מכונאים (מוסכניקים) אמינים !!??

• פותח הנושא TOSCA
  • פורסם בתאריך

TOSCA

New member
מכונאים (מוסכניקים) אמינים !!??

אתמול הופיעה הודעה של "כוכב לבן" אשר הביעה זעם (ובצדק) כלפי מוסך תל-אביבי מסוים אשר מעל בכל כללי אתיקה מקצועיים והומאניים ושם את טובתו הכספית האישית (עוד כמה שקלים) על חשבון בטיחותו וחייו של אופנוען ולקוח. הדברים שנכתבו מייצגים בצורה די מהימנה לדעתי את ענף מכונואות האופנועים בארצנו. לא מספיקות כל הגזרות הנופלות עלינו כאופנוענים, גם כאשר אנו מגיעים לטפל בכלי האהוב, דופקים אותנו מכל הכיוונים. זה מתסכל לכתוב זאת, אך באמת שלא ניתקלתי עדיין במוסך אשר הייתי מרוצה ממנו לאורך זמן. מוסך אשר יכולתי לסמוך על בעליו ללא צורך "לשמור על הגב" (והארנק) בכל פעם שנכנסתי אליו. בתור לקוח של אותו מוסך, הדברים אשר נכתבו בהודעתו של "כוכב לבן" מדליקים אלפי נורות אדומות. למוסך כזה אין זכות קיום ומלבד צעדיים משפטיים שיש לנקוט נגדו, צריך גם להוקיעו על-ידי קהילת האופנוענים. מקצועיות (או מעאכריות) מסוג זה היא בושה לא רק לענף אלא גם לכל כללי אתיקה אנושית בסיסית אחרת אשר מרשה לעצמה להתייחס בזלזול משווע לחיי אדם (מה עוד, שאלה שבהם הוא פוגע הם מקור הכנסתו). לא ברור לי כיצד מוסך מסוג זה הוא מורשה של יבואני האופנועים הגדולים בארץ. עד מתי יעשקו אותנו לאור יום? עד מתי נתפשר על בטיחות ללא סיבה? אני מקווה שיש כאלה שיאזנו מעט את עמדתי הפסימית ויתרמו חוויות חיוביות או יחשפו מכונאי טוב שהוא גם איש ישר (יש דבר כזה?).

ixmix

New member
יש ויש.

יוני אופנועים בירושלים, אדם יקר ואמין, מכונאי טוב וכמו כן המכונאי הראשי שם איש אמין, בעל יושרה יוצאת דופן. מומלץ בחום, מומלץ גם לבוא מחוץ לירושלים. ורק כדי להבהיר - אין לי שום קשר עם הבנאדם, למעט היותי לקוח מאד מאד מרוצה.

TOSCA

New member
אולי סוף סוף

מצאנו סיבה אחת בגללה כדאי להיות ירושלמי....

למעלה