מכיוון שלא נשאר לו עוד הרבה זמן, ומכיוון שהכהונה שלה ממילא תימשך לא יותר מכמה חודשים שלאחריהם הספר כבר לא יהיה רלוונטי, אינני יכול לדחות עוד את קריאת

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
עוד לא התקדמתי יותר מידי כי אני קורא עוד ספר במקביל (מה שאני לא עושה על-פי רוב אבל מכיוון שנשארו לו שבועות ספורים אז התעוררה תחושת דחיפות להתחיל לקרוא את הספר) ויש לי עוד כל מיני דברים לעשות, אבל אם לסכם את מה שנראה לי עד כה...

היא בן-אדם חזק. היא בן-אדם נחוש. היא אידיאליסטית. אמא הייתה דמות חזקה ברקע.

הספר עצמו והסיפור מעניינים, קלילים, זורמים.

סה"כ עד עכשיו אני מרוצה מהספר ומרוצה ממנה כבן-אדם ממה שאני מבין עליה ועל האופי שלה עד כה.

זה מתקדם טוב. אחזור שוב פעם בשלב מאוחר יותר ולאחר שאסיים את הספר בשביל סיכום רחב, מקיף וממצה יותר (y)

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
עוד לא התקדמתי יותר מידי כי אני קורא עוד ספר במקביל (מה שאני לא עושה על-פי רוב אבל מכיוון שנשארו לו שבועות ספורים אז התעוררה תחושת דחיפות להתחיל לקרוא את הספר) ויש לי עוד כל מיני דברים לעשות, אבל אם לסכם את מה שנראה לי עד כה...

היא בן-אדם חזק. היא בן-אדם נחוש. היא אידיאליסטית. אמא הייתה דמות חזקה ברקע.

הספר עצמו והסיפור מעניינים, קלילים, זורמים.

סה"כ עד עכשיו אני מרוצה מהספר ומרוצה ממנה כבן-אדם ממה שאני מבין עליה ועל האופי שלה עד כה.

זה מתקדם טוב. אחזור שוב פעם בשלב מאוחר יותר ולאחר שאסיים את הספר בשביל סיכום רחב, מקיף וממצה יותר (y)
אבל בינתיים הדמוקרטים תופרים תיקים לטרמפ..
כשהם מנסים לטרפד את מועמדותו הדיי בטוחה הייתי אומר.
ואז אילו טרמפ לא יהיה נשיא...
הקמלה תקמול ולא תהיה הסגנית שלו אני חושב.

ai27

Well-known member
קמלה האריס היא הסגנית של ביידן, לא של טראמפ

אם ביידן ינצח או יחטוף התקף לפני הבחירות
היא תהיה נשיאה ולא רק סגנית

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
קמלה האריס היא הסגנית של ביידן, לא של טראמפ

אם ביידן ינצח או יחטוף התקף לפני הבחירות
היא תהיה נשיאה ולא רק סגנית
הבהרה:

כשאדם מת, הוא מת כי אחד האיברים הקריטיים שלו מת, ועם מות האיבר, מת האדם כולו. המקרה היחיד שלא זה אולי מה שקוראים לו "קריסת מערכות כוללת", שזה הרבה איברים קריטיים שמתים ביחד ואז אולי אפשר להגיד שהאדם מת כי כל הגוף שלו, או הרבה חלקים בגוף שלו, מתו ביחד.

כאשר אדם צפוי למות מתישהו, מה שצפוי שהוא ימות ממנו, ומה שהוא על-פי רוב מת ממנו לבסוף, זה ממותו של האיבר הקריטי האחד שהיה בשלבי הגסיסה המתקדמים ביותר. כי כאילו, כשבן-אדם מת, זה לא הוא עצמו מת וזהו, וכשבן-אדם גוסס, זה לא הוא עצמו גוסס וזהו. זה איבר בגוף שלו שגסס.

החל מרגע שאנחנו נולדים, או אפילו לפני, זה לא אנחנו עצמנו שגוססים, אלא הגוף שלנו שגוסס. זה הגוף שלנו שמזדקן. אבל העניין הוא שאיברים שונים בגוף שלנו מזדקנים וגוססים בקצב שונה, כך שעל-פי רוב, זה יהיה איבר קריטי אחד, זה שימות הכי מוקדם, שיהרוג אותנו במותו.

כשאתה אומר על ביידן שהוא עלול למות כי הוא "יחטוף התקף", זה ניסוח שיש לו קונטציה וצליל, של כאילו שמה שאתה אומר, זה שביידן ימות מהתקף לב.

סליחה על הדקדקנות, אבל זה לא האיבר הקריטי שבגופו של ביידן שנמצא בשלבי הגסיסה המתקדמים ביותר, שהכי קרוב אל מותו, ושלכן הוא זה שצפוי להרוג אותו עם מותו.

האיבר הזה הוא המוח של ביידן, ולכן כשביידן ימות בחודש הבא, אולי "התקף" זאת לא המילה הנכונה 🤷‍♂️

התקף לב? פחות. פחות. יותר סביר שימות משבץ. כמו סבא שלי זיכרונו לברכה.

לא המולטי מיליונר. השני. גיבור המלחמה.

על החתום,

מאור פז,

גאון עצום מימדים,

אדם שחכם יותר מלאונרדו דה וינצ'י,

נצר לשושלת ארוכה של גאונים, מולטי מיליונרים, רופאים, גיבורי מלחמה ואנשי החברה הגבוהה,

ילד שמנת מפונק אירופאי-רוסי זין מניאק אשכנזי לבן פריבילגי אליטיסטי ובורגני מהאריסטוקרטיה בן 26 שמגיע ממשפחה עם כסף ושהוא דור חמישי באקדמיה (בקירוב) אז הוא אף-פעם לא היה צריך לדאוג בנוגע לכלום והעביר את כל חייו בגלישה באינטרנט, צפייה בטלוויזיה, קריאה, כתיבה ובילויים, שזה מה שאפשר לו להפוך לגאון עצום מימדים, לתשומת ליבם של כל אלו שמבקרים אותי על זה שאני לא עובד אלא במקום זה עסוק בלגלוש באינטרנט, לצפות בטלוויזיה, לקרוא, לכתוב ולעוף על החיים, כי ככה, צבירת ערך והון אנושי, עובדת, לידיעתם.

שאלות? בקשות?

Geld_10-1376x948.jpeg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני לא מדבר פוליטיקה אבל אין לי בעיה לדבר עובדות. הדמוקרטים לא "תופרים תיקים לטראמפ". טראמפ עבריין שעבר עבירות של רישום כוזב במסמכי תאגיד והונאת מס. זה היה די ברור, אבל עכשיו ולאחר שהורשע, אפשר להגיד זאת במפורש. הוא גם כמובן אשם בעבירות רבות נוספות, ההבדל הוא שבדברים האחרים הוא לא נתפס בחלקם האחד, ולא תבעו אותו עליהם, בחלקם האחר.
אני דיברתי עליו כעל נשיא ארצות הברית ב-2024 כבר בפברואר של 2022, תשע חודשים מלפני שהכריז בכלל על מועמדותו. העיקר שאחר כך אל תשכחו לטעון שהאדם החכם ביותר בהיסטוריה, מאור פז, הוא איננו גאון כלל, בוודאי שלא הגדול בהיסטוריה, ולא יודע את העתיד :rolleyes:

כאמור, זה לא טרפוד ולא ניסיון טרפוד. טראמפ באמת עבריין וטראמפ באמת אשם. אם זה היה ניסיון טירפוד, היה לו סיכוי להצליח, אבל אין לו. טראמפ יזכה או יפסיד ויהיה או לא יהיה נשיא בלי קשר להיותו עבריין מורשע.
כאמור, התבלבלת, אבל ai27 כבר אמר לך את זה. קמלה היא הסגנית של ביידן, כבר עכשיו, והיא תושבע לתפקיד כבר בקיץ הקרוב, על-פי הסימנים, ורוב הסיכויים, שביולי. זה למה כאמור, עבדכם הנאמן, הגאון עצום המימדים מאור פז, שיודע את העתיד, מיהר להתחיל לקרוא את הביוגרפיה עליה מאת דן מוריין וקורא אותה בימים אלו, וזאת למרות שהוא כבר קורא ספר אחר, ועל-פי רוב לא קורא שני ספרים באותו הזמן, אבל כאמור, ובעקבות מותו של ביידן בשבועות הקרובים, הזמן דוחק ולכן מלככם ממהר לקרוא את הספר.

170881848-56a140445f9b58b7d0bd74ef.jpg

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כאמור, התבלבלת, אבל ai27 כבר אמר לך את זה. קמלה היא הסגנית של ביידן, כבר עכשיו, והיא תושבע לתפקיד כבר בקיץ הקרוב, על-פי הסימנים, ורוב הסיכויים, שביולי. זה למה כאמור, עבדכם הנאמן, הגאון עצום המימדים מאור פז, שיודע את העתיד, מיהר להתחיל לקרוא את הביוגרפיה עליה מאת דן מוריין וקורא אותה בימים אלו, וזאת למרות שהוא כבר קורא ספר אחר, ועל-פי רוב לא קורא שני ספרים באותו הזמן, אבל כאמור, ובעקבות מותו של ביידן בשבועות הקרובים, הזמן דוחק ולכן מלככם ממהר לקרוא את הספר.

צפה בקובץ המצורף 105567
בגילי, זה לא דבר נדיר שאני מתבלבל
זה לפעמים גם חוסר ידע.
טוב שאתהם כאן כדי להסביר. |4U|

למעלה