מי מחפשים?

rahel1003 אני כבר

שנה ועשרה חודשים אחרי מותו אבל עדיין מתאבלת ונראה שהאבל יקח עוד הרבה מאוד זמן לי זה לא יעבור מהר כל כך למרות שחשבתי שאני יוצאת מזה הבנתי השבוע שאני תקועה עם הכאב שלא מרפה

mlaor2

New member
שנת אבל?

למה התכוונת בענין הכבוד ? אישה חייבת לשמור רק חודש אחד של אבל, ואח"כ לפי מה שהיא מרגישה. יש אנשים שמרגישים צורך להתאבל על יקיריהם כל החיים, ויש אחרים שלא מסוגלים לחיות לבד וממהרים למצוא בן\בת זוג. אי אפשר לשפוט , וגם אחרי שאני נמצאת במקום של אלמנות, עדיין אין לי רשות לשפוט, כי כל אחד וצרכיו, כל אחד והרגישויות שלו. ואף אחד לא יקבל צל"ש על ששמר על אלמנותו לאורך שנים, פשוט חבל על הזמן. החיים קצרים, ובן הזוג שאיננו לא "סופר" אותנו כבר!

זכרו והאבל שלי

שנה וחצי מאז שהלך ממני , ו"חיה"את זכרו לצדי ,מלווה אותי בכל , אבל חיה מבלה ונהנהת מחיי החדשים, השונים כל כך ממה שהיה לנו , ברור שיש מצבים שכואבת שמרגישה יותר בחסרונו , זה קורה בעט שמחה גדולה במשפחה ,זה מלווה אותי בחגים ,בארועים משפחתיים, וברור שעכשו כאשר תלויה בעזרת הזולת חשה מאד את חסרונו , והכאב מתעצם .. אבל מסתכלת על חצי הכוס המלאה ..וגאה בבני ,שלמדו מאביהם , שלשום,כשהיתי בחדר המיון, האחות והרופא היו המומים מצורת הטיפול של בני בי , והוא אמר להם היה לי מורה טוב ... אז מלאך שלי
יורשך לא מבישים אותך ... מרימה כוסית לזכרך
וממשיכה לחיות . ומקווה שאמצא את הזוגיות שמתאימה לי היום ,והיא תהיה שונה כי צרכי השתנו.. ואתה תחיי בלבי ותלווה אותי לנצח ..

batel500

New member
הפסקתי לחפש

כוכב זוהר 2 שלום גם אני באוטו מצב כמו שלך אני בת 50 שנתים וחצי אלמנה התחתנתי בגיל מבוגר 32 היתי נשואה 15 שנה כשהיתי צעירה חיפשתי וחפישתי אבל זה לא היה רציני עד שבגשתי את בעלי זל אנחנו באותו גיל הינו יש פיתגם שאומר אצל מה שאת רטצה לא בא כל כך מהר שאת לא תירצי זה עבוא לבד זה גורל זה יבוא עם הזמן אין לך מה למהר

chaim x2

New member
מי מחפשים?

מעניין אותי לשמוע ... כאשר אתם/ן מחפשים/ות בת/ן זוג חדש/ה, האם אתם/ן נמשכים/ות דווקא לאלה שנראות/ים כמו בת/ן הזוג שנפטר/ה?? אצלי זו ממש תופעה - מה זה אומר? זה בריא? חיים

mlaor2

New member
נכון

פספסתי את הסדר וטעיתי , מבקשת סליחה מנסיכת הכוכב.

חיים יקרי ,זוגיות =פשרה וכבוד../images/Emo23.gif

מה מחפשת??? היה לי מרכיבים מעולים למתכון שהצליח , בודאי שהיתי רוצה את אותם מרכבים , אבל לא מאמינה שאוכל למצוא ,כל אדם והמיחד שלו , אבל ברור שאמשך לאותו טיפוס דומה , מנסה לא להשוות לזרום עם ההצע .. ויודעת וזוכרת ,שפשרה היא אמא של כל שותפות, וזוכרת שהיתי מאושרת ,אבל גם עצמתי עיין לא פעם , התעלמתי מנטיתו לסדר המופתי , לאיחורים הכרוניים שלו לכל מקום, לא יודעת עד כמה היום אוכל להתפשר ..... מאחלת לכולם למצוא חבירות ,שותפות ,זוגיות ואהבה .. טלי

הפסקתי לחפש

יש כמה דברים עקרונים עליהם לא מוותרת : כמו שלא רוצה בן זוג מעשן , שעליו להיות יהודי מסורתי או שעליו להיות גבוהה ממני ואחד שאומר אמת ושום שקר לא עולה על לשונו משהו שחווה זוגיות והורות , שמחובר לשקט ולשלווה . אם נקרה בדרכי איש כזה אבדוק את הקשר אבל לחפש במיוחד ממש לא בנויה למפגשים המונים או לאתרי הכרות לשמחתי אני חשופה באינטרנט כך שנוצרים הזדמנויות למרות שאני לא יוצאת מהבית מטעמי שנת האבל של אמי

מי שמחפש לא מוצא

הכל עניין של קליק לא בעד אתרי הכרויות וכו' היה מישהוא ואפילו מעט צעיר ממני אבל זה לא היה זה הוא היה רציני ורצה חיים משותפים עבורי הוא היה ידיד ותו לא בשלב זה עדיין לא מסוגלת שיגעו בי חוץ מזה שאני מאמינה בגורל

CHEN39

New member
לחיים

אני דווקא מוצאת את עצמי נמשכת עכשיו לגברים שוני לגמרי מבעלי ז"ל. לא יודעת אם זה במודע או לא... אולי זה סתם במקרה. לא ניתן כמובן לשחזר את שהיה. זה כל כך קלישאתי שאפילו מיותר להעלות זאת על הכתב. אבל בכל זאת, צריך פשוט להיות פתוחים לנסות. אנחנו היום פחות בעמדה של פשרה. הטוב ביותר או כלום. היתה לי זוגיות מופלאה ומיוחדת עם בעלי. אין לי צורך היום לחוות את אותן עוצמות או לממש את הזוגיות באותה הדרך. אבל אני יכולה לומר שאפשר בהחלט להנות ולהרגיש סיפוק גם מזוגיות מסוג אחר. פחות אינטנסיבית, מותאמת למצבי היום. היתה לי זוגיות כזאת שהסתייימה לפני 3 שבועות. לימדה אותי רבות על עצמי. בהצלחה. וסוף שבוע נעים לכולם.

כוכב זוהר צודקת,מה זה לחפש?

למצוא זוג(ה) זה לא כמו לחפש עבודה , בית, או תמפתחות של האוטו, יש היצע ביקוש ואם אין קליק כמו שהגדרת זו עוגמת נפש למחפש(ת) כולם רוצים לממש אהבה אבל כל אחד בדרכו שלו,ומי שנאהב פעם מאד קשה לו בלי זה, ולשאלתו של חיים פותח השרשור, אני לא חלמתי ולא מדמה גם אפילו למצוא העתק של בעלי שהלך לפני 4 שנים, מהסיבה הפשוטה לא קיים מישהו כמוהו הוא היה איש מיוחד במינו ואת זה אמרתי גם בחייו, גמני מאמינה בגורל שאחכה לו?

מממ... שוש אם את רוצה

לחכות תחכי
אם לא אז למי את מחכה?
ונראה לי שכולנו אומרים שבן או בת הזוג שלנו שעזבו לעולם הבא היה מיוחד במינו בדרך שלו

באמת למי אני מחכה?מתבוננת בכוכבים

וחושבת איזה
יפול ישר לידיי
בטח שאני רוצה,אבל יש דברים בחיים שאנו דווקא נורא רוצים וידיינו לא משגת, אז יופי טופי יש בחור זה או אחר שמת עלייך ומוכן לתנאייך אבל שומו שמיים לא בא לך עלייו, אני מחכה לאוהב הלא נשוי שיאהב אותי ואני אותו,ואם לא? אמשיך לחלום בשארית חיי,,

חחחחחחחחחח שושי גורל ?

האם הגורל קובע את עתידינו ? אנו קובעים מה יהיה איתנו , כיצד נתפקד ,ומה עתידנו , נזרע נקצור , לא נזרע לא יהיה מה לקצור , ניצא נבלה נכיר אנשים , הזוגיות תגיע , נשב בבית ונבכה על מר גורלינו , דבר לא ישתנה . כנ"ל בכל דבר בחיים .. "הכל כתוב והרשות בידינו" מכעס אותי שאנשים "מאשמים" את הגורל ..

אווווווו לא ים רגוע? אני לא מאלה

שבוכה על מר גורלן,,כשתכירי אותי תיווכחי
להיפךךךך,, אני מתוקת גורל ששרדתי מצרותי. והנה שיר לכבודך להמחשה,

../images/Emo24.gifהבנתי אותך שושי וצחקתי איתך

על הצפיה שהגורל יבנה את חיינו , והשיר מקסים ובמקום ...

בנות נראה לי ש....

לא הבנתן את הכתוב אז הסבר פשוט וקל אני מאמינה בגורל כי הגורל מזמן לנו את בני הזוג איתם נחיה נבלה נהנה בחיינו לכל אחד או אחת כתוב מי יחיה איתה ואיך העובדה היא שמכירים פה ושם נפגשים או שהדרך ממשיכה עוד פעם או שלוש שנה או שנתיים אבל זה לא זה לא מתאים ואז מכירים עוד ועוד ולאחר כמה ניסיונות פתאום מכירים את האחד או אחת שזה הגורל והכי מתאים לנו

למעלה