מכתב לראש העיר שלא הגיב--> דעות!!!

frshahar

New member
מכתב לראש העיר שלא הגיב--> דעות!!!

לכבוד ראש העיר, אדון יהודה בן-חמו. הנדון: ביטול ארועי הקיץ 2004 בכפר סבא שלום, שמי שחר פרנק, אני בן 16 תלמיד בית חינוך ע"ש ברל כצנלסון, מכפר סבא. לאחרונה קראתי בעיתון "על השרון" כי אתה, כבוד ראש העיר, מר יהודה בן-חמו מתכוון לבטל את ארועי הקיץ המתכוננים לשנה בשל המצב הכלכלי של העירייה. להזכירך אדוני ראש העיר, לפני שנה היית חבר מועצת העיר באופוזיציה וכיהנתה בעירייה כיו"ר ועדת הנוער. וכאשר ראש העיר דאז, מר יצחק ולד רצה לבטל את ארועי הקיץ מאותה הסיבה (כלכלית), אתה, מתוקף תפקידך כיו"ר ועדת הנוער ודאגותיך לנוער טענת כי אסור לבטל את הארועים מכיוון שלנוער אין מה לעשות והוא משתעמם ברחובות ואף הצעת רעיונות שונים ומגוונים. האירועים לא בוטלו ועל כך אני מודה לך מאוד! מכיוון שארועים אלו עשו לי אישית ולעוד המון ילדים משכבתי ומאמין שמכלל העיר את אחד החופשים הכי מהנים והפחות משעממים שהיו בעיר כפר סבא. אם זה ה"הפנינג ספורט על הכיכר" בקניון ערים מדי יום שני ואם זה ערבים שונים ומגוונים כמו "שנטיפי", "ים תיכוני" וכו' אשר במסגרתם הובאו אמנים והוקרנו סרטים שונים בקרית ספיר מדי יום רביעי. כיום, אתה, מר יהודה בן-חמו, מכהן כראש העירייה ומתכוון לבטל את ארועי הקיץ המתוכננים. (שלפני שנה נלחמת לטובתם) כלומר, אני כבן נוער ושאר חבריי הולכים להשתעמם בעיר כפר סבא. אפילו כשאני יוצא לקניון בערבים או סתם יושב בגן ציבורי כמו כל בן-נוער משועמם בעיר הזו מגיעים שוטרים ואומרים לנו ללכת הביתה בשל הרעש הקיים. כך שאין לנו כלל מה לעשות בעיר כפר סבא וכל יציאה מן העיר כרוכה בתשלום רב שלהורינו אין תמיד. לכן אדוני ראש העיר אני פונה אליך בבקשה שלא תבטל את ארועי הקיץ ותחשוב עלינו- הנוער! כמו שחשבת עוד לפני שהיית לראש העירייה. כמו כן, אדוני ראש העיר, לא יתכן שאני אלך לשחק כדורגל באחד המגרשים הפתוחים לציבור בעיר עם חבריי בחופש ואצטרך לשלם כסף על התאורה בה אנו משתמשים לצורך ראיית המשחק כאשר השמש בשקיעתה. בשביל מה הורינו משלמים מיסים לעירייה אם לא בשביל דברים כאלה?! הודה לך מאוד אם תגיב על דברים אלו, בכבוד רב, שחר פרנק- בן נוער דואג.

למעלה