מכירת לול

עינב591

New member
מכירת לול

בצער רב אני נאלצת להיפרד מהתרנגולות שלי.היה לי לילה מסויט עם נחש צפע אכזרי שנפגשתי איתו פנים מול פנים,ואז הוא צץ מולי.שראיתי את האפרוחים החדשים מוטלים מתים ,ואז הוא צץ מולי.כמובן שהוא הכיש תרנגולות גם ואין לי כוח נפשי לעמוד מול כל הטורפים האלו.אז כרגע יש לי 3 זכרים וכ-18-20 נקבות,4 אפרוחים בני חודשיים ו-1 בן יומו ששרד.אנחנו נמצאים ליד העיר נתיבות בדרום אם יש מישהו שמוכן לקנות אותם.בית חם ואוהב.

הלינקה

New member
../images/Emo201.gif עינב יקרה לא כדאי להתיאש

קני לך 4-6 בזמטים 1.5 מ' תתקעי אותם באדמה , תחברי לכל אחד מהם מקל ארוך כ-2מטר. תמתחי חוט ברזל מצופה שיחבר ביניהם.== זהו שלד הלול. קני רשת תוקים צפופה וחברי אותה סביב למקלות עם הבזמתים ולחוטי ברזל. כמובן גם למעלה לתקרה. הנה לך קוביה סגורה הרמטית לכל פולש בלתי רצוי. אם תתחילי להאכיל גם חתולים, לא תצטרכי להפגש יותר עם נחשים פנים מול פנים.

עינב591

New member
התרנגולות שלי

יש לנו המון חתולים פה,זה מושב ומעודדים ילודה טיבעית,ויש לי לול מסודר מאוד וגדול מאוד עם גג וכו",רשת צפופה ,ואפילו עד גובה המותניים לבנים בנויות ובכל זאת נחש ועורבים ושאר מרעין בישין נכנסים.מאוד מייאש להשקיע ולהתאכזב במיוחד אם מפתחים רגש כלשהו.

yishi

New member
חיזוק נוסף

לא להתיאש בה" יהיה טוב המזל העיקרי שטוב שהוא לא הקיש אותך או מישהוא אחר .שבת שלום

גם אני רוצה לחזק ולעודדאותך צריך להתמודד ו,,,

לא להשבר עוד קצת רשת צפופה ,מכלאה קטנה לאפרוחים מטורפים,אל תותרי על מה שאת אוהבת לעשות יש בחיים הרבה אכזבות וצריך להתמודד ,כי עים נחש אפשר להתקל גם סתם כך בטיול ספונטני ולהיבהל צריך להיזהר בכול מקרה ,אני מקווה שתגברי,

תראי עינב איזה תמיכה קיבלת ../images/Emo13.gif

וזה בפורום של מעט גולשים, ובהתחשב בזה שעזרת פה להרבה אז מובן למה לא רוצים שתוותרי
אז אל תוותרי, גם לי היה נחש ודווקא בכלוב של המכרסמים והתוכים, הוא הצליח להשתחל מתחת לדלת אז שמנו חגורת בטון לפניה כך שהיא סגורה הרמטית, תבדקי מה קורה אצלך בדלת.

למעלה