מי מכיר? מי יודע?

אי.טי

New member
מי מכיר? מי יודע?

היי אני צריך את עזרתכם - מישהוא יודע איך מתפקד הפלייסטיישן 2 בתור נגן די.וי.די? השאלה היא גם אם טכנית ניתן לנגן בו דיסקים צרובים (והאם הוא מולטי-זון),וגם מבחינת איכות האם הוא ברמה של נגני הדי.וי.די שקיימם בשוק באיזור המחירים של 1000 ש"ח (לדוגמא טושיבה או lg) אשמח אם תענו לי ותעזרו לי לקבל החלטה נכונה

עד כמה שידוע לי, וזה לא הרבה...

שדרוג ה-PS2 לרמה שאתה רוצה... תעלה בערך כמו מחיר של מכשיר DVD יעודי ונוח יותר לשמוש.

1337hAx0r

New member
היה לי פי אס 2

ולא היה הבדל בינו לבין נגן טושיבה אחר שהיה לי באיכות התמונה והקול. קח בחשבון שהוא פחות נוח לשימוש,ובשביל להפוך אותו למולטיזון תצתרך להשקיע עוד כ450 שקל בשביל כרטיס זיכרון חדש ותוכנה DVD REGION X.

1337hAx0r

New member
היה לי פי אס 2

ולא היה הבדל בינו לבין נגן טושיבה אחר שהיה לי באיכות התמונה והקול. קח בחשבון שהוא פחות נוח לשימוש,ובשביל להפוך אותו למולטיזון תצתרך להשקיע עוד כ450 שקל בשביל כרטיס זיכרון חדש ותוכנה DVD REGION X.

Croc

New member
אני קניתי פורץ איזורים אחר......

עלה לי רק 90 ש"ח. זה אכן עובד רק שיש לי איזו בעיה ש-PS חושב שיש לי TV 16:9 ומותח את התמונה. בינתיים לא הצלחתי להיתגבר על זה. לא שניסיתי יותר מדיי...... גנאדי

כל מה שאני טוען הוא....

שבמחיר השדרוג תוכל לרכוש מכשיר DVD לבית. זה לא משנה את המחיר לPS2 בסיסי בכלום... השדרוג גם למולטי-זון, גם לצרובים הוא לא זול. אם תרכוש PS2 חדש ולא משודרג, תצטרך להוציא את הכסף על השדרוג לזה... ובכסף הזה, תוכל לרכוש מכשיר DVD. זה כל מה שניסיתי לומר.

בוי'נה ידידי, עלית על זה לבד..

אם אתה רוצה ואוהב לשחק ב PS2 - אז ה DVD הוא אחלה בונוס. כל שיקול לקניית הקונסולה לצורך ניגון סרטים ודיסקים עם אופצייה למשחקים, הוא, לעניות דעתי, שיקול לא נכון. איכות הקול טובה מאוד - קיימת יציאה אופטית כך שהפענוח עובר לרסיבר. איכות התמונה גם היא סבירה. בפחות מ- 400 ש"ח ניתן לקנות חבילת שלט אלחוטי + דיסק מולטיזון + כרטיס זיכרון, דבר שהופך את הקונסולה ל- DVD FRIENDLY, מה גם שכרטיס הזיכרון, הינו אביזר הכרחי לגיימר. צרובים - אם התכוונת לדיסקים של מוסיקה - הקונסולה מקדמת אותם בברכה. משחקים צרובים - כאן תצטרך לקדם את בוא המשיח. כנגן DVD הקונסולה ממש לא נוחה לשימוש, וזה בלשון המעטה. שליטה בסיסית, ממשק תצוגה רק בטלויזיה - וגם הוא לא משהו, הכנסת דיסק המולטיזון בכל פעם מחדש, וחוסר תמיכה בטלויזיות שאינן מולטיסיסטם. במחיר השדרוג לא תוכל לקנות DVD סביר, הכל עניין של סדר עדיפות/חשיבות/גיימריות. בהצלחה.

למעלה