מכבי תל אביב נגד פטרוקוב שידור חי לצפייה ישירה

• פותח הנושא Modu46
  • פורסם בתאריך
M

Modu46

Guest

מכבי תל אביב נגד פטרוקוב לצפייה ישירה​

לצפייה בשידור המשחק לחצו כאן!

מכבי תל אביב נגד פטרוקוב לצפייה ישירה , מכבי תל אביב נגד פטרוקוב לייב לצפייה ישירה , מכבי תל אביב נגד פטרוקוב לייב ,מכבי תל אביב נגד פטרוקוב שידור חי , מכבי תל אביב נגד פטרוקוב שידור חי לצפייה ישירה , מכבי תל אביב נגד פטרוקוב שידור ישיר , מכבי תל אביב נגד פטרוקוב לצפייה ישירה , מכבי תל אביב נגד פטרוקוב יוטיוב, מכבי תל אביב נגד פטרוקוב שידור חי לצפייה ישירה, מכבי תל אביב נגד פטרוקוב לצפייה ישירה , מכבי תל אביב נגד פטרוקוב שידור ישיר , מכבי תל אביב נגד פטרוקוב יוטיוב , מכבי תל אביב נגד פטרוקוב יוטיוב , מכבי תל אביב נגד פטרוקוב יוטיוב

W

wall3a

Guest
מכבי תל אביב תחל מחר (חמישי, 20:30 בספורט2) את העונה האירופית עם משחק ביתי בבלומפילד מול פטרוקוב חינצ'שט בסיבוב המוקדמות השני של הקונפרנס ליג. הצהובים רוצים להשיג מקדמה משמעותית לקראת הגומלין מולדובה, כאשר היא נחשבת לפייבוריטית מובהקת בהתמודדות. אל המשחק בבלומפילד יגיע הבעלים מיטש גולדהאר. הקבוצה מקרית שלום פתחה בצורה משכנעת את העונה עם 1:6 מדהים על הפועל באר שבע במשחק האירופאיות, שסידר לה גם מקום בחצי גמר גביע הטוטו. עם זאת, מאז אותו ערב מוצלח בטרנר בחמישי שעבר, במועדון התעסקו בעיקר בפרשת גרהאם סטאק, מאמן השוערים שנעצר לאחר שלקח חלק בקטטה במועודן בתל אביב. מאז סטאק סיים את תפקידו והיום מינו למחליפו את מייק סטואל, שמגיע אחרי 18 שנים בלסטר.

מאמן הקבוצה רובי קין סירב להתייחס לפרשת סטאק: "באתי לדבר על כדורגל", הבהיר במסיבת העיתונאים. לקראת המשחק הראשון שלו על הקווים בבלומפילד אמר: "אני מתכונן כמו למשחק נגד הפועל באר שבע, שום דבר לא ישתנה בהכנה, ניגש למשחק באותו כבוד ויחס שאנחנו נותנים לכל יריבה שמולנו. הכי חשוב הוא שאנחנו משחקים בבית ונוכל לראות את הקהל שלנו ונקווה לתת להם משהו לדבר עליו אחר כך. אחרי ההופעה בטרנר צריך להמשיך כך, להציב סטנדרט לאוהדים, אני מתרגש ומחכה למשחק הזה ועל פי איך שהשחקנים התאמנו השבוע אני מרגיש שגם הם".

איך הוריד את השחקנים לקרקע אחרי המשחק מול ב"ש: "לא הרגשתי שאני צריך להוריד את השחקנים לקרקע, הם נהגו במקצוענות ובתשוקה כפי שהראנו בשבועות האחרונים. אני רוצה שנהיה טובים יותר, ואמרתי את זה גם לשחקנים, אסור להיסחף אחרי משחק אחד שניצחנו בו 1:6. מבחינתי היה משחק, הוא נגמר וזהו. אני הרבה שנים בכדורגל, אני יודע איך הוא עובד. ברגע שתרגיש שאתה למעלה יגיע מישהו וייתן לך נוקאאוט. צריך תמיד להיות מאוזן. לא גבוה מדי ולא נמוך מדי. ולא ראיתי שהשחקנים מתנהגים בצורה אחרת, הם מאוזנים, הם יודעים מה הצוות מצפה מהם ומה הקהל מצפה מהם. האימונים היו טובים השבוע ואף אחד לא חשב על המשחק הקודם".​

למעלה