מכירים את זה ש....יש כל כך הרבה מה

אפרת.א

New member
מכירים את זה ש....יש כל כך הרבה מה

ועל מה לכתוב - אבל הכל פקוק ולא יוצא? לאחרונה חויתי על בשרי חוויה כזו. לא לקרוא. לא לכתוב - נאדה. מביטה על המסך , המחשבות רצות והידיים ממאנות להקליד. לפני כחודשיים קבלתי מסרים כתובים (אשר נמסרו לי אישית - ידנית) מאיש מדהים...חשבתי , "אם קבלתי אותם הם שלי - על כן מותר לי לעשות בהם כחפצי הלא כן"? וזו התשובה....החלטתי לחלוק אתכם.... וכך כתב האיש...(וקצת אחרי - נעלמו עקבותיו) (מסר ראשון) "שקיעה וצללים לה" השקיעה בלעדייך אינה דומה לשום דבר מוכר, מביט בחמה המאבדת את צבעה , שוקעת אי שם במערב וצלליות ההרים נמרחות בתוך הגאיות מציירות ציורים עצובים עצובים... השקיעה בלעדייך אין בה סימן מוכר, מביט בצבעי האדום כתום, איתך זה אף פעם לא נראה מוזר וצלליות ההרים מתארכים , רוצים תוגה לזרוע בליבי אך, אל דאגה ילדתי... רק שמחה תמצאי כל עוד שוכנת את בליבי....! שיהיה לכולנו שבוע טוב ושקט...

ספרי לי על זה

אני חווה בזמן האחרון יובש סופרים אמיתי יש לי ספר שהתחלתי ובזמן האחרון הכל עומד לי על קצה הלשון (טוב קצה האצבע על המקלדת) וגורנישט איך שאומרים בערבית אוף

קרני

New member
כתב מקסים...

תודה ששלחת לחמו על פני המים... ואם לא שומעים ממך, לפחות שומעים דרכך

אפרת.א

New member
נכון? גם אני חושבת כמוך...

מסר 2. "מבט לאופק" מביט לאופק וצללית המטוס קטנה והולכת. מביט לאופק ותשוקתי אחר שובלך משתרכת. מביט לאופק נעלמה הצללית, נשארו רק ענני השחקים. מביט לאופק הכל מעורפל...את ואני משתובבים ומשחקים... מתוך האופק חש את ליבך פועם בחלל התהודה, אל האופק, שולח אלייך את קצב הלמות ליבי האומר לך - תודה...!

קוב

New member
קרה לי גם!../images/Emo8.gif

אחר כך הסתבר שהיתה הפסקת חשמל... חוצמזה אצלי תמיד חושך באגף של החשיבה, לא מאוייש.

למעלה