מכון עיסוי והרפיה

טיפיאי

New member
למה ?

למה מה ? למה זיגזגית ? כי את מזגזגת.... כתבת שיקרה משהו בהינתן שתנאי מסוים יקרה. הוא קרה. ולא עשית כלום. אז רגע... את רוצה להבטיח לנו עוד דברים אולי ? אולי שתעצרי את הטרור ? אולי שנהגים יפסיקו לצפור ברחוב ? ש-רבין יחזור לשלטון בשנת 2009 ??

הוא קרה ???

איך הוא קרה? אני אמרתי שאם אתה וזיגזג תשימו תמונה- אני אחריכם !! והבטחות פוליטיקאיות זה לא אני... אני פוליטיקאית רק במובן של לדלג בין המילים שיישמעו טוב יותר...

midnight smoker

New member
אם היית חושב כמה שטרונגולים עברו לה מתחת ליד

אז היית בודק שאין לה הרפס בידיים.

תגובה

קודם כל, תודה לכל אלה שהגיבו בצורה נורמלית. ותודה למי שהגדיל לעשות ושלח מסר אישי. שנית, בנוגע לכל המתלהמים, או שמא בעיקר "מתלהמות" למיניהן. לנערת הליווי, אם ארצה אקרא לא רק "מאסזי'סטית, תרפיסטית ומעשה מדופלמת" אלא גם ד"ר לפיזיקה גרעינית ופרופסרית למדעי המוח. אז אם חסר לך קצת (הרבה) חוש הומור, אז זו כבר לא הבעיה שלי. בנוגע לאיכות הגברים שפוקדים 'מכוני עיסוי'- אמנם אינני בר סמכא בתחום, וטרם שוחחתי עם אותן 'מעסות' אודות הלקוחות שלהן, אולם אני מכיר כמה קליינטים, וצר לי לבשר לך-אך רובם חבר'ה נורמלים ואפילו איכותיים ביותר. אבל בגלל שטויות כמו צנעת הפרט, אתייחס רק לסלבריטיז המתחרעים. 8 (?) שחקני נבחרת ישראל, בילו בערב אחד המשחקים החשובים ביותר בתולדות המדינה המדינה, עם נערות ליווי. בינהם שחנקים שהם דוגמא ומופת לנוער הישראלי,בחורים נשואים ומכובדים ביותר, שאבוי, הירשו לעצמם קצת להנות. אז גב. פי פתאל, אם בארזים נפלה שלהבת, מה יגידו אזובי הקיר? יאלמו דום, ומוטב שתעשי כן גם את. ועניין אחרון וחביב, על אותן "נשים אמיתיות" שאתה משקיע 300 שח בארוחה דשנה, מסנן כמה מחמאות ובסוף הערב 'קורע לה אתה צורה'. לא יודע מה כ"כ אמיתי באותן נשים, כי אם זה כל מה שצריך כדי להשכיב אותן, אין לדעת מי ידעה יותר שטרונגולים-המעסה המודפלמת שלנו, או האישה האמיתית והמכובדת הזאת...

שחקני נבחרת ישראל

ו"שחנקים שהם דוגמא ומופת לנוער הישראלי,בחורים נשואים ומכובדים ביותר, שאבוי, הירשו לעצמם קצת להנות"... את המילה "מכובדים" לא הייתי שמה באותו משפט בהקשר שלהם... מי שהולך באופן קבוע לזונה, ועוד נשוי, לא משנה כמה הוא "מפורסם" , מכובד הוא לא! להקיא עליו ועל אנשים כמוך שחושבים שזה בסדר! <וזה שבחברה שלנו בעיניי אנשים להיות שחקן כדורגל זה משהו מכובד זה רק מראה כמה החברה שלנו שטחית ורדודה..>

דעות של לקוח שהולך לזונה הן לא אוביקטיביות

לגבי חוש ההומור שלי..היית מת שיהיה לך מה שיש לי בזכות וגם מחסד עליון. אני מציעה לך לא לנסות לתגרות בגולשות עם התגובות שלך. לגבי "נערת הליוי שעושה לך ביד" מצידי תקרא לכל מי שמוכנה לגעת לך בזרזיריון איך שבא לך אבל רק לשם השכלה כללית ואם לא ידעת היא זונה אני למשל למדתי כמה שנים טובות אנטומיה,פיזיולוגיה ו10 שיטות טיפול הוליסטיות ואין מצב בעולם שנגעתי ואגע באייברים אינטימיים של הלקוחות שלי. אגב משפט מהתנך שפרושו בפשטותו כך: "אם באה צרה על גדולים, איך ינצלו ממנה האנשים הפשוטים?" ישתקו?. מה הקטע שלך?. למען האמת אני לא קונה את זה שאתה בן 20 מפני שאתה מתנסח כבוגר ומנוסה ולא בצורה החיובית. ולכן תרשה לי להציע לך להקשיב לעצתךוולהאלם דום. כמדומני ששמענו מספיק. הפרשנות שלך במיוחד בסוף הודעתך היום רק מראה בן אדם מגעיל אתה. להבא בבקשה אל תכניס את שמי להודעה שלך אני ממש סולדת מאנשים כמוך. בהצלחה ועזוב אותנו

calm down

אולי רק לי זה נראה ככה... אבל בשבילי למשל, לעשות מסאג' למישהי זה סוג של אינטימיות ברמות שקרובות ל"עשיה ביד" ובכל אופן לא רואה שום דבר רע (וגם שום דבר טוב) בכך שמישהי חושבת שהיא יכולה לשדרג את חשבון הבנק שלה בכך שהיא תתן אקסטרא בתור הרפיה/מסאג'יה/עשיה, (והיא אפילו לא מוכרת את גוף במקרה הזה) במקרה הכי גרוע היא תאלץ להתמודד נפשית עם המשפט "שאני אשפשף?" אבל מפה ועד להפוך אותה ל"זונה", יש מספיק תפקידים מהוגנים שמבחינה מוסרית יותר "גרועים" מזונה

פורטובלו, בחייך?! בוא נהיה חכמים יותר

תפנה את כל הדעות שלך לפורום עיסוי ותרפיית המסאז' ובוא תשמע דעה מאנשים מקצועיים שלמדו והשקיעו שנים בלימודים, אני אמרתי מספיק.

אבל אנחנו בפורום סקס ../images/Emo3.gif

ובכל מקרה אני כבר מנחש מה יהיו התגובות שם, ברור לי שמסאג'יסטיות מהסוג הזה גורמות לזילות המקצוע אבל השירשור הזה התחיל משאלה יחסית לגיטימית לפורום סקס... זה בערך כמו שאני אשאל בפורום "מאכלי גורמה של המטבח הפריזאי" מה דעתם על מקדונלדס

בתיה 39

New member
הכל רמאות

כי הבחורה עושה לך מעט מסג' כאילו ואז גומרת לך במציצה ומיד אחר כך בחדירה והעניין כולו מסתיים ב 20 דקות. אין פה עניין של זמן כמו מסג רגיל אלא לפי גמירות.

למעלה