מי לא מתגייס לצבא?

גם הרבה שחקני קולנוע וגם זמרים שמאלנים

אבל לשחקני קולנוע ו- זמרים מותר לא להתגייס לאף צבא . כמובן שזה רק ב- 20 שנה האחרונות .

קליט

New member
כל הצבא זה עוד מוסכמה חילונית מטומטמת

יש הרבה חילונים שלא מגייסים אותם והם מתביישים בעובדה שלא עשו צבא . צבא קטן יותר ומקצועי זה צבא יעיל יותר וחסכוני יותר

קליט - זה מה שהולך להיות עכשיו

היום כבר לא חייבים להתגייס לצבא . . הצבא שלנו יהיה כמו באמריקה שאתה מתגייס ל- 4 שנים בהתנדבות ומרוויח 4,000 שקל בחודש כמו שאתה הולך לעבודה

zoareena

New member
זה מה שצריך להיות

ואז לפחות לא יטחנו את הקרביים המסכנים ויפטמו את הג'ובניקים...

התקשורת תמשיך להסית נגד חרדים

זה לא משנה - התקשורת תמשיך להסית נגד חרדים שהם לא הולכים אל הצבא . בזמן שיש אלפי שמאלנים - שהם לא עושים צבא וגם מסיתים נגד המדינה

שאני הייתי חייל אני זוכר שכולם דיברו על זה

גם עמיר פרץ - לפני כמה שנים ניסה להעביר חוק בכנסת שבו כל חייל יקבל 5,000 שקל .

אתה לא מעודכן כניראה - זה כבר התחיל

התוכנית של הצבא זה לגייס אלפי חרדים וגם אלפי בנות . וככה השירות יהפוך להיות התנדבותי ולא יצטרכו לגייס כל אחד . אף אחד לא רודף אחרי הזמרים והשחקנים שהם לא עשו צבא והחיים ממשיכים כרגיל . אף אחד לא ירדוף אחריך אם לא תעשה צבא .

צבא פולט אנשים
תקציב הביטחון עולה כל הזמן

מפטרים בצבא אלפי אנשי מילואים + אנשי קבע . אבל בינתיים משרד הביטחון דורש יותר כסף עבור פצצות וכלי לחימה . כל הזמן , כל הזמן .............

קליט

New member
אתה יכול לספר לנו בבקשה מה השתנה בצבא

חוץ מזה שמפטרים אנשי קבע מסוימים, ולא קוראים חלק מהחיילים למילואים ?

עוד מעט לא יצטרכו אנשי מילואים

יותר מישתלם לצבא להחזיק חייל פשוט בימקום איזה איש מילואים . אל תידאג - הצבא לא צריך היום בחורי ישיבות חוץ מזה שיש נח"ל חרדי

אני התגייסתי לצבא ושרתתי שירות מלא 3 שנים

ועוד הרבה שנים מיותרות של מילואים. ויש לי היום ילד בן 3 וחצי, ואי ואבוי לו עם הוא יעיז לחשוב אפילו על להתגייס. אני רוצה שהוא יתגייס לצבאות השם. כי זה הצבא האמיתי בשבילי. איך אני בשבילך ? מי שמתגייס היום לצבא הגנה לישמעל הוא או מטומטמם או אדיוט או תמים שלא מבין שזה כבר מזמן לא צבא שמגן על העם היהודי אלא נלחם בו. ב15 שנים האחרונות הצבא הארור הזה לא הצליח לנצח בעצם אפילו לא במלחמה אחת. נאדא. הוא הובס בכל החזיתות, ותמיד חזר עם הזנב בין הרגליים. רק דבר אחד הצבא הגנה לישמעל (לשעבר צבא הגנה לישראל) עושה כבר שנים רבות בהצלחה שאין לה תקדים: בלהרוס ליהודים בארץ הזאת את החיים, בלעקור ישובים שלמים, בלגרש זקנים נשים ילדים, בלהלחם יום יום שעה שעה בכל החזיתות באזרחי ישראל היהודים, בלמרר להם את החיים בלהפוך את ציבור המתנחלים שהוא קו המגן הכי חשוב של כולנו לאויב המרכזי שלו. חרא של צבא. תודה לאל שאני לא צריך לעשות יותר מילואים, מצטער שעשיתי, ואת הילדים שלי אני אחנך לברוח משם כמו ממגפה. זה כבר לא הצבא שלי. כבר מזמן לא. יש למישהו בעיה עם זה ? כי אם כן, אני מזמין אותו לעשות את מה שהחבר הטוב שלו לשעבר אהב מאוד להגיד למי שזה לא מצא חן בעיניו: שיילך לשתות מהמים של עזה. צבא שנלחם בעם שלו זה כבר לא הצבא של העם. נקודה. ביום שבו ראיתי צבא שלם וכל כוחות הביטחון קורעים לגזרים בכל הכוחות יהודים מבתיהם ועושים להם טרנספר על בסיס אתני, ידעתי: אלה איבדו את זכות הקיום שלהם. נקודה. אני את הילדים שלי אחנך בגאווה גדולה ובראש מורם להתגייס לצבאות השם. כי הוא שם למעלה היחידי שבאמת מגן עלינו. ואלה שלומדים תורה הם בעצם היחידיה שבגללם יש לנו בכלל זכות אחיזה כאן. בזכותם אנחנו בכלל כאן. בגלל הילדים והתינוקות של בית רבן אנחנו קיימים. זה לא אני אמרתי. זה כתוב בתורה שאלוקים נתן. לא תורה שבעל פה שאפשר להתווכח עליה עם פירשנו לי אותה או לא ואיזה פרשנות אלא תורה שבכתב. בצורה מאוד מפורשת. זכות הקיום שלנו כאן היא רק על בסיס אלה ששומרים תורה ומצוות, אחרת הארץ הזאת האדמה הזאת מחויבם להקיא אותנו מכאן. אז למי בדיוק אנחנו צריכים להגיד אלף פעם תודה בכל יום ? למי ? ואם למישהו יש טענות לגבי החוקים שעל בסיסם האדמה הזאת נבראה שיבוא בטענות לא אליי, אלא למי שברא אותה, יצר אותה, ולמי שהפקיד בידנו את הנכס הזה הוא בעל הבית, הוא קבע את התנאים, תבואו בטענות אליו, הוא קבע את הכללים . לא אני.

למעלה