מי שאוהב את linkin park ?

icedark

New member
מי שאוהב את linkin park ?

לינקין פארק יש להם את האלבום הכיייייי חם עכשיו רציני כול שיר להיט נדיייררררררררררררר חולה עליייהםםם מי עוד חושב שהם להקה ענקית?

metal head

New member
אני אגיד לך מי עוד חושב ככה...

אף אחד!!! אנחנו פה לא שומעים ראפ, ותפסיקו כבר עם הלהקות האלה, נמאס לכתוב את אותן ההודעות כל יום בקשר ללהקות ראפ כאלה!

shay or eli

New member
לינקין פארק הם לא ראפ

הם רוק מעורב עם ראפ, וגם זה פחות מכל מיני להקות אחרות. ועל האיכות שלהם זה כבר ויכוח.

shay or eli

New member
תיקון

ועל האיכות שלהם זה כבר ויכוח=ועל הויכוח שלהם זה כבר ויכוח אחר.

Charlotte

New member
או קיי....

דיי, למה להשתיק? עם הוא אוהב את זה, אז שידבר, אולי בכל זאת יש פה מישהו (אני לא אומרת שאני, אבל בכל זאת) שכן מקשיב להם? מאיפה לך?

a_duck

New member
כמו שאמרתי כבר יש בשביל זה

פורום מוזיקה שחורה

ווי איזב מעולים....

הם כאילו ענקיים כאילו בכלל לא ממוסחרים ובכלל לר ראפ-פופ-רוק והמזל שהליפו את הדיסק הכי חם עכשיו כי יש לי כבר יותר מידי את האלבום החדש של ריקי מרטין(ציניות) את קונה דיסק בגלל שהוא הכי חם עם הוא הכי חם זה סימן לא לקנות אותו דווקא כי בדרך כלל(99 אחוז מהפעמים) זה דיסק מיסחור דביק ביותר

*Dark Of Night*

New member
אם אין לך משהו נחמד לומר....

מוטב שלא תגיד כלום... משפט חכם. חבר´ה שמענו שאתם לא אוהבים את לינקין פארק, לימפ ביזקיט וכו´ וכו´... אז לא עדיף לתת להודעות כאלה להדחק לתחתית הפורום לשם הן שייכות במקום להקפיץ אותן ע"י קטילות ציניות נשנות וחוזרות כל שני וחמישי? "ותחשבו על זה..." Dark *תלמדו להתעלם משטויות

BlackShadow

New member
יווווווו......איזה מגניב!!!

איזה גבר אתה מקשיב להבי מטאל! הלינקין פארק האלה כבדים בטירוף

AmOrPhiS

New member
די!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כבר נמאס מהגישה הזאת אנשים קלטנו שאתם לא אוהבים אותם גם אני לא אוהבת אותם אבל אין לכם המ לעשות בקשר לזה- לינקין פארק, פאפא רואץ´ ושות´ כן קשורים לרוק כן גם מעורב בהם ראפ אבל הם עדיין רוק!!!!!!!!!!!!!! נכון הם חרא! אבל זכותו של הבנאדם לשמוע מה שהוא רוצה לשמוע בלי שאם תקטלו אותו בגלל שמה שהוא שומע לא לטעמכם

BlackShadow

New member
סבבה

שישמע מה שהוא רוצה אבל כמו שאני לא אדבר על סלייר בפורום מוזיקה אלקטרונית שלא ידבר על לינקין פארק בפורום רוק ומטאל. אולי פשוט תורידי שיר אחד...אחד של לינקין פארק ותביני למה זה לא קשור למטאל או לרוק.

Wyld stallyn

New member
כן

ההגדרה שלך עד עכשיו היא הכי נכונה.... ללהקות האלה באמת אין קשר למטאל או לרוק ואי אפשר לקטלג אותם כי הם לא קשורות למושג מוסיקה כמה אפשר לחזור על זה? אלה סתם להקות עלובות שמנסות להיות כבדות וקשוחות ליד בריטני ספירס וחברותיה (ולא מצליחים בזה כל כך) אין להם שום ערך מוזיקלי ואי אפשר לנתח אותם מוזיקלית... ואין להם שום לרוק על מטאל אני לא מדבר בכלל... למה בזמן האחרון מחשיבים כל להקה שיש בה גיטרה ותוף למטאל?

BlackShadow

New member
להקות כמו לינקין פארק נוצרו...

כתוצאה משומעי המטאל שהפעילו לחץ על אם.טי.וי שישמיעו רוק בערוץ. אם.טי.וי פחדו שזה לא ישתלם להם לשים שירים של סלייר כי אין בקליפים שלהם בחורות עם ביקיני וזה לא ימכור אז הם החליטו לייצר להקות משלהם. להקות כמו פאפא רוץ´, לינקין פארק, לימפ ביזקיט. זאת התשובה של אם.טי.וי לכל אוהבי המטאל. אלו להקות שנוצרו בדיוק באותו התהליך כמו ווסטליף....

למעלה