מי לדעתכם הדמות הכי יפה?

LrZt1986

New member
מי לדעתכם הדמות הכי יפה?

לשאלה המתבקשת: מי יותר יפה, לאנה או קלואי? לדעתי קלואי - כלומר אני ממש לא מבין מה קלארק רואה בלאנה, קלואי יותר חכמה, יותר מצחיקה והרבה יותר יפה! אבל הדמות הכי יפה שהייתה עד כה בתכנית לדעתי היא הבחורה בפרק 3x14 שרדפה אחרי קלארק, אלישיה קראו לה לדעתי... אבל שלא תחשבו לרגע אחרת - טרי האצ'ר רולז (!)

guysahaf

New member
לאנה!!!

קלואי ממש חמודה, אבל היא לא יפה.. הפנים שלה. לאנה מדהימה!!!!! זה רק אני או שאתם מסתכלים על קלואי... ויודעים שאין לה שם יותר מתאים מאליסון מאק?

זה רק אתה!!../images/Emo9.gif../images/Emo77.gif

jojo999

New member
תמונה של אליסון מאק בגדול...

http://smallville.com.ru/photos/allisonmack/alison8.jpg שלא תתבכיינו.. עכשיו גם אתם רואים

לאנה יותר יפה, אבל...

זהה יופי בובתי מדי - בהתחלה נדהמים ומתלהבים למראה היופי, אבל עם הזמן הוא נמאס כי הוא בסה"כ יותר מדי סימטרי וקלאסי כזה, סטייל בובת חרסינה. קלואי לא יפהיפיה ממבט ראשון אבל היא חיננית מאוד וגם מאוד יפה

zoozoo8

New member
מה!@?2?@?@

השתגעת?! לאנה מטורפת, אין הכי יפה שיש, כמו שאמר פה מישהו ערבוב מדהים.. עזוב אותך קלואי לא מתקרבת אליה אפילו... לאנה מדהימה ומעטות ראיתי אם פנים יפות כאלה.. ושלא נדבר על החיוך... קלואי חמודה זה כן. אבל בינה לבין לאנה.. פיייי חבל על הזמן..

guysahaf

New member
בדיוק!!!!

העירוב הזה... עם משהו פיליפיני, או משהו מהוואי... משהו לא ברור כזה. היא מדהימה.

עשכיו גם אני יכולה להגיב../images/Emo77.gif

ראיתי אתמול סמולוויל, אז: קלואי חמודה בטירוף, היא ממש מתוקה, לא מעלפת, אבל בהחלט יפה! לאנה אכן יפה, אבל היופי שלה די מעצבן, כאילו ראיתי רק פרק אחד ודי נמאס להסתכל עליה

jojo999

New member
../images/Emo58.gifעונה 4

לואיס הכי יפההההההה! גם לאנה יפה אבל לואיס הכיייייייי. וגם אלישה.

FavO r i Tes

New member
כן משו בסגנון ../images/Emo3.gif

אבל מאז שהוא הציע ללויס (בלויס וקלארק) נישואים, היא כבר לא מצחיקה

נכון???????????????../images/Emo77.gif

היא התחילה להתלבש מוזר היא מתנהגת מוזר והיא לא נחמדה!!!!! איפה נעלמת לנו לויס???????????????????

למעלה