מכבי משפילה גם את נתניה 108-75

יו45

New member
מכבי משפילה גם את נתניה 108-75

אחרי שעשו מראשון נמושה עכשיו יעשו גם מנתניה , זה צפוי כל כך אבל כבר התרגלנו. סופו שוב מפגין דומיננטיות שגדולה על הליגה בכמה דרגות , מכבי צריכה לשחק עליו בכל הזדמנות כי זה מוציא את הקבוצה השניה משיווי משקל על ידי התסכול של אי היכולת לעצור אותו. בלו מטווח כאילו לא הזיזו את הקשת , אליהו וטל נראית טוב , פראגו ואיידסון עושים את העבודה ונראה שלפחות בליגה מכבי במצב טוב.
 
ירושלים סיבה לדאגה? או שההפרש יפחת

מה דעתכם? אני מחכה בקוצר רוח להפועל ירושלים. ולגבי הפרומו בערוץ 10 (המוקדם מידי) אני ממליץ להנהיג את זה קבוע. זה מחייב מסתבר לא?
 

waviram

New member
ירושלים חסרה שני שחקנים

סולומון פצוע ונעימי חולה (או שובת, לכו תדעו). אם הירושלמים יעלו לגמר (וכרגע זה נראה טוב מבחינתם), מכבי תצטרך להפעיל לחץ על יוגב אוחיון ואם הבחור הקשוח הזה יישבר וייפול, ירושלים תיפול יחד איתו. צריך לזכור שכל קבוצה שלקחה את גביע ווינר עד כה (שהשנה נקרא "גביע הליגה"), לא לקחה אף תואר למשך כל שאר העונה. אני מקווה שהפעם ניקח אותו ונשבור את המנחוס.
 

Comonist

New member
אף אחד לא יתרץ תירוצים ../images/Emo4.gif

בכל אופן, שיהיה אחלה משחק, ושהטובה בין השתיים תנצח. ובאותה הזדמנות, נזכיר שמדובר בספורט ובמשחק זניח ושולי וגם אוהדי מכבי יסכימו על כך, אז נא להשאיר ת'רובים והחרבות בבית ולבוא להנות ממשחק ספורטיבי ברמה גבוהה, עם שני קהלים שמבינים כדורסל ואוהבים את הענף הזה. והחלמה מהירה וטובה לשני גיבורי העל שלנו, סלומון ונעימי. אוהבים אותכם חברים
 

waviram

New member
ניתוח לאחר המשחק עם נתניה

אין הרבה מה להוסיף לאחר המשחק עם נתניה. מכבי נראית מאומנת מאוד, עם שיטה שעובדת יפה עד כה בשני צידי המגרש, ורוטציה ארוכה שנותנת דקות ראויות לכל 12 השחקנים שבטופס המשחק. ג'ף פוט שוב לא נרשם ולא שיחק. אני לא יודע אם הוא היה בכלל, וכנראה שבהמשך הוא לא יהיה. הנדריקס עדיין לא נכנס לעניינים אבל לאט לאט משתלב. כדיר נכנס 8 דקות לסיום ונראה יותר טוב מאתמול. אני מעריך שהייתה איתו שיחה כי הוא נראה קצת יותר מחובר למשחק הקבוצתי ופחות מוטרד בעצמו. הוא שוב החטיא 2 זריקות מהעונשין ולא הצליח בכמה ניסיונות מהשדה, אבל קלע 2 נקודות במהלך יפה, מסר איזה אסיסט ולקח כמה ריבאונדים. שמחתי לראות אותו מחייך על הפרקט אחרי הרבה זמן שזה לא קרה... פרקינס נכנס לתסכול בשלב מוקדם של המשחק בגלל תקרית לא נעימה שהייתה לו עם ברק יצחקי (יצחקי פירפר אותו עם פייק וקלע עליו שלשה ואח"כ נתן לו איזה צ'אפחה בראש. פרקינס החזיר באחת לפנים, קיבל בלתי ספורטיבית והורד ע"י בלאט לספסל), תקרית שהוא לא יצא ממנה עד הסוף. בלאט יצטרך לדבר איתו על זה כי אסור שהרכז המוביל שלך יהיה כ"כ "מושפע" מאירועים שקורים במהלך המשחק. אידסון ובורשטיין שוב עלו ביחד מהספסל ונראים כשילוב מבטיח לפחות בליגה. פארגו שיחק מצויין בדקות שלו על המגרש (הגיע לדאבל דאבל עוד לפני המחצית), וסופו כרגיל היה בלתי עציר. לאליהו יותר קל לשמור כשהוא לא מקבל פעם אחר פעם גארד מול הפנים. את המשחק הוא סיים עם 3 חסימות וכמה חטיפות, מעבר ליכולת המוכרת שלו בהתקפה. יש לליאור נתונים פיזיים שאמורים לעשות אותו שחקן חוסם טוב. אולי אם יעבדו איתו על תזמון וישנו לו את האוריינטציה בהגנה, נקבל ממנו יותר גם בצד הזה של המגרש. המשחק הסתיים בלמעלה מ- 30 הפרש מבלי שנתניה (שחסרה את ווטסון ושמוליק ברנר) נשברה. אבל מה שיותר מעניין אותי בכל הסיפור הזה הוא שאלת החיזוק. במשחקים האחרונים החוסר בקלעי מובהק לא היה ניכר. הפער היותר נראה לעין היה כשהנדריקס (שכאמור עדיין לא נכנס לגמרי לעניינים) שיחק בעמדת הסנטר. הדילמה הגדולה עבור בלאט ומכבי היא לא רק איזה שחקן להביא (סנטר או קלעי), אלא קודם כל האם בכלל להביא עוד שחקן. אני חושב שהבאה של קלעי יכולה לפגוע בלא מעט שחקנים שכרגע נראים בכושר טוב (פארגו, פרקינס, בורשטיין, אידסון ואפילו דריק). מאידך, אם יביאו סנטר, יהיה קשה להכניס אותו לעניינים מבלי לפגוע בשחקנים אחרים. תחת החוק הרוסי הנדריקס צריך (כמעט חייב) לשחק בעמדת הסנטר. אם יגיע סנטר זר, זה יפגע בכמות הדקות של הנדריקס בליגה ויפגע במוכנות שלו לקראת משחקי היורוליג, וזה עוד לפני הגיעה בכדיר (שידחק אל מחוץ לטופס המשחק) ובגרין. יש לבלאט חתיכת דילמה... לא הייתי רוצה להיות במקומו כדי לקבל את ההחלטה. אני חושב שבשלב הנוכחי עדיף לחכות, להשאיל את פוט, ולהשאיר את שאר הסגל כפי שהוא.
 

נמשל

New member
אחלה סיכום

לא ראיתי את המשחק אבל חבל רק שבלאט נתן לכדיר 8 דקות בסוף המשחק ולא ניסה לשלב אותו קצת קודם ליותר דקות.
 

lb22

New member
נתניה נשברה...

היא נשברה פעמיים במשחק הזה. פוט היה במשחק וגם בטעות קיבל ממני מכה בראש ... (הבחור הזה גם שהוא יושב הוא גבוה) ולא כולם קיבלו דקות ראויות , בלאט לא ככ מחבב את כדיר אם הוא משאיר אותו על הספסל כל המשחק כמעט. למכבי יש בעיה אחת גדולה מאוד , ששחורצי לא משחק המשחק לא זורם שהוא כן משחק הוא זורםן מצויין , בנוסך אחרי שנגמר לו האוויר הוא לא יכול לקפוץ כמעט בניגוד לזינוקים שהוא דפק בתחילת המשחק למשל. כרגע לדעתי צריך להשאיר את הסגל כמו שהוא מינוס פוט שילך לאנשהו לשחק לא צריך לרוץ ולקפוץ ולהחתים שחקנים מהר בלי לחשוב ולראות איך הקבוצה נראת.
 

waviram

New member
קשה לי לקרוא לזה שבירה

בריצה 20:0 של מכבי ברבע השני הם פשוט היו חסרי אונים לאיזורית הלוחצת של מכבי. הם ניסו הכל ובקושי הצליחו לעבור את החצי... לא נראה לי שבלאט לא מחבב את כדיר. אתמול כדיר קיבל 16 דקות ושיחק יותר מהנדריקס ומגרין. לדעתי היום בלאט החליט שהוא רוצה להכניס את הנדריקס לעניינים ובגלל זה כדיר שיחק פחות (אם בלאט היה שם את הנדריקס וכדיר ביחד המשחק היה נתקע ולשניהם היה יורד הביטחון). במבט ליורוליג, כרגע הנדריקס הוא החוליה החלשה. נקווה שעד ליום חמישי הבא זה ישתנה... (צריך לנצל את המשחק ביום ראשון נגד גליל כדי להכניס אותו לעניינים מול העייפות של קוז'יקארו והדקיקות של כל השאר שם).
 
הכל נכון

לליגה הישראלית. באמת צריך לגמגם באירופה בשביל להבין שמול קבוצות אירופיות שמספיק חזקות בפנים בשביל לא להצטרך לצופף חזק בפנים ולכן משאירות את הגארדים של מכבי חופשיים - זה לא יילך? היה אחלה משחק והכל , אני עדין הייתי רוצה לראות את מכבי מול לאבוראל בשביל להבין לאן היא הולכת הליגה שלנו משנה לשנה הופכת למדד לשום דבר בעיקר.
 
למעלה