מי רוצה לראות את אורי יפה משתגע ??

geostant

New member
מי רוצה לראות את אורי יפה משתגע ??

כאורי יראה את התמונה שצרפתי להודעה זו הוא ישתגע... יתחרפן... ידפוק תראש בקיר... בקיצור חבל לו על הזמן... חחח קטעים איתך אורי (תקנא !)

מ ס ט י ק

New member
גם לי יש כזה כרטיס...

אבל שכחתי על איזה כינוי רשמתי והמ הסיסמה שלי... אז יש לי רק כרטיס

geostant

New member
של DEVELOPER ?

לא נראה לי, יש לי רשימה של כל אלה שיש להם כרטיס DEVELOPER בארץ אני בטוח שאתה לא שם ברשימה.

מ ס ט י ק

New member
יניב! אתה לא זוכר אותי מאתמול?!

אני בת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא אין לי של מפתח.. יש לי רק קלאב נוקיה.. לא שמתי לב לפרט הקטן שכנראה משנה מאוד! מורן

geostant

New member
ברור שאני זוכר מורן... חחח ../images/Emo24.gif

אבל בכנות זה פרח לי מהראש באותה שנייה... |SORRY |4u

rroo

New member
שניה

יש שני סוגים של כרטיסים...? לי יש כרטיס כמו שיש בתמונה יש עוד סוג אורי...?

הכרטיס שלי!

כל הפרטים תמצאו ב clun.nokia.com לא לנדנד. מי שרוצה כזה כרטיס צריך קרובים באירופה.

geostant

New member
טעות...

1) זה לא DEVELOPER חה חה חה 2) לא צריך שום קרובים באירופה בשביל זה... פשוט בכתובת רושמים ISRAEL בענק, ככה עשיתי עם כרטיס כמו שלך. עם DEVELOPER לא עושים ככה... משלמים עליו

geostant

New member
תשובה

כרטיס רגיל אין לי מושג מה נותן... כרטיס DEVELOPER אומר שאני מוכשר להתעסק בנושאים מסויימים (לפי מה שכתוב בתעודה שקבלתי איתו) בגדול פיתוח אפליקציות GEOS, SYMBIAN ועוד כמה שפות (בצורה רשמית) וכן שינוי מעגלים מקוריים של NOKIA לצרכים אחרים מבלי לעבור על החוק. קבלת כרטיס מותנת בקורס.

AndrewV

New member
והרשה

אתה רשמת את הIMEI של המכשיר שלך ? ואיך רשמת את המספר שלך ?

castroman

New member
../images/Emo41.gif לי יש יוןתר שווווהההה ../images/Emo41.gif

לי שלחו לפני יומיים איכשהו רשיון שאני מתכנת מכשיר של מיקרוסופט לפיתוח pocketpc 2002 ןsmartphone 2002 אחד לפיתוח של מחשבי כף יד והשני לפיתוח של מכשירים סלולריים.... קיבלתי דיסק עם תוכנות לפיתוח ואין לי מושג מה עושים איתם... אביאל

למעלה