מכירים את זה

מכירים את זה../images/Emo35.gif

מכירים את זה שאתם נוסעים לבד באוטו, אחרי ערב כייפי עם חברים שמזמן לא פגשתם, עם חלונות פתוחים (בלי מזגן!) ויש אויר טוב של לילה קייצי, מוזיקה טובה, הכביש כמעט ריק, אנשים נחמדים אליכם, מנסים להתחיל איתכם ברמזורים (
), בהתחלה אתם שמים רייסים כי הכביש כמעט ריק וזה ממש מפתה אבל אז אתם שמים לב שאתם כבר מתקרבים הביתה אבל לא בא לכם להגיע....בא לכם להמשיך לנסוע... יש לכם מן הרגשה חופשית כזאת ועכשיו זה כבר ברור.....הקיץ הגיע
אחחח אין כמו הלילות של הקיץ
<ברגע של חולשה אחרי הרבה זמן שלא יצא לי לנסוע לבד
>

מכירים את זה../images/Emo35.gif

שאתם יוצאים מבילוי ובדרך הביתה נעמד לידכם ברמזור רכב עם 5 בנים ואחד מהם שואל אתכם "רוצים לראות את הבולבול שלי?". רק בתל אביב. וכן, חולה על הנסיעות האלה בקיץ..רק שאצלנו אין הרבה כבישים כיפיים ולא מסוכנים לרייסים (גם הגיל עשה את שלו).

לחי7

New member
די צחקתי עכשיו שעה..

טוב נו... חצי שעה... טוב בסדר! 3 דקות....... גם אני במתח........... תעדכני...................................

חחח אוקיי,

אני נהגתי וחברות שלי דיברו איתם..סתם צחוקים כאלה...וכשפתאום אחד מהם אמר את זה נקרעתי מצחוק..הייתי בשוק!אז אמרנו לו "יאללה,נראה אותך"..ואז הוא קיבל את בום בפנים.לא האמין שנגיב ככה,כנראה. התפדח..נהיה אדום..חח...זה היה מצחיק. רק אחרי שני רמזורים הוא תפס אומץ, הוציא אותו לשניה תוך כדי נסיעה והחזיר. אני לא ממש ראיתי (תודה לאל,זה לא העסיק אותי כל כך), אבל הייתי בשוק! מה זה הדברים האלה?!?! ברמזור הבא ירדתי עליו ועל הזין שלו קצת, הייתי חייבת..(נעלתי דלתות מפחד שלא יקפצו עלינו..חח) ,הוא רצה לקבור את עצמו. ואז כמובן, החברים החליטו לגונן עליו ואמרו מילים ממש מסריחות. ונעלמו. טוב, הם ילדים מפגרים.

ממש לא רק בת"א!

מה שאמרת לא קרה לי אף פעם אבל דברים דומים כן... ופעם כמעט עשינו תאונה בגלל חארות כאלה

למעלה