מכונת תפירה סובינה

shashi1

New member
מכונת תפירה סובינה

מחפשת מכונת תפירה בסיסית בסביבות ה2000 ש"ח.הוצע לי או סובינה או זינגר. הייתי שמחה לשמוע חוות דעת ו/או המלצות על זו או על זו. תודה...

lirola

New member
בזמנו הציעו גם לי סובינה

ובדקתי ביקורות באינטרנט והן לא ממש היו חיוביות. על זינגר לא בדקתי. אני קניתי ברנט בסביבות ה-2500 שקל, והיא ממש בסדר, לפי מה שסיפרו לי החלקים הפנימיים שלה עשויים ממתכת כך שהיא לא צעצוע גמור.

שש שבע

New member
יש לי סובינה ביתית, והיא ממש חיובית

כשאני צריכה אותה היא מחיכת אלי יפה.ועושה מה שאני צריכה בקיצור. זינגר היא ...של מכונה. כי זה כבר לא באמת זינגר. אז נכון שהסובינה שלי היא בסטנד ביי לכל מיני ענינים קטנים שלתעשיתיות אין מענה...אבל היא מצוינת. ותאמיני לי אני במכונות מבינה.

אוס112

New member
מכונת תפירה

מכונת תפירה בסיסית ואיכותית בסדר גודל של 2000 ש"ח, הייתי מאוד ממליצה על הברנט. מכונה המתמודדת בצורה טובה עם כל סוגי הבדים הבעיתיים, כגון סריגים, בדים עבים ובדים דקים. מומלצת מאוד

רות מלר

New member
אוסנת למען גילוי נאות נשמח אם תעני

על מספר שאלות אלו מכונות את מוכרת? 1. יצרן 2. בייתיות ? תעשייתיות ? 3. חדשות ? 4. יד שניה? 5. היכן את מעבירה את ההדרכה ? 6. כמה זמן אחרויות את נותנת ? 7. האם האחריות היא בבית הלקוח או מותנת בהבאת המכונה ולהיכן ? 8. האם את מקבלת מכונות לטרייד אין- כמה את מזכה ממחיר המכונה הנרכשת ? כל מי שרוצה להוסיף שאלות לאוסנת מוזמנת

רות מלר

New member
אוסנת- ההודעה שלך נמחקה

השאלות היו קצרות וענייניות קיומו של הפורום יקר לי- אני מחוייבת מול הנהלת תפוז בשמירה על הגבול הדק שבין פרסום למידע שהוא שירות אם תעני על השאלות כפי שהוצגו לך- עניינית ובקצרה, נוכל לכבד אותן באופן בו הצגת את הדברים היה בלתי נמנע אלא למחוק את התשובה כולה

רות מלר

New member
שכנה זה היה ככה

דף תדמית שכולל הלל ושבח מאיזה יום העסק קיים, הוא בעייתי מבחינת הפלטפורמה עלינו אנחנו יושבים בעיקרון אסור לנו לאפשר בגוף ההודעות תוכן פרסומי לא אחת אני נשאלת קבל עם ומסך לפרטים עלי- ואני עונה- את ענייני האישים אני מנהלת במסרים אישיים. לכן בניתי את השאלות כסעיפים, שנותנים תמונה רחבה מי היא - אחרי כן אם למישהו חסרים פרטים- שיתקשר אליה. היא קיבלה תיאבון ולקחה הזדמנות למשהו שעליו אני אחטוף על הראש ואני על הראש שלי שומרת.

אוס112

New member
גב' רות מלר היקרה.

הצטרפתי כשותפה לפורום זה בכדי לייעץ, לייעל ולתרום לכל משתתפות הפורום את הידע המקצועי שלי בתחום מכונות התפירה. השתתפותי בפורום זה הינה עינינית ומקצועית בלבד, היא אינה מונעת ממניעים תדמיתיים הכוללים הלל ושבח ולבטח ללא תיאבון והזדמנויות כאלו ואחרות עפ"י תפיסתך השגויה מן היסוד. ההתיחסות העוינת והלא מפרגנת שלך כלפי משתתפות הפורום באה לידי ביטוי לא מעט פעמים בפורום זה. צר לי, אבל לי נוצר הרושם שכל משתתפת כאן היא בעינייך: "כבדהו וחשדהו ובעיקר....חשדהו" מצטערת, בפעם זו - שגית!!!! הנני פעילה בפורומים וקומונות אחרות שמנוהלות לחלוטין אחרת. גב' מלר היקרה, להזכירך: את זו שפנית אליי בשאלה מקצועית על העסק שלי, דרך התנהלותו וסוג פועלו. לאחר תשובתי, החלטת שהמסר בעל תוכן פרסומי. לא ברור ולא מובן, למה התכוון המשורר בשאלתו???!!!

lirola

New member
מסכימה איתך על כל מילה

ענית על מה ששאלו אותך. אני ממש לא מבינה מה הבעיה?

לפעמים, מהצד, נראה לי שגיברת מינהלת

לוקחת את התפקיד של ניהול הפורום ברצינות רבה מידי.. מוחקת, עונה תשובות של נו-נו-נו ובכלל.. אני גולשת בהרבה פורומים גם בווי נט וגם בנענע ואף מנהלת לא משתלטת שם על החיים ומה כאן? כמה מוזר - היא שאלה את אוסנת שאלות " למען גילוי נאות" ( וואו, איזה משפט!) אוסנת ענתה והתשובה של נמחקה על ידי אותה רות לא קטע של אני המורה שלכם ואתם תשבו בשקט??

בענין ניהול הפורום

אנו מברכות את כל המשתתפים, אלה שתורמים מידיעותיהם ואלה שבאים ללמוד ושואלים שאלות. למרות שהפורום הזה צעיר, הוא כבר גידל כמה תופרות חדשות. הפורום הזה הוא הראשון מסוגו בארץ, להשיג מעמד של פורום לקח שנים אחדות של נדידת התחום בין פורומים אחרים כגון אומנויות שימושיות למיניהן. סוף סוף יש לנו פורום. למרות שנדמה כאילו הפורום מתנהל מעצמו, וגם אני וגם רות משתדלות אכן לתת הרגשה זו, של פורום ולא של כיתת לימוד, ולשמור על אוירה של שיתופיות ושיתופי פעולה, הרי שכמנהלות מוטלת עלינו אחריות ששכר ועונש בביצועה הנאות. למערכת הפורומים של תפוז יש מדיניות לגבי נושאים אחדים, והיא ברורה חד משמעית ומפוקחת. גם אם נדמה לקוראי הפורום הזה כי לבדינו אין מי שקורה את התוכן, הרי שדעו שרכזי הפורומים ואנשים הצוות של תפוז עוקבים בכלים מאוד מקצועיים אחר הנעשה כאן. אחת ההנחיות הנחרצות של התפוז היא איסור שימוש במדיום לפירסום, והוראה מפורשת להפנית תכנים פירסומיים במקומות הראויים להם- הלוחות. יתרה מכך, שהפרת הוראות התפוז עלולת לגרום לסגירה של הפורום היקר שלנו. לכן אני מבקשת מכל מי שמתרעם על תקפנות, לחשוב פעמים שמה היה חפץ בסגירת הפורום. לעיתים באין ברירה, אנו מנחות את מי שמפרסמים כאן שלא כדין לספק מידע על עצמם באופן שלא יפגע בהוראות ההפעלה של התפוז, כפי שעשתה רות, וזאת מפני שמידע שעלול להראות פירסומי עשוי להיות מועיל במישורים אחרים לחברי הפורום. אבל חשוב מאוד פורמט התשובה במקרים כאלה, ואין ביכולתינו או ברצונינו לסכן את הבית הקטן שלנו כאן, בעקבות מעידת לשון או קולמוס של אחד המשתתפים גם אם הכוונות היו טובות. תודה לכולם עדי

עדי, התייחסות יפה וענינית אבל עדין

בהחלט התשובות של רות לא תורמות לאווירה אף אחד לא רוצה לעבור על החוקים והנהלים של הפורום אבל ישנה כאן ההרגשה ( לי לפחות , ואפילו שעד היום הייתי משתתפת פסיבית) שהיא עונה תשובות לקוניות או שחצניות ראי נא את צורת ההתנסחות שלה משפטים כמו " אז ככה .." משפט מחץ כמו "למען גילוי נאות" משפטים כמו "אם תראי תמונה נוכל לדעת. ועוד. עברי קצת על התשובות שלה ואולי תביני למה הכוונה וזו בהחלט כן גישה של כיתת לימוד נוקשה בסך הכל, באים לכאן למען הכיף ולא למען יד או אצבע שתהיה מונפת מעל לראש.. וגם האיום שלך שתוקפנות ( עד היום ראיתי תוקפנות רק בתשובות של רות) עלולה לגרום לסגירת הפורום - היא תשובה קצת מידי סמכותית ומאיימת.. האם זה נותן לרות לגיטימציה לקשיחות ויהירות? ואולי, ותחשבי על זה, הרגשה שלא נעים כאן היא שתגרום למשתתפים לעבור לפורום אחר, והפורום הזה ייסגר מחוסר פעילות?? ואל תשכחו, שניהול פורום בתפוז הוא לא ניהול הבנק העולמי, והגולשים והגולשות כאן יש להן מנת אינטלגנציה לא קטנה והם באים לכאן לשם הכיף לשאול, לשתף, לקבל תשובות לדעתי, יהיה הרבה יותר נעים ורגוע אם רות תתנסח קצת יותר בנועם ולמען הגילוי הנאות, גם כשישנה הודעת לא במקום יש דרכים עדינות יותר להגיד זאת ומה שהיא עשתה עם התשובות של אוסנת - זה בפירוש, לא לעניין ראשית היא שואלת ואחכ - לא אוהבת את התשובות ומוחקת אותן ואולי התשובות כן מעניינות את שאר הגולשים בפורום? האם רות היא לא רק מנהלת אלא גם צנזורה? אם כך - הקידום בדרך!

כנראה שלא הבהרתי את עצמי כהלכה

תוכן פירסומי בתשובות= סגירת הפורום מטעם מערכת תפוז אני ורות לא מערכת תפוז, אנחנו מנהלות את הפורום, ותפקידינו פה להיות על המשמר. אנחנו מכירות את הנהלים ולכן כדי לאפשר תוכן של מפרסמים מבלי שיהיה פירסומי כמו זה שאסנת רצתה לפרסם, רות הנחתה אותה כיצד לעשות זאת, למשל לספר אילו פירמות של מכונות תפירה היא מכירה, תשובה לשאלה זו הייתה רצויה אך צריכה להיות מנוסחת באופן של רשימת מכולת ללא שמות תואר המפארים את בית העסק שלה, או מציינים את כתובתו. ותשובה על אחריות עבור מוצרים והיכן היא ניתנת הייתה צריכה להיות קצרה ופשוטה. בתחום הקטן שלנו, חשוב לנו מאוד לדעת היכן יש שירות טוב עבור מכונות תפירה גם באיזורים שאני ורות לא מכירות היטב, אבל חשוב לנו גם לשמור על קיום הפורום שקיבלנו בעמל רב, שרובות היה עמלה של רות. לעיתים גם אזרחים הגונים טועים ומשלמים דוח חניה. מחיקת תגובה פירסומית הכרחית כדי שלא ימחק הפורום כולו. אסנת מוזמנת להגיב מחדש על שאלותיה של רות באופן שלא יראה כפרסומת בסגנון הכתיבה, והודעה זו תשמר. אסנת ויתר החברים בפורום מוזמנים להשאר כאן בחפץ לב, ולהמשיך להנות ולתרום כל אחד כפי יכולתו.

lirola

New member
אני חושבת שהביקורת היא על הצורה שבה הדברים

נאמרים ולא על התוכן שלהם. זה שההודעה של אוסנת נמחקה, אין שום בעיה. אפשר היה לשלוח לאוסנת מסר שמבקש ממנה לענות מחדש בלי התוכן הפרסומי משום שזו הודעה שעוברת על חוקי תפוז. הרבה יותר נעים ומנומס. אוסנת ודאי היתה נעתרת בשמחה ומצנזרת היטב את עצמה. הצורה שבה פנו אליה היתה מאוד מתריסה ופוגענית. אוסנת לא נידבה את האינפורמציה עד שפנו אליה, ולפני מספר שבועות , כשאמרו לה שאסור לכתוב תוכן פרסומי, היא הפסיקה עם זה באופן מיידי וכתבה בחותמת שלה את הפרטים שמותר לכתוב. ישנם המון מקרים שגולשות כאן נפגעות ואני חושבת שאין מקום לזה. זה שזה פורום ואף אחד לא מכיר את השני לא אומר שאפשר להתייחס בצורה פוגעת כזו. כולנו בני אדם. אני לא מכירה את אוסנת , אך מקווה שתישאר משום שוודאי יש לה הרבה מה לתרום לפורום הזה. יום טוב לכולן

הצורה

בסדר גמור אף אחד לא מרוצה מצורת ההתבטאות של אף אחד עכשיו משהובהרו הענינים וכל הנוגעים בדבר קראו את השירשור הזה, אני מקווה שכולנו נסיק מסקנות. עכשיו אפשר לסגור את הדיון הזה ולעשות סולחה ולהמשיך לחיות?

אפשר גם

לטמון את הראש בחול ולהתעלם המביקורות שהופנו כלפיכן. מצד שני אפשר לקרוא אותן ולהסיק מסקנות, כמו שכתבת.

אוס112

New member
מה זה שעורים פרטיים בתפירה

אם לא פרסום ויחצנות או אוליי זה לשם שמיים? דרך אגב יש חשבוניות מס למקבלי השרותים או שזה חינם

למעלה