מי שבשבילו אנדלס ריבר עובר

tzvika321

New member
הייתי מאשפז אותו ואת גילמור בפלטשר ממוריאל, בית מחסה לפרוגים

מזדקנים, שם הם יוכלו לשחק זה עם זה בצעצועים שלהם ולהפחיד את הרוחות בסולואים ואינפופים בלתי נגמרים.
החדש הזה של איאן הוא לא במקרה עבה כלבנה חלק ג?

tzvika321

New member
ומעניין לעניין באותו עניין, איך אורזים פרוייקט?

אלן פרסונס והפרוייקט שלו באים לארץ בתחילת פברואר.
-פיהוק-
האמת שאת אלבום המהמרים מאד חיבבתי בזמנו. כל השאר היה טרחני ויותר מידי סביב הרעיון של קונספט. אם יש מישהו שלקח את הרעיון של הקונספט צעד אחד יותר מידי, זה בטח היה אלן.

tzvika321

New member
ולחדשות הבאמת מעניינות: בלונד רדהד, ברבי, תל אביב, מרץ 2015

https://www.barby.co.il/showcat.aspx?id2=1091

ולקטע הבאמת מוזר: אלן פרסונס, היכל נוקיה
בלונד - ברבי.
הלהקה המעניינת, העכשווית, צפויה למלא מועדון. הטכנאי של דרק סייד, שעברו כמה עשורים מהפעם האחרונה שיצא לו משהו ראוי לשמיעה - איצטדיון כדור סל.
עולם הפוך אני רואה.

oren29at

New member
תגיד לי, פרוג'קט לא נפח את נשמתו?

ככל הזכור לי האלן פרסונס פרוג'קט הורכב מאלן פרסונס ,להלן "אלן פרסונס", והבחור השני, להלן "פרוג'קט". כמדומני שהבחור השני איננו בין החיים, מה שמשאיר את פרסונס לשאת בעול לבדו. אולי ההופעות שלו הן נסיון להעביר את העול לעוד אלפי אנשים בכל ערב.
&nbsp
באופן עקרוני, המילה "פרוייקט" בהקשרים מוזיקליים גורמת לי לחלחלה עמוקה. אני מעדיף מוזיקאים שעושים מוזיקה, ולא כאלה שמגישים פרוייקט.

השני אכן מת, לפני שנים.

בחור עם שם סקנדינבי - אני מתעצלת לחפש. ה"פרוייקט" נקרא כך כי זה לא היה הרכב; פארסונס היה מצלצל לחברים ומבקש מהם לבוא להקליט, קטע פה וקטע שם. רובם היו נגני אולפן שהוא הכיר במהלך שנותיו כטכנאי הקלטות. היה אפשר לחשוב שמרוב כסף הוא יישב בבית בלוס אנג'לס וישמין, אבל כנראה הנכדים רוצים פלייסטיישן או משו (אקסבוקס?).

oren29at

New member
וולפסון זה שם סקנדינבי?

יותר שם של מחלף באזור חולון. אולי את מתבלבלת עם באנג ואולופסן (B&O), חברה דנית ליצור מוצרי אלקטרוניקה בידורית שנראים מיליון דולר ועולים מיליון דולר.
&nbsp
הנה דוגמה. יש אנשים שמריירים על דברים כאלה
&nbsp
http://www.beoplay.com/products/beoplaya9?_ga=1.253867016.1453315598.1417558942
&nbsp
יכול להיות שהנכדים של פרסונס רוצים מוצרים של באנג ואולופסן לזכר וולפסון?

לא יעזור לך להעלות תמונות פורנוגרפיות

של ג'אדג'טים, שכן לאור חסרון כיס כרוני (עד שאמצע עבודה חדשה), אני נמנעת מלצפות בנ"ל.

Barmelai

New member
היית רוצה אחרת?

בשביל להקות כמו בלונד רדהד המציאו את הבארבי. ההופעות שלהם בנויות למועדונים. כך גם הבריאן ג'ונסטאון מאסקר, אוף מונטריאול, מרק לנגן וכל מי שעושה רוק מעניין באמת. הסידור של היכלות, אצטדיונים ופארקים הוא יותר מסלול פנסיוני במסווה של הופעת רוק בשביל האמנים וערב שירה בציבור במסווה של הופעת רוק בשביל הקהל.

למעלה