מי שעדיין לא עשה

air junkie

New member
והמקליק ה100 יזכה ב

המון כבוד!!

sgebay

New member
יפה מאוד - לייקתי

נראה מעניין הקישור ל dual snowboard

HelloweeN

New member
הייתי בין הראשונים ללייקק

ובנתיים מה שאני מקבל זה סקירות שלג בכל מיני אתרים. יש SNOW-FORECAST בשביל זה ובכלל, אני דורש ערך מוסף!

air junkie

New member
סקירה זה מעולה אבל

סקירה עם תמונות זה אדיר!

מעבר, יש עוד המון תוכן ואנחנו מנסים להקיף כמה שיותר. יש מינימום 9 פוסטים ביום שכוללים תמונות וסרטונים, חידושים ותוצאות אירועים ו...

אסור לשכוח שכולנו עובדים ומנצלים כמעט כל דקה פנויה כדי לעדכן בשביל שלא ישעמם לחובבי השלג בפייס.

אני אישית שמח שאתה עוקב ומקווה שתקבל ערך מוסף. אגב, מה היית רוצה לראות יותר?

יום הסנובורד העולמי שמח לכולנו!!!!

HelloweeN

New member
המממ....

משעשע, כי בדיוק סיימתי לבנות מין פורטל בוורדפרס שעוסק בדיוק במה שאתם עושים (פחות או יותר) אבל אני לא מוצא זמן לעדכן אותו ולתפעל אותו...

בכל אופן, הדבר היחידי שהייתי רוצה לראות יותר זה מידע בלתי תלוי, יותר חברות בוטיק ופחות מסחרה מיינסטרים, יותר פאן אישי וחווייתי מאשר COPY-PASTE מאתרים אחרים (יש לי מספיק סקירות שלג מסקי פס, ותמונות של אנשים שקנו סנובורד מ'אוף פיסט'), ובכלל, מאוד הייתי רוצה לראות עמוד שעוסק כמה שיותר בחווייה עצמה ממקור ראשון.
נגיד, העמוד הזה: http://www.facebook.com/pages/יומנו-של-בטלן-סקי/141000862622259
הוא ממש מגניב, וממש ממש מענין היה לקרוא את הפוסטים של הבחור, וחבל שהוא לא כותב יותר. אולי תיצרו איתו קשר ותעשו איזה שיתוף פעולה?

בכל אופן, אני לא מכיר את הנפשות הפועלות מאחורי המיזם שלכם (נראה לי שזה לטובה) ואני מקווה שכן תצליחו ליצור תוכן מענין ומגניב. אני אולי אצטרף אליכם בהמשך

air junkie

New member
לקחנו לתשומת ליבנו

סתם הבהרה לגבי מהות הדף. יש הרבה גולשים שלא מתמצאים בחברות השונות או שפשוט לא מבינים יותר מדי אנגלית ולא יודעים או שאין להם זמן וכח לעקוב ולבדוק.
בדיוק פה אנחנו נכנסים לתמונה ומשמשים כמרכזיית תוכן שלג. מסננים חומרים פרסומי וסתם לא יעיל (לדעתנו) ומפיצים את השאר עם הרבה כוונה (שלא תמיד עובדת) שלא להציף יותר מדי את הניוז פיד. אגב, מעולם לא פירסמנו תמונות גולשים שקונים ציוד או לופטגישפט של סקי פס. אנחנו מעל זה. מהצד השני אם יש תחרויות נושאות פרסים או סתם חלוקות ציוד אנחנו הראשונים שנפרסם.

אגב, אם ראית משהו מעניין שאנחנו פספסנו אתה וכל השאר מוזמנים להעלות אותו על הקיר. אם נמצא לנכון נפרסם בצורה מוגדלת.

HelloweeN

New member
מגניב מאוד,

ושיהיה בהצלחה

מי יתן והדף שלכם ישאר אינדי אמיתי ולא יהיה קשור לחנות/יבואן/"נבחרת" סקי או סנובורד כזאת או אחרת.

למעלה