדומים... וחוצמזה, לא זכור לי שעברת אצלי... כך שזה ממוטט את הטענה שלך... חחח

הוא לא התכוון להזמין אותך לסקס

מעל גבי הפורום. בסך הכל התכוון להציע מיטה כדי לישון בה...
מה יש? גם לי יש מיטה פנויה למי שצריך...
מיטה בבית מלון עולה הרבה כסף...
מממ... מה השעה? כבר יומיים, שאינך עונה לי ואני רואה כל הזמן את השעה 18:26... למה השעון עומד כל הזמן? אין לך סוללה?... גם את זה תוכל לקבל אצלי...

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מוזר, לפני כ-24 דקות השעה אכן הייתה 18:26
[למרות שעברה יממה]

למעלה