מי רצה לעתור לבג"ץ?

מי רצה לעתור לבג"ץ?

יש כמה דברים שציבור המתלוננים חייב לדעת: א} אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש(המבין יבין) ב} לכל הבכיינים למיניהם שטענו לגזענות.כאשר מישהו מסויים אדם.גוף,חברה,תאגיד וכו' מחליט לעשות מסיבה או אירוע כלשהו,לא חייב הוא לכניס או לארח את כל המוזמנים ואת כל האוכלוסיה הבאה למקום.קל וחומר כאשר זה כרוך בתשלום. מחר מחרתיים החליט המשורר לערוך אירוע כזה או אחר במקום מסויים,והחליט המשורר כי בעלי קרחות,שיער ארוך,שפמים וקנים לא נכנסים,ראשי הוא לא להכניס אותם למקום,המשורר הוא בעל המקום ומחזיק המקום בפועל(דוגמאת שוכר ומשכיר הדירה)השוכר לא חייב להכניס את משכיר הדירה שהוא בפועל בעל הבית מאחר ונחתם חוזה בין צד א' לצד ב' כאשר צד ב' הוא מחזיק הדירה בפועל ולצד א' אין שום זכות או קשר לדירה כאשר היא באחזקת צד ב'... מה שנותר לכל אלו שאינם בני 35-25 לעתור לבג"ץ או לכנסת לשינוי החוק ולהיות בטוחים כי יקפלו את הזנב וילכו הביתה בבושת פנים... אני גם ממליץ לא לחשוב בכלל לקחת עו"ד ולחסוך את כספכם מאחר והוא יראה בבית המשפט כליצן חצר ובסוף יקפל את זנבו,עניבתו,וחליפתו ויברח משם כמו טיל באליסטי לפני שמישהו יספיק בכלל לראות אותו בורח.(ציבור המתלוננים) שבו בבית עם כוס קפה ותתחברו בזמנכם החופשי למציאות במדינת ישראל!!!

גם אני אפגוש את החברים שלי מפורום מסיבת יום העצמאות במסיבת העצמאות של תפוז אנשים!

למעלה