מי למעלה...?

• פותח הנושא נווהשאנן
  • פורסם בתאריך
נ

נווהשאנן

Guest
אני רואה עכשיו סדרה נחמדה בשם 'אחוות החיות'. שמתי לב שכמעט בכל סצנות הסקס הלא מעטות שיש שם, האשה 'רוכבת'.
מה נסגר?
יש לי חשד שזה פשוט נוח לבמאי להראות את גוף סקסי של אשה ערומה, או שמא אני לא מעודכן וכולם מזדיינים ככה?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני רואה עכשיו סדרה נחמדה בשם 'אחוות החיות'. שמתי לב שכמעט בכל סצנות הסקס הלא מעטות שיש שם, האשה 'רוכבת'.
מה נסגר?
יש לי חשד שזה פשוט נוח לבמאי להראות את גוף סקסי של אשה ערומה, או שמא אני לא מעודכן וכולם מזדיינים ככה?
לא כולם, רובם 🤣אישית,אוהבת אבל לא רק.
בוקר נפלא ושבוע מוצלח.

Gu987

Well-known member
מה נסגר?
רגע. מה??? האישה למעלה??? זה נגד חוקי הטבע.
אולי התקנת את הטלוויזיה הפוך.

Ellis Murphy

Well-known member
רגע. מה??? האישה למעלה??? זה נגד חוקי הטבע.
אולי התקנת את הטלוויזיה הפוך.
אני אישית מאוד אוהב את התנוחה הזאת שאני שוכב על הגב והלאברית רוכבת עלי מלמעלה עד שהיא מתעייפת. המיצים שלה זורמים עלי ומשם זורמים אל הסדין...
בדרך כלל כשהיא מתעייפת עוברים לדוגי ואז אני כבר יכול לבטא בין היתר את הכושר הגופני שלי ואת שרירי הירך שלי...

יתרונות: החדירה היא מכסימלית, עד לביצים. היא שולטת איפה הזין שלי מתחכך בה, אני נהנה לראות את השדיים שלה מרקדים כאיילים שובבים, יכול למעוך אותן, לסתור להן קלות בפטמות....

חסרונות: אם היא מתלהבת ממש, דרוש ריכוז כדי לא לגמור בה, אם היא בכושר וקופצת ממש גבוה, יש סיכון ל "שבירת זין" (כן, יש דבר כזה) ולכן חשוב ביותר להחזיק אותה בעכוזים חזק חזק עם הידיים.

ובקיצור - מומלץ ביותר.

alongrin100

Well-known member
מה נסגר?
כל מיני הסכמים וחוזים בין השחקנים וההפקה על מידת החשיפה שתהייה בסצנה.
(כנראה שחתמו הסכם על חשיפת פלג גוף עליון/חזה בלבד)

בסצנה שבה האשה רוכבת על הגבר קל יותר להסתיר את פלג הגוף התחתון של המשתתפים.
הגבר יכול ללבוש תחתונים, וכיוון שהאשה רוכבת עליו הרגלים שלה מסתירות אותם.
האשה יכולה ללבוש גם בגד תחתון בצבע גוף שמטושטש אחר כך בעריכה.

התנוחה הזו גם מקילה על צוות הצילום לעשות קלוז אפ על החלק העליון והציצים המתנדנדים
ובכך לספק את יצר המציצניות של הקהל.

בסופו של היום הכל מסתכם בכסף....🤷‍♂️

מה נסגר?
זה מצטלם הרבה יותר סקסי לדעתי

וחוץ מזה להיות למעלה זה כייף

קלייטון.ש

Well-known member
סקס בסרטים מייצג את המציאות כפי שכל דבר בסרטים מייצג את המציאות.
כלומר במידה קרובה לאפס.
סרט הוא תמיד 99% פנטזיה, אלא אם הוא מוגדר בסוגת "פנטזיה", שאז הוא 100%.

in bal1

Well-known member
אין פה איזשהם כללים או חוקים.פעם אמר לי סקסולוג שאולי יש גברים שלא מרגישים בנוח בתנוחה הזו כי "האשה שולטת כי היא מעל הגבר"
אני חושבת שאנחנו כבר מזמן לא שם.

alongrin100

Well-known member
אין פה איזשהם כללים או חוקים.פעם אמר לי סקסולוג שאולי יש גברים שלא מרגישים בנוח בתנוחה הזו כי "האשה שולטת כי היא מעל הגבר"
אני חושבת שאנחנו כבר מזמן לא שם.
זו אחת התנוחות האהובות.
אני אוהב לשים ויברטור ביני לבינה, ככה שכל פעם שהיא יורדת למטה הדגדגן מקבל גירוי חזק.

אבל הכי אהובה, קאובוי הפוכה שאני יכול תוך כדי לענג לה את הכניסה האחורית בתור הכנה ל...

נ

נווהשאנן

Guest
חמודים זה ממש לא מפריע לי חח להיפך. פחות עבודה.
קלייטון כנראה שאתה צודק.

דקל נור*

Well-known member
מה נסגר?
זו תנוחת זהב אבל בתנאים של זהבה ושלושת.
עם גבר רזה מדי זה כמו לשבת על גל עצמות. לא כייף. על גבר שמן מדי, מאבדים את האחיזה. עם גבר גדול מדי זה לא נוח וגבר עם קטן 🤷🏽‍♀️. אז אם מוצאים את הגבר המושלם לזה, שומרים אותו.

זו תנוחת זהב אבל בתנאים של זהבה ושלושת.
עם גבר רזה מדי זה כמו לשבת על גל עצמות. לא כייף. על גבר שמן מדי, מאבדים את האחיזה. עם גבר גדול מדי זה לא נוח וגבר עם קטן 🤷🏽‍♀️. אז אם מוצאים את הגבר המושלם לזה, שומרים אותו.
איזה באסה ... אז רזה חטוב ושמור 😜 זה לא טוב.
רשמתי לעצמי להשמין קצת. 🤔

למעלה