מי שרוצה לשמוע מי המועמד האהוב על העם שיגש לאתר שמקושר

phantom

New member
מי שרוצה לשמוע מי המועמד האהוב על העם שיגש לאתר שמקושר

@tagel

New member
פפפפפפחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

פפפפפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תודה נשם מזמן לא צחקתי צחוק בריא. נשיקות אוהבת תגל

ענק!!!

מתאים לי ג`ינג`י... איתו כל יום יהיה כתום.. שנקרא לו לראיון בתפוז? ;-)

Purple Mushroom

New member
לא הבנתי ,

לא ראיתי . כי אני לא רוצה להתקין את Media direct player של מיקרוסופט . כמה שפחות תוכנות . כמה שיותר מהר המחשב רץ (ליפעמים זוחל )

dzdz

New member
לא ממש

מהיכרות אישית עם הנ``ל עדיפה ללא ספק מועמדותך שלך(או של כל אחד ממשתתפי הצ`אט-כמעט).שליו

פנטום אחי נס נס פרנס שמעון

פנטום אחי אני מבין שגם אתה שומע 103FM אז ורד`ה רזיאל ג`קונט מוסרת לך תזרקי אותוווווווווווווווווווווו ואיריס קול מחכה לך ביום חמישי בתכנית השידוכים בין 00-02 וזהבי רוצה שתתקשר לבמה המרכזית אולי אתה תציל את ברדוגו מהשגעון פנטום שמעתי את הגינג`ל של פרנס ואני אומר לך אני יותר טוב ממנו אני מוכן לוותר על הכסא שלי לטובת הילדה ששרה לכל אחד יש בתכנית של דידי שאומרת אני בעצם כלוםםםםםםםםםםם

קסם*

New member
קפצתוששש ופנטום:))

היתי חייבת להגיב כי גם אני שומעת את 103FM וחבל``ז קפצתוש לגבי הילדה היא ילדתו של דידי אתה יודע נכון? ויותר מכל אוהבת את ורדה שזורקת את כולכם סתםםםםםםםם לא יכולות בלעדיעם בידידות קסם-בת

למעלה